Automatyka Podkategoria: Automatyka

1 · 2 · następna strona »
 • Suwnice, żurawie, przenośniki »

  Głównym komponentem jakiejkolwiek produkcji są właściwe urządzenia. Muszą one zagwarantować bezawaryjne oraz ciągłe działanie, bezpieczeństwo pracy i duże możliwości nośne. Suwnica jest to idealne rozstrzygnięcie umożliwiające przenoszenie towarów na małe odległości. Zwykle montuje się je na zewnątrz, a ich głównym celem jest transport materiałów służących do produkcji ostatecznego produktu. Natomiast już w przedsiębiorstwach produkcyjnych montuje się przenośniki. Dobrze wiemy jak ważna jest każda przestrzeń, dlatego stworzyliśmy przenośniki, które można przymocować do ściany. Zapewnia to nie tylko obszerną powierzchnię do produkcji, ale także jest bezpieczniejsze dla pracowników. Także produkowane przez nas żurawie to znana marka nie tylko w Polsce, ale i Europie.

  Data dodania: 03 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Producent siłowników »

  Producent siłowników to bogate doświadczenie w branży pneumatycznej, kompleksowa oferta produktów i usług oraz fachowa kadra. Szczególnie polecamy:
  1. Kompresory używane w różnych konfiguracjach. Kompresory używane ze sterownikiem. Wszystkie kompresory używane sprzedawane z naszą gwarancją !
  2. Presostaty czyli tzw. włączniki/wyłączniki ciśnieniowe. Presostat do kompresora każdego typu. Presostat 2 i 3 biegunowy. Presostat od 12 do 35 bar.
  3. Kompresor spalinowy wydajny i przewoźny. Kompresor spalinowy do zastosowań na otwartym terenie. Kompresor spalinowy niezastąpiony w budownictwie mieszkalnym i przemysłowym.

  Data dodania: 29 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Części do wózków widłowych »

  Każdy właściciel używanego wózka na pewno doświadczył większych lub mniejszych awarii w swoim pojeździe. O ile niektóre Części do wózków widłowych jesteśmy w stanie kupić jako nowe, to w przypadku bardziej skomplikowanych oraz tych droższych podzespołów pojawia się dylemat - nowe, używane czy może regenerowane? Najpewniejszą inwestycją są oczywiście części do wózków widłowych zakupione u dystrybutora jako nowe, z którymi teoretycznie nie powinno być żadnych problemów. Które części do wózków widłowych powinniśmy kupować jako nowe? Zapraszamy.

  Data dodania: 17 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Maszyny do lodów »

  Witamy, przedstawiamy profesjonalne maszyny do produkcji lodów - maszyny do lodów. Maszyny do produkcji i dystrybucji lodów włoskich wyposażone w stalowe pompy gwarantują uzyskanie produktu o dużej objętości i aksamitnej delikatności, a chłodzony zbiornik gwarantuje idealną temperaturę przechowywanej mieszanki lodowej. Bardzo dobra tekstura, niska temperatura i maksymalna twardość lodów, przy zachowaniu tradycji lodów rzemieślniczych i najbardziej srogich norm higieniczno-sanitarnych.Urządzenia Mantematik KEL są nowymi, rewolucyjnymi generacjami poziomych turbinowych frezerów Cattabrigi, które pozwalają na wyjątkowe wykonanie produktów - maszyny do lodów.
  Bardzo dobra tekstura, niska temperatura i maksymalna twardość lodów pomagają w zachowaniu tradycji produkcji doskonałych lodów, to wysoka jakość rzemieślniczych lodów produkowanych przy użyciu przednich kontrolek zgodnie z ochronnymi najbardziej ostrymi normami higienicznymi i sanitarnymi - maszyny do lodów.

  Data dodania: 09 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Regeneracja wtryskiwaczy, »

  Nie oceniony sposób regeneracji wtryskiwaczy wdziera się do firm transportowych i warsztatów samochodowych. Wtrysk Common Rail można naprawiać z dużą dokładnością jaką dotąd nie można było nawet osiągnąć w warunkach laboratoryjnych. Szkolenia z zakresu regenerowania wtryskiwaczy cieszą się uznaniem nauczycieli i wychowanków wyższych uczelni dają możliwość po skończeniu szkolenia znalezienie dobrze płatnej pracy zobacz na www.wtryskiwacz.com. Regeneracja wtryskiwaczy daje możliwość poznania bardzo ciekawych zjawisk jakie zachodzą w świecie motoryzacji. Właściciele dużych gospodarstw rolnych i agroturystycznych mających w swoim parku maszyn urządzenia z układem wtryskiwaczy Common Rail czerpią z dobroci regeneracji wtryskiwaczy i pomp całymi garściami. Programy unijne dają im możliwości zakupu maszyn do naprawy wtryskiwaczy na warunkach wyjątkowo preferencyjnych na skalę dotąd w tych działach gospodarki rynkowej nie spotykaną. Majsterkowicze domowi są też żywo zainteresowani nowinkami z zakresu systemów wtrysku Common Rail bo nie muszą już być tylko zdani na specjalistyczne zakłady wykwalifikowane w naprawie wtrysku diesla. Podglądają prace w serwisie na przykład na stronie http://www.wtryskiwacz.com/regeneracja-naprawa-wtryskiwaczy-common-rail-bosch.html dokładnie ucząc się rzemiosła. Spotykamy także układy Delphi a wydawało by się, że Bosch jest dominujący na rynku samochodowym. Tka jednak nie jest widać to na http://www.wtryskiwacz.com/common-rail-delphi-naprawa-regeneracja-wtryskiwaczy.html z dużą dokładnością jaką przedstawia nasza pracownia. Zapraszamy do współpracy przy naprawie wtrysków diesla.

  Data dodania: 28 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Karty zbliżeniowe »

  Fabrykant i dostawca rozwiązań ułatwiających cyfrową identyfikację osób spółka Unicard oferuje swoim odbiorcom nowoczesne karty zbliżeniowe, które uproszczą wykonywanie ewidencji czasu pracy w każdym przedsiębiorstwie. Odpowiednio rozlokowane w firmie czytniki zbliżeniowe będą zbierały i gromadziły dzięki stosownym systemom komputerowym wszelkie konieczne wiadomości na temat procesu pracy w firmie zastępując tym samym zaprzątających się tym ludzi. Dzięki temu wdrożeniu i pełnej automatyzacji wszystkie nasze informacje są właściwie szybko porządkowane i udostępniane do wglądu.

  Data dodania: 03 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Części samochodowe »

  Czy ktoś z nas jeszcze do tej pory nie miał kontaktu z klimatyzacją? Jedni odczuli ulgę wchodząc do klimatyzowanego pomieszczenia, czy też na przykład do samochodu w przypadku klimatyzacji zastosowanej w samochodzie. Część natomiast zaś czuli się w takich klimatyzowanych miejscach odrobinę nieswojo. Z jakiej przyczyny? Zapraszamy po odpowiedzi na nasza stronę, gdzie prezentujemy zalety i wady pomieszczeń, które są klimatyzowane. Na stronicy www wyszperacie także i inne dane połączone z klimatyzatorami.

  Data dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Suwnice przesuwne - maszyny dźwignicowe »

  W dzisiejszych czasach spedycja produktów jest niezwykle decydujący, toteż warto wyposażyć się w optymalne urządzenia. Przedstawiamy Wam Nasze suwnice , czyli urządzenia dźwigowe przydzielone do transportu materiałów w zamiarze wszczęcia procesu wytwórczości. Wszelka suwnica bez znaczenia na to czy jest niewielka jak i zakładana w warsztacie lub nader większa - musi funkcjonować biegle jak i przynosić ogromne poczucie ochrony z powodu na masę produktów. Korzystnym rozwiązaniem w różnych branżach przemysłu są również żurawie - najpowszechniejsze maszyny w braży.

  Data dodania: 31 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Skanery kodów kreskowych »

  Hit to spółka trudniąca się dystrybucją przyrządów skanujących kody. Najkorzystniej jest gdy widoczność etykiety jest bez zarzutu. Jednak skanery Datalogic są w stanie zrobić odczyt także w przypadku gdy widoczność jest kiepska. Wyśmienite skanery Datalogic DS 2400 i Datalogic DS 4800 to wyroby cieszące się stałym zainteresowaniem. Skanery Datalogic pozytywnie oceniane są ze względu na wysokie normy odpornościowe i nie tylko. Długo można by wymieniać pozytywy jakimi wyróżniają się typy takie jak Datalogic DS 2400 czy też Datalogic DS 6300. Czytniki kodów kreskowych to coś co musi posiadać każda spółka parająca się produkcją. Dane skanery Datalogic różnią się parametrami, ale każdy z nich posiada ogromną efektywność. ISBN 128 to jeden z kodów jaki dekoduje Datalogic DS 4800. Jeżeli chodzi natomiast o Datalogic DS 2400 to jest on w stanie przeprowadzić do tysiąca skanów na sekundę. Opłaca się wejść na witrynę Industrial-scanning.pl. Pozwoli to dobrze zaznajomić się z asortymentem i nabyć produkt, który sprosta naszym oczekiwaniom. Przygotowano również fachowe artykuły zarezerwowane do znakowania laserowego.

  Data dodania: 23 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Witryny chłodnicze »

  Witamy, przedstawiamy profesjonalne witryny chłodnicze do lodów i ciast. Wykonanie z wysokiej jakości szkła i stali nierdzewnej. Posiadają podwójną przednią i boczną szybę z wewnętrznym ogrzewaniem mającym na celu zapobiegnięcie parowaniu. Kuwety umieszczone na wysokości gwarantującej doskonałą prezentacje produktów - lady chłodnicze. Nowoczesne zabudowy meblowe, to idealne rozwiązanie dla nowo powstających lodziarni i kawiarni. Kompleksowa aranżacja na podstawie gotowych elementów pozwala dopasować się do wszystkich pomieszczeń. Zabudowy „pod klucz” obejmują również wyposażenie w urządzenia. W naszych projektach kładziemy nacisk na jak najlepszą ekspozycję sprzedawanych przez Państwa towarów, jednocześnie zachowując standardy sanepidu i ergonomię pracy Państwa pracowników - lady chłodnicze.
  Bogata gama produktów do ekspozycji ciast i lodów włoskiej firmy FB, będącej niekwestionowanym liderem w swej branży na świecie.
  Witryny FB pozwalają na wyjątkowo efektowną ekspozycję ciast i lodów, charakteryzują się stałymi warunkami w komorze, co pozwala na przechowywanie tzw. gór lodowych. Jakość użytych materiałów oraz rozwiązania technologiczne gwarantują pewność eksploatacji i niezawodność tych urządzeń - lady chłodnicze.

  Data dodania: 09 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Akustyka »

  Echo-Tech jako fachowa firma przekazuje pierwszorzędne technologie umożliwiające redukcję emisji hałasu do środowiska. Naszym elementarnym zamysłem jest dokonanie zadań zmierzających do modyfikowania stosownego klimatu akustycznego w otoczeniu człowieka (stanowisko pracy). Instalacje mają na celu zasłonę przed hałasem na stanowiskach pracy jak i w otoczeniu zewnętrznym.

  Data dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Serwis wózków widłowych »

  Serwis wózków widłowych współpracuje z działem sprzedaży i zajmuje się przygotowaniem pod względem technicznym zamówionych przez klienta wózków widłowych, które przed dostawą przechodzą gruntowną odnowę techniczną oraz lakierniczą. W zależności od roku produkcji udzielamy gwarancji nawet do 36 miesięcy. Koszt przeglądów gwarancyjnych jest zapisany w karcie gwarancyjnej i nie zmienia się w całym okresie gwarancyjnym. Nasz serwis jest dostosowany do indywidualnych i zróżnicowanych potrzeb każdego klienta.

  Data dodania: 17 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ekspresy do kawy, Ekspresy ciśnieniowe »

  Witamy, przedstawiamy profesjonalne ekspresy do kawy La Spaziale, to ekspresy które pozwalają ludziom już w ponad 60 krajach świata na pięciu kontynentach delektować się prawdziwym aromatem kawy. Szeroka gama ekspresów pozwala zaparzyć wspaniałą kawę zarówno w małej kawiarence jak i dużych restauracjach. Ekspresy La Spaziale wpisały się już historie kawy, twórz legendę kawy razem z nami.Kawa zazwyczaj jest kojarzona z krajami kultury łacińskiej, ale to narody skandynawskie piją jej najwięcej - ekspresy ciśnieniowe. W Szwecji kawa stalą się napojem narodowym, np. ofiarowuje się ją laureatom Nagrody Nobla po oficjalnej ceremonii, średnia ilość spożycia kawy w Szwecji to 13 kilogramów rocznie na jednego mieszkańca. Francuzi spożywają tylko 5,5 kilogramów, mniej niż Japończycy, którzy kawę poznali dopiero w latach siedemdziesiątych naszego wieku i tak oszaleli na jej punkcie że dziś słynną jamajską Blue Mountain wykupują prawie w całości. W naszej ofercie znajdzie Państwo również młynki do kawy, lodówki do mleka i podgrzewacze do filiżanek oraz fachową pomoc od naszych wykwalifikowanych pracowników - ekspresy do kawy.

  Data dodania: 09 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sprężarki »

  Czym są sprężarki osiowe? Poszukujesz wiedzy na temat takich urządzeń jak sprężarki i nie wiesz w jakim miejscu je odszukać? Odwiedź na nasza witrynę internetową oddaną w całości tym urządzeniom. Wynajdziesz na niej podział sprężarek z opisem danego typu, a również zdjęcia tych urządzeń. Dowiedz się z jakiego powodu te urządzenia przemysłowe są tak znaczące w przemyśle. Zapraszamy niezwykle miło.

  Data dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Polcarlublin »

  Polcar specjalizuje się w międzynarodowym przewozie osób. Kierujemy nasze komfortowe busy do Niemiec - Monachium, Holandii i Belgii. Zapoznaj się z ofertą firmy na stronie internetowej. Skontaktuj się i otrzymaj niższe ceny.

  Data dodania: 23 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Windy dla niepełnosprawnych »

  Witamy, jesteśmy bezpośrednim przedstawicielem i montażystą platform dla niepełnosprawnych - windy dla niepełnosprawnych. Przez wiele lat zainstalowaliśmy kilkaset sztuk różnych platform. Pomagamy osobom mniej sprawnym pokonywać bariery architektoniczne jakie napotykają na swojej drodze. Platformy dla niepełnosprawnych wraz z konstrukcją szybu i obudową są przeznaczone do transportu na małą i średnią wysokość osób niepełnosprawnych (osoby na wózkach) lub osób o zmniejszonej sprawności (osoby starsze, schorowane). Prosta konstrukcja tych platform powoduje, że są łatwe w obsłudze. Prosta konstrukcja wpływa również na niską awaryjność i łatwość konserwacji - platformy dla niepełnosprawnych. Przeszklona konstrukcja i spokojne tempo podnoszenia sprawia iż osoby starsze zazwyczaj obawiające się tego typu środków transportu czują się pewniej i decydują się na przejażdżkę. Platformy takie są również wyjątkowo odporne na próby wandalizmu przez co świetnie sprawdzają się w szkołach i innych obiektach użyteczności publicznej, a zwłaszcza w obiektach, które dotychczas nie były przystosowane do odwiedzania przez osoby niepełnosprawne - windy dla niepełnosprawnych.

  Data dodania: 08 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sprężarki »

  Naturalnie, iż jedną z dużych zalet każdego urządzenia, jakim są sprężarki olejowe jest dla wielu prawdopodobnych przyszłych kontrahentów znaczna prostota korzystania z tego gatunku machiny. Dodatkowym ogromnie ważnym atutem jest rzetelność utworzenia dodatkowo oczywiście bezpieczeństwo użytkowania sprężarki. Zapraszamy ciepło na naszą witrynę internetową.

  Data dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sprężarki »

  Sprężarki tłokowe, które tworzymy kwalifikuje się do tych maszyn, jakie doskonale się nadają do wszystkich akcji przywarsztatowych. Ich jedną z nadrzędnych zalet jest uniwersalność oraz bezproblemowa obsługa. O ile szukasz tylko takiej maszyny, to nasza oferta jest dla Ciebie doskonała. Na domiar tego jeśli sprzedana przez nas sprężarka ulegnie usterce to służymy swoim serwisem. Na stronie odszukasz niezbędne dane, które umożliwią Ci zapoznanie się z naszymi sprężarkami.

  Data dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Inteligentny budynek Kraków »

  Zajmujemy się głównie instalacjami elektrycznymi. Nasza firma specjalizuje się nie tylko montażem systemów, niskoprądowych, intalacji elektrycznych, inteligentnego domu ale również serwisem tych systemów oraz projektowaniem. Nowe budynki wymagają zabepieczenia mienia, jeśli szukasz fachowca intalacji alamowych w Krakowie zadzwoń. Wystarczy napisać instalacje elektryczne Kraków i odszukają Państwo nas, czyli speców z branży elektrycznej. Nasza firma posiada niezbędne uprawnienia jak i praktyczne umiejętności.

  Data dodania: 08 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wózki widłowe używane »

  Najwyższej jakości usługi poleca Mag-Serwis. Wózki widłowe dostępne w asortymencie tej firmy charakteryzuje wysoki poziom jakości i bezpieczeństwa. Wózki widłowe Linde i Hyundai to nowoczesne urządzenia, szerzej przedstawione na stronie mag-serwis.com. Są docenione przez największe przedsiębiorstwa w kraju i za granią. Zostały wykonane na podstawie najnowszych technologii, które gwarantują długie, bezawaryjne użytkowanie w każdych warunkach. Dostępne zarówno nowe jak i używane wózki gazowe, spalinowe i elektryczne. Z oferty Mag-Serwisu mogą skorzystać także przedsiębiorstwa, których urządzenia transportowe mają jakąś wadę. Koszty naprawy wózków są okazyjne. Mag-Serwis ma w sprzedaży osobne części zamienne do wózków, precyzyjnie odwzorowane. Zapraszamy zainteresowanych do zapoznania się z ciągle poszerzanym katalogiem części, osprzętu, łańcuchów i opon do wózków widłowych, odpowiednio zilustrowanych. Mag-Serwis dokłada starań, by klient był pod każdym kątem należycie obsłużony.

  Data dodania: 14 08 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Automatyka

Automatyka - nowa strona:

Adres: