Telefony Podkategoria: Telefony

 • DORFON Andrzej Małczak DOMOFONY »

  Domofony dostępne są na rynku w bogatej formie o różnej kolorystyce i wyglądzie. Wielu producentów oferuje swoje domofony wzbogacając rynek o coraz to nowsze modele. Dbając o wygodę i bezpieczeństwo użytkowników systemy domofonowe są ewidentnie łatwe w obsłudze oraz trudne na uszkodzenia dzięki specjalnym materiałom, oraz odporne na uszkodzenia dzięki specjalnym materiałom.
  Dostępne są systemy domofonowe cyfrowe, systemy analogowe oraz systemy analogowo - cyfrowe.
  Ku oczekiwaniom klientów, którzy potrzebują domofony do montażu, wymiany, oraz elektronikę, unifony lub panele do konserwacji i wymiany przygotowaliśmy takie zestawienie towaru, aby każdy znalazł to co potrzebuje.
  W związku z postępem technologicznym domofony zaczynają być montowane w skrzynkach pocztowych jako element
  tworzący jeden zestaw, co wpływa na obniżenie kosztów takiej skrzynki oraz łatwosć montażu. Efekt praktycznie taki sam. Cieszymy się skrzynką pocztową i domofonem w jednym. Nie musimy osadzać dwóch niezależnych urządzeń.
  Wychodząc na przeciw wandalizmowi domofony są tak zabezpieczone aby utrudniły wszelkie przejawy prób dewastacji.
  Zapraszamy do naszej siedziby we Wrocławiu.

  Data dodania: 13 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Samsung Avila GT-S5230G »

  Jeden z nie licznych serwisów wspomagających użytkowników samsunga avila znajdziesz tu potrzebną ci wiedzę taką jak konfiguracja, informacje o telefonie, jak bezpiecznie korzystać oraz jak oszczędnie gospodarować energią aby stan baterii był wystarczający na długo po za tym w wasze ręce zostało stworzone forum które jest połączeniem pomocy i pobierania darmowego takiego jak tapety czy gry również jeśli masz większe problemy możesz napisać tworząc temat nawiązujący to problemów.

  Data dodania: 28 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Telefony komórkowe »

  Koreańska firma Samsung coraz większą popularność zdobywa zarówno w Polsce, jak i w innych krajach. Wcześniej telefony te nie mogły się równać z Nokiami czy Sony Ericssonami, ale teraz już mogą - mają równie dużo funkcji i są znacznie tańsze, niż np. Nokie. Oprócz nich popularne są już wspomniane Nokie i SE, a także LG oraz kilka innych firm, których modele przedstawiane są na naszej witrynie.

  Data dodania: 10 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Mini kamery szpiegowskie »

  Nadzorowanie GPS, podsłuch telefonu komórkowego czy podobnie podsłuch komputera proponuje prowadzony przez nas sklep detektywistyczny. W naszej ofercie znajdziecie oprócz tego narzędzia podsłuchowe takie jak podsłuchy GSM, dyktafon mini kamery. Oprócz tego mamy zróżnicowane urządzenia takie jak wykrywacze podsłuchów, wykrywacz kamer lub zagłuszacz. Świadczymy dodatkowo usługi mające na celu wykrywanie podsłuchu.

  Data dodania: 13 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Telefon Openstage ip »

  Nasza firma zajmuje się dostarczaniem nowoczesnych systemów teleinformatycznych dla małych i dużych przedsiębiorstw. Oferujemy aplikacji i systemy wspomagające proces obsługi klienta. W asortymencie posiadamy także szereg nowoczesnych urządzeń takich jak Openstage ip. Oprócz tego zapewniamy kompleksową obsługę techniczną. Staramy się aby oferowane przez nas produkty i usługi były dopasowane do potrzeb klienta. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej w celu zapoznania się z naszymi usługami oraz produktami jakie mamy do zaoferowania.

  Data dodania: 08 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Call center »

  Uznaną propozycją fachu w ostatnich czasach stała się praca w bazie serwisie klienta, gdzie decydujący kontakt z kupującym toczy się przez rozmowę telefoniczną. Call center to raz za razem dynamiczniej rozwijająca się gałąź gospodarki. Lecz dużo obywateli opornie gawędzi z przedstawicielami bazy serwisu telefonicznej. Za pierwszorzędne zadania call center określa się obsługę rozmów wychodzących i przychodzących. Połączenie przychodzące to najczęściej przyjmowanie zapotrzebowań, udzielanie danych np. odnośnie adresu, cen. To także a właściwie głównie telemarketing, przyjmowanie zażaleń i przedsprzedaż, na przykład biletów do kina oraz do filharmonii. Podczas gdy połączenia wychodzące to diagnozowanie potrzeb kontrahentów, sprzedaż przez słuchawkę i zdobywanie nowych klientów. Call center to bogata propozycja kooperacji z wieloma sektorami. Jako przykład podać można chociażby gałąź wydawniczą, branżę medyczną czy telekomunikację. Firmy z dziedziny działalności call center gwarantują fachową obsługę opartą na najnowszych technikach telemarketingu. Wiele przedsiębiorstw oferuje zarobek głównie osobom młodszym oraz rozpoczynającym osobistą ścieżkę zawodową. Niestety nie każdy ma wystarczające talenty do pełnienia tego fachu, ponieważ decydująca jest wytrwałość, otwartość i zrozumiałość, Jednakże za główną właściwość uznaje się w tym zawodzie śmiałość i zdolność Tłumaczenia. Wiele osób szybko abdykuje z pracy w call center, gdyż wymaga ona prawdziwego wysiłku.

  Data dodania: 11 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Multicom - Serwis i sprzedaż laptopów, gsm, tabletów »

  Firma Multicom Karol Marcin Błaszczyk działa od 2007r w Szczecinie przy ulicy Rydla 66. Od początku działalności prowadzimy serwis i sprzedaż urządzeń elektronicznych. Rocznie wykonujemy 3 tysiące serwisów, z czego połowa to serwis laptopów. Specjalizujemy się w serwisie tabletów i smartfonów. Prowadzimy też usługi informatyczne z dojazdem do klienta. Przyjdź! Naprawimy Twój sprzęt. Serwisujemy głównie laptopy, tablety, telefony, smartfony. Naprawiamy sprzęt takich marek jak: Acer, Asus, Toshiba, Sony Xperia, Sony Vaio, Samsung, HTC, Xiaoim, HP, Lenovo, IBM, Apple, Iphone, Dell. Poza świadczeniem usług serwisowych zajmujemy się też sprzedażą elektroniki używanej. Sprawdź naszą ofertę!

  Data dodania: 29 09 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Telefony

Telefony - nowa strona:

Adres: