Strony związane z hasłem 'szkolenia':

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · następna strona »
 • HODOWLA OWCZARKÓW NIEMIECKICH PAJĘCZE SIECI »

  Nasza hodowla mieści się w miejscowości Będkowice ( 22 km na północ od Krakowa ). Owczarkami zajmujemy się od kilkunastu lat.Położenie naszej hodowli zapewnia naszym psiakom, doskonałe warunki do rozwoju pod względem fizycznym, a także co dla nas jest najważniejsze to aspekt psychiczny naszych psiaków. W naszej hodowli znajdą Państwo, owczarki - wystawowe, stróżujące a także pieszczochy. Owczarek niemiecki – jedna z ras psów należąca do grupy psów pasterskich i zaganiających, zaklasyfikowana do sekcji psów pasterskich (owczarskich). Według klasyfikacji FCI podlega próbom pracy. ZAPRASZAMY SERDECZNIE do odwiedzenia naszej hodowli.

  Data dodania: 07 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kurs osteoterapii »

  Współczesna medycyna oferuje znacznie więcej niż tylko szpitalne leczenie. Nie mniej ważne są zabiegi z zakresu fizjoterapii. Dla wszystkich zainteresowanych zdobyciem fachowej wiedzy z zakresu terapii manualnej (techniki manipulacji stawów obwodowych) Centrum Fizjoterapii Animusz przygotowało całą gamę kursów, efektem których jest zaświadczenie Ministerstwa Edukacji Narodowej. Jeżeli więc jesteś technikiem masażu i chcesz poszerzyć swoją wiedzę, zapraszamy do C.F. Animusz na szkolenia odbywające się w Katowicach. Więcej informacji o wszystkich prowadzonych kursach znajdziecie na stronie www.fizjoedukacja.pl.

  Data dodania: 17 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro nieruchomości Gorzów Wlkp. »

  Ech Nieruchomości świadczy specjalistyczne usługi w zakresie pośrednictwa w zakupie i sprzedaży nieruchomości. Dzięki znajomości rynku Ech Nieruchomości udziela swoim klientom fachowych porad niezbędnych dla zrealizowania najbardziej korzystnych transakcji. Firma stale dąży do sukcesywnego rozwoju, rozszerzenia zakresu oferowanych usług, a poprzez systematyczne szkolenia udoskonala jakość obsługi powierzonych jej transakcji.

  Data dodania: 28 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa spółek Kraków »

  Wykonujemy usługi dla firm, instytucji i osób fizycznych. Zadbamy aby zakładanie firmy Kraków odbyło się szybko, bez zbędnego stania w długich kolejkach w urzędzie miasta. Doradzamy w wyborze sposobu opodatkowania, w doborze odpowiedniego PKD oraz rodzaju własności firmy. Pomagamy w uzyskaniu dotacji unijnych, aby Twoja działalność się stale się poszerzała. Kadra specjalistów z zakresu szkoleń zatrudniona przez nas zadba o szkolenia BHP Kraków dla Twoich pracowników. Przeprowadzamy także szkolenia dotyczące ochrony PPOŻ. Posiadamy także zarejestrowane, mające przydzielony nr NIP, zgłoszone do GUS, gotowe spółki Kraków. Pod klienta zakładamy i rejestrujemy spółki z o.o. wraz ze zgłoszeniem ich do odpowiednich urzędów. Zajmujemy się również pozyskaniem licencji potrzebnych do ich późniejszej działalności.

  Data dodania: 13 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Katalog firm »

  Wielokrotnie potrzebujemy usług zakładów świadczących usługi. Kiedy remontujemy dom, potrzebujemy murarza, kiedy popsuje się telewizor szukamy elektromechanika. Zapisując się na szkolenia korzystamy z usług firm edukacyjnych. Zamierzając zjeść dobry obiad przebywając na delegacji poszukujemy firmy świadczącej usługi gastronomiczne - baru. Aby móc szybko poszukać potrzebną firmę usługową mieszkańcy regionu śremskiego mają internetowy katalog firm usługowych. Jest to wygodny baza informacji, bo daje szansę błyskawicznego znalezienia adresu do zakładu. Wstawia się na przykład do wyszukiwarki ciąg znaków: „Śrem żłobki”, „Śrem przedszkola” czy „Śrem Thang Loi” i w efekcie otrzymujemy firmy z katalogu razem z zestawem potrzebnych danych, aby móc być obsłużonym przez firmę.

  Data dodania: 13 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Perswazja »

  Chcesz dopełnić swój zasób wiedzy na taki temat jak szkolenia dla trenerów? Instytucja IROR w tej sferze naturalnie się specjalizuje. Na naszej witrynie internetowej znajdziesz nie tylko informacje z tej sprecyzowanej wyżej problematyki, ale i na różne z nim precyzyjnie związane. Z naszej witryny dowiesz się również, że realizujemy szkolenia z tej problematyki, a nawet kiedy je urządzamy. Wstąp na naszą www i dowiedz się dlaczego wskazane jest zainwestować w rzeczonego typu szkolenia.

  Data dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Szczecin »

  Nauka jazdy w Szczecinie to portal dla tych, którzy chcą zdobyć prawo jazdy. Znajdziesz tutaj listę szkół szkolenia kierowców wraz z opiniami, opisami, mapkami dojazdowymi i danymi kontaktowymi. Sprawdzisz gdzie zrobić jaką kategorię prawa jazdy. A gdy już zakończysz kurs nauki jazdy, zostawisz opinię dla tych, którzy dopiero będą szukać dobrego ośrodka w Szczecinie.

  Data dodania: 19 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kwalifikacja wstepna kierowców »

  Wielu ludzi jeździ samochodami osobowymi, ale opanowanie kilkunastotonowej ciężarówki albo przegubowego autobusu to całkowicie inna sprawa.Zaczyna się od zdania na prawo jazdy kategorii C lub D. Gdy chcemy kierować autobusem, to przed nami jeszcze szkolenie: kwalifikacja wstepna kierowców, dopiero po odbyciu takiej kwalifikacji będziemy uprawnieni do przewozu osób.Kursy takie mogą trwać prawie trzysta godzin, w tym czasie kursanci uczą się wszystkich zagadnień związanych z transportem osobowym. Podobnie bywa w przypadku kierowców ciężarówek, chcących zacząć karierę w charakterze kierowcy. Żeby można było realizować swój zawód, to wcześniej konieczne do zaliczenia będzie szkolenie: szkolenie okresowe kierowców.W czasie 280 godzin, podzielonych na praktykę i teorię, kierowca nabędzie wiedzę, jak bezpiecznie prowadzić samochód z ładunkiem, zapozna się z zasadami ekonomicznej jazdy i będzie to wszystko ćwiczył jadąc ciężarówką. Szkolenie: kursy przewoźników zakończone jest egzaminem, po zdaniu którego dopiero kierowca może zacząć jeździć. Wprowadzenie takich przepisów wzbudziło sporo kontrowersji. Niemały czas trwania kursów, a co za tym idzie wysokie koszty sprawiają, że zmniejsza się ilość chętnych na zostanie kierowcą.

  Data dodania: 22 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Posiadamy kompleksową ofertę do O.S.K. »

  Nasza firma oferuje ośrodkom szkolenia kierowców nowoczesny sprzęt szkoleniowy: autobusy szkoleniowe, samochody ciężarowe, trzy mobilne symulatory jazdy w warunkach specjalnych, elearning szkolenia okresowe, programy nauczania, podręczniki,
  Oferujemy kompletne zaplecze szkoleniowe do przeprowadzania kwalifikacji przyśpieszonej kierowców.
  Chcesz poszerzyć swoją ofertę o kursy kwalifikacji wstępnej kierowców, ale nie masz odpowiedniego zaplecza? Centrum Edukacji Zawodowej CARGO rozwiąże Twoje problemy! Jeżeli podpiszesz z nami umowę, zagwarantujemy: zezwolenie wojewody konieczne do prowadzenia kwalifikacji przyśpieszonej, wykwalifikowaną kadrę wykładowców - instruktorów techniki jazdy, udostępnienie nowoczesnej floty szkoleniowej, w tym fabrycznie nowych samochodów ciężarowych i autobusów, przeprowadzenie jazd w warunkach specjalnych do którego wykorzystujemy wynajem symulatora jazdy w warunkach specjalnych firmy CARGO, program szkolenia ściśle zgodny z ustawą i zatwierdzony przez wojewodę,egzamin państwowy.
  Wszystkie elementy nauki odbywają się w jednym miejscu, na terenie całej Polski!
  Nasza oferta dla osk: Dzięki zastosowaniu Mobilnych Symulatorów firmy CARGO nawet zajęcia z jazdy w warunkach specjalnych mogą odbyć się także w Waszym ośrodku!
  Przyjeżdżamy w dowolne miejsce w kraju. Posiadamy status super osk!

  Data dodania: 25 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia z coachingu »

  Rozwój osobisty jest tym co zapewnia nam większą przewagę nad innymi firmami w biznesie. Co ważniejsze dotyczy to każdego rodzaju biznesu. Jeśli wypatrujesz porządnej jednostki szkoleniowej, która wyszkoli ludzi z Twojej firmy, to prosimy o zaznajomienie się z naszą kompletną propozycją szkoleń, którą zamieściliśmy dla Państwa na naszej witrynie. Po zapoznaniu się z tekstami będziecie Państwo mogli ogromnie prosto podjąć ewentualnie decyzje o nawiązaniu kooperacji z naszą firmą.

  Data dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia »

  Jedena z bardzo wielu stron o charakterze bloga, jaki idzie wypatrzyć w sieci internetowej. To co nas wyróżnia to to, że nie jest to blog na każdy temat. Nasz blog należy do stronic tematycznych i znajdziesz tu informacje tylko powiązane z edukacją. Masz jakieś zajmujące informacje na temat nauki? Zapraszamy nadzwyczaj serdecznie do dodania owej wiadomości do nas.

  Data dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • IPP Instytut Psychoanalizy i Psychoterapii »

  Instytut Psychoanalizy i Psychoterapii jest Stowarzyszeniem powołanym formalnie w 1991 roku do podyplomowego szkolenia psychoterapeutów pracujących technikami psychoanalitycznymi zgodnie ze standardami Europejskiej Federacji Psychoterapii Psychoanalitycznej i Międzynarodowego Towarzystwa Psychoanalitycznego.

  Data dodania: 07 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Kraków »

  Nasze Biuro księgowe prowadzi obsługę rachunkową i doradztwo podatkowe dla firm, instytucji oraz dla osób fizycznych od 1993 roku. Naszą znajomość ustaw podatkowych systematycznie poszerzamy, poprzez czynny udział w profesjonalnych szkoleniach i wykładach branżowych. Biuro podatkowe Luka s.c. znajduje się przy ul. Łukasiewicza 1 na terenie Instytutu Nafty i Gazu w Krakowie. W ofercie usług mamy również pełny outsourcing kadr i płac. Usługi księgowe i doradztwo podatkowe dopasowujemy indywidualnie do potrzeb każdego klienta. Jakość wykonywanych przez nas usług jest stale na najwyższym możliwym poziomie. Nasza wiedza oraz licencje pozwalają nam na obsługę wszystkich rodzajów działalności gospodarczych w Polsce, zapraszamy. Wprowadź w wyszukiwarkę internetową biura rachunkowe to z pewnością znajdziesz naszą stronę www.

  Data dodania: 12 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Instytut psychodietetyki »

  Strona Instytutu Psychodietetyki opisująca obszerną propozycję w temacie właściwego jedzenia, odchudzania i tematów związanych. Specjaliści zatrudnieni w instytucie zawsze udzielą profesjonalnej porady każdej szukającej osobie. Jeśli niezbędny Państwu dobry wrocławski dietetyk spotkacie go w naszej siedzibie. Gdy nieodzowna jest trafna konsultacja to nasz psychodietetyk we wrocławiu udzieli porady i rozwieje wszelkie wątpliwości związane z tematem. Umożliwiamy też różnego rodzaju dodatkowe zabiegi wspierające odchudzanie i pomocnicze działania powiązane z fizjoterapią. Oferta skierowana jest do klientów indywidualnych. Oferujemy szkolenia i kursy dla specjalistów, jeśli chcą rozbudować dotychczas zdobytą wiedzę. Jeśli macie Państwo na myśli słowa - odchudzanie wrocław - Instytut Psychodietetyki będzie dobrym rozstrzygnięciem.

  Data dodania: 15 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia katowice, szkolenia sprzedaży, miękkie, otwarte, zamknięte, kraków »

  Jesteśmy sprawdzonym partnerem z bogatym doświadczeniem na rynku ogólnopolskim. Nasza siedziba mieści się w Zabrzu. Dysponujemy licznym gronem fachowców, specjalistów z różnych dziedzin. Nasi Trenerzy doskonale łączą teorię z praktycznym podejściem do zadania. Dzięki wspólnej wiedzy, doświadczeniu oraz wysokiej etyce stanowimy twórczy ZESPÓŁ. Organizujemy specjalistyczne szkolenia, treningi i warsztaty w systemie otwartym oraz w systemie zamkniętym na terenie całego kraju. Misją firmy jest inspirowanie do myślenia w kategorii sukcesu osobistego i organizacji, którą realizujemy poprzez: doradzanie firmom jak rozwiązywać problemy i podnosić swoją konkurencyjność na rynku, pomoc w rozwoju osobistym i osiąganiu sukcesów zawodowych.

  Data dodania: 13 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wózki widłowe »

  Wiele firm używa wózka widłowego aby podnieść ciężkie palety z ładunkiem produktów lub urządzeń. Istnieją jednak przypadki, w których zakup wózka widłowego nie jest dobrą finansową decyzją dla biznesu. Wózki widłowe są dość drogie, zwłaszcza nowe. Jeżeli używasz tylko jednego wózka widłowego sporadycznie, wynajem może być bardziej odpowiednią opcją.

  Data dodania: 17 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Regeneracja wtryskiwaczy, »

  Nie oceniony sposób regeneracji wtryskiwaczy wdziera się do firm transportowych i warsztatów samochodowych. Wtrysk Common Rail można naprawiać z dużą dokładnością jaką dotąd nie można było nawet osiągnąć w warunkach laboratoryjnych. Szkolenia z zakresu regenerowania wtryskiwaczy cieszą się uznaniem nauczycieli i wychowanków wyższych uczelni dają możliwość po skończeniu szkolenia znalezienie dobrze płatnej pracy zobacz na www.wtryskiwacz.com. Regeneracja wtryskiwaczy daje możliwość poznania bardzo ciekawych zjawisk jakie zachodzą w świecie motoryzacji. Właściciele dużych gospodarstw rolnych i agroturystycznych mających w swoim parku maszyn urządzenia z układem wtryskiwaczy Common Rail czerpią z dobroci regeneracji wtryskiwaczy i pomp całymi garściami. Programy unijne dają im możliwości zakupu maszyn do naprawy wtryskiwaczy na warunkach wyjątkowo preferencyjnych na skalę dotąd w tych działach gospodarki rynkowej nie spotykaną. Majsterkowicze domowi są też żywo zainteresowani nowinkami z zakresu systemów wtrysku Common Rail bo nie muszą już być tylko zdani na specjalistyczne zakłady wykwalifikowane w naprawie wtrysku diesla. Podglądają prace w serwisie na przykład na stronie http://www.wtryskiwacz.com/regeneracja-naprawa-wtryskiwaczy-common-rail-bosch.html dokładnie ucząc się rzemiosła. Spotykamy także układy Delphi a wydawało by się, że Bosch jest dominujący na rynku samochodowym. Tka jednak nie jest widać to na http://www.wtryskiwacz.com/common-rail-delphi-naprawa-regeneracja-wtryskiwaczy.html z dużą dokładnością jaką przedstawia nasza pracownia. Zapraszamy do współpracy przy naprawie wtrysków diesla.

  Data dodania: 28 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psy »

  Żaden człowiek nie będzie w stanie zrozumieć, jak wspaniałym zwierzęciem może być pies, jeśli o nim nie poczyta bądź też nie zakupi takowego. Niezmiernie ważnym jest, aby nie kupować psa, jeśli o psach nie mamy zielonego pojęcia i nie wiemy jak się z nimi obchodzić. Dlaczego? Dlatego, że w takich przypadkach po kilku lub kilkunastu miesiącach życie dla psa staje się zazwyczaj męczarnią. Nasza strona każdego wyposaży w podstawową wiedzę na temat psów. Warto ją odwiedzić chociaż kilkakrotnie, zanim nabędziemy tego wspaniałego czworonoga. Można się tam dowiedzieć sporo na temat szkolenia, zdrowia, żywienia i pielęgnacji. Zachęcamy również do dyskusji na forum.

  Data dodania: 20 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rejs po Mazurach - szkolenia żeglarskie »

  Zapraszamy na niezapomniane, żeglarskie wakacje po akwenach naszych pięknych Mazur.
  Planujesz wakacje, obóz żeglarski, patent żeglarski na Mazurach, rejs lub regaty Kliknij, zarezerwuj obóz żeglarski i zacznij realizować marzenia.

  Data dodania: 07 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dokąd pójść żeby dobrze wykonać badanie okresowe? »

  Poszukujesz przychodni, która wyda Ci zaświadczenie lekarskie dla pracodawcy? Wykonaj u nas badania okresowe. Jaworzno ma jedną z najnowocześniejszych placówek tego typu w regionie, dzięki czemu badania okresowe wykonywane są w komfortowych warunkach. Posiadamy najnowszy, wysokiej jakości sprzęt umożliwiający profesjonalną i kompleksową obsługę. Oferujemy także bardzo korzystne ceny, co czyni naszą ofertę wyjątkowo atrakcyjną. Oferujemy rabaty tym, którzy wykupili nasze szkolenia zawodowe. Sprawdź naszą całą ofertę!

  Data dodania: 25 06 2013 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · następna strona »