Strony związane z hasłem 'Psychoterapia':

1 · 2 · następna strona »
 • Neurofeedback »

  Rozmaici terapeuci w kraju pragną miejsca, gdzie mogliby opublikować ogłoszenie o swojej działalności, tym co umieją robić i zareklamować swoje usługi. Vis-a-vis tym potrzebom wychodzi strona DobraTerapia.info, w którym skupiamy ekspertów z najróżniejszych dyscyplin. Terapeutów, lekarzy, rehabilitantów. Jest tu również miejsce dla ośrodków medycznych, domów dziecka i poradni terapeutycznych. Publikujemy również najświeższe wieści ze świata terapii oraz porady, jakiego terapeutę należałoby wybrać, by terapia była skuteczna.

  Data dodania: 28 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • IPP Instytut Psychoanalizy i Psychoterapii »

  Instytut Psychoanalizy i Psychoterapii jest Stowarzyszeniem powołanym formalnie w 1991 roku do podyplomowego szkolenia psychoterapeutów pracujących technikami psychoanalitycznymi zgodnie ze standardami Europejskiej Federacji Psychoterapii Psychoanalitycznej i Międzynarodowego Towarzystwa Psychoanalitycznego.

  Data dodania: 07 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Warszawa »

  Przedstawiona tu oferta jest własnością doskonałego Centrum Doradztwa i Pomocy Psychologicznej działającego na terenie Warszawy. Może ono zaoferować bogaty wybór rozmaitych usług które powinny zainteresować dosłownie każdego, kto tylko uważa, że potrzebuje jakiejkolwiek pomocy tego typu. Znaczną jego zaletą jest imponujące doświadczenie oraz obecność wykwalifikowanych lekarzy – możemy być dzięki temu pewni co do tego, że dowolne leczenie w tym miejscu będzie całkowicie skuteczne. Oferta jest tak rozbudowana, że możemy z niej skorzystać zawsze, i nie mają tu żadnego znaczenia nasze wymagania – zdecydowanie warto jest się w takim razie dokładniej nią zainteresować.

  Data dodania: 02 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Gestalt, psychoterapia Katowice »

  Śląskie Gabinety Psychoterapii Gestalt. Psychoterapia Gestalt jako jeden z nurtów terapii humanistycznej kładzie nacisk na indywidualność każdego człowieka, a jego problemy traktuje jako wyraz niespełnionych potrzeb oraz wewnętrznych konfliktów, dlatego psychoterapia Gestalt jest doskonała. Jeśli cierpisz z jakiegoś powodu, odczuwasz lęki, masz problemy psychopatyczne nasz psycholog Katowice znajdzie idealne rozwiązanie dla Ciebie. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że psychoterapia Katowice to dla nas żadna trudność. Serdecznie zapraszamy do skorzystania a naszych usług.

  Data dodania: 08 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Szczecin - Robert Butryn »

  Psychoterapia-szczecin.org jest profesjonalnym gabinetem psychoterapii dla osób dorosłych oraz dzieci. Gabinet prowadzony jest przed doświadczonego psychoterapeutę Roberta Butryna, który posiada wrodzone umiejętności pomagające zrozumieć każdy problem.

  Data dodania: 25 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Terapie uzależnień Białystok »

  Na witrynie umieszczonej w sieci Centrum Edukacji i Terapii HUMANUM wyszukacie Państwo wiadomości na takie zagadnienia jak modle pomocy psychologicznej proponowane przez nasz zespół fachowców. Odnajdziecie też dane o samym zespole, jaki jest w nieustającej gotowości by służyć Państwu pomocą. O ile potrzebujecie pomocy psychologicznej, nasi fachowcy zrobią wszystko żeby takowej Państwu użyczyć o każdej porze.

  Data dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Poznań »

  W szkole na zajęciach z wychowania fizycznego graliśmy w różne gry; byliśmy obrońcą, rozgrywającym, atakującym, podającym lub bramkarzem... Dostawaliśmy szarfę w określonym kolorze, na znak identyfikacji ze swoja drużyną. Podobnie w życiu. Wchodzimy w określone role, gramy w drużynie. Psychoterapia pozwala rozpoznać kolor szarfy, przynależność do drużyny, jakość i ważność meczu, na najważniejszym polu - polu naszego życia. Pozwala urealnić nasze możliwości zwycięstwa, drogi wyboru i podnieść jakość życia.

  Data dodania: 05 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Kraków »

  Małgorzata Kulawik jest założycielką krakowskiego Ośrodka Rozwoju i Terapii - "Do Źródła". Posiada potrzebne wykształcenie, ponieważ ukończyła studia psychologiczne na Uniwersytecie Jagiellońskim. Ośrodek został stworzony z myślą o osobach szukających miejsca inspirującą do osobistego rozwoju. Twierdzi, że psychoterapia to ścieżka rozwoju, która umożliwia poznanie samego siebie, co wpływa na budowanie swojego życia bardziej świadomie. Oferuję również psychoterapię Gestalt, dzięki której pacjent może w znacznym stopniu rozszerzyć swoją świadomość.

  Data dodania: 17 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia małżeńska »

  Problemy związane z pracą zawodową czy uzależnienia: alkoholowe, narkotykowe, hazard to kłopoty i problemy, które dotykają coraz większą liczbę osób, wielu żyjących i pracujących na co dzień wokół nas czy może nawet nas samych. Profesjonalna psychoterapia dda czy leczenie uzależnień to kwestie jakimi na co dzień się zajmuje i także Tobie mogę pomóc. Wystarczy jeden gest, ruch z Twojej strony - telefon, kontakt mailowy czy przyjście na spotkanie, a być może nawet nie zauważysz momentu kiedy wiele z Twoich codziennych problemów się rozwiąże czy zminimalizuje.

  Data dodania: 17 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Terapia uzależnień »

  Leczenie hazardu, leczenie alkoholizmu oraz innych uzależnień, z którymi zmaga się współczesny człowiek zapewnia prywatny ośrodek leczenia uzależnień Mandala. Skuteczna terapia to zasługa doświadczonego, posiadającego odpowiednie kwalifikacje zespołu terapeutycznego oraz stosowania różnorodnych metod leczenia, dopasowywanych do każdego pacjenta indywidualnie.

  Data dodania: 24 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Terapia Kraków »

  Pragniesz poprawić jakość swojego życia oraz rozwiązać komplikacje osobiste i poszukujesz dobrej metody? Spróbuj pogadać z psychoterapeutą. Jestem Ewa Kwasiborska i dysponuje znacznym doświadczeniem w sferze psychoterapii.

  Data dodania: 17 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia krakow »

  Mierząc się z rzeczywistością, w spory stopniu zapominamy o wielkich ideałach. Idziemy do pracy, dlatego że w końcu za coś zapłacić rachunki. Wychodzimy za mąż, bo po 5 latach „wspólnego życia” trzeba. Siedzimy w uniwersyteckich ławach, bo teraz bez papierka jest się nikim. I tym podobne. Przestajemy stawiać sobie ważnych pytań, słuchać swojego serca. Idziemy za modą. I również za grupą lądujemy u psycholog Krakow, w momencie w którym zaczyna docierać do nas, że coś poszło nie tak. Poszukujemy tam odpowiedzi,wiedząc, że samodzielnie nie jesteśmy w stanie znaleźć rozwiązania problemów. Teraz już nikt nie wstydzi się rozmawiać z dobry psycholog Krakow, poszukując wyjścia z tego życiowego dołka. Z 1 strony jest to pożądane zjawisko, z 2 już tak nie dońca. Ma ono swoje źródło w tym, że coraz bardziej oddalamy się od bliskich, nie jesteśmy w stanie zaufać ludziom ze swojego najbliższego otoczenia, a z II strony nie mamy taki obaw w stosunku chociażby do psychoterapeuta Kraków, którego uważamy za zwykłego lekarza. A przecież sporo tych problemów nie zaistniałoby nawet, jeśli umielibyśmy rozmawiać z rodzicami, nie mam racji? Niefortunnie gdzieś po drodze porzuciliśmy tą sprawność. Na szczęście już niewiele rozmów z psychologiem sprawi, że niczym dzieci będziemy odkrywać, jak dużo możemy zaradzić zwykłą, konwersacją – spoglądaj w własne wnętrze i słuchając tego, co mają do powiedzenia inni.

  Data dodania: 18 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia poznawczo behawioralna »

  Jeżeli często odczuwasz smutek i uchodzisz za osobę pełną obaw i niepewną co do przyszłości, przytłoczoną trudnościami, które stawia przed Tobą codzienność to najprawdopodobniej powinieneś pomyśleć o profesjonalnej pomocy psychoterapeuty, który pomoże Ci lepiej zrozumieć własne potrzeby i poczuć się zdecydowanie lepiej. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej, od wielu lat prowadzę psychoterapię indywidualną i udzielam porad psychologicznych.

  Data dodania: 02 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Imago Consulting »

  Od 2007 roku firma Imago Consulting realizuje usługi coachingowe, szkoleniowe oraz doradcze w oparciu o wiedzę z zakresu psychologii. Ponadto świadczymy indywidualne usługi takie jak pomoc psychologiczna, diagnoza, coaching czy jobcoaching. Działamy pod superwizją Polskiego Instytutu Ericksonowskiego oferując pomoc osobom, które doświadczają trudności w życiu codziennym. Zapraszamy osoby, które przeżywają trudności w relacjach z innymi ludźmi, czują się zagubione i osamotnione, są zainteresowane samorozwojem. Firma Imago Consulting prowadzi także warsztaty dla kobiet, których misją jest zwiększenie pewności i wiary w siebie. Warsztaty prowadzą doświadczone psycholożki, których głównym celem jest inspirowanie siebie i innych do realizowania marzeń oraz odkrywania swojego potencjału.

  Data dodania: 28 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Łódź »

  Promowana witryna zawiera ofertę psychiatry, będącego jednocześnie psychoterapeutą. Oferowana profesjonalna psychoterapia ma miejsce na terenie miasta Łódź. Oferta adresowana jest do pacjentów doświadczających depresji i innych objawów. Formy pomocy w trakcie psychoterapii dopasowywane są indywidualnie do pacjenta. Dzięki psychoterapii można lepiej poznać siebie i rozwiązać wewnętrzne konflikty. Omawiana oferta obejmuje psychoterapię psychodynamiczną i psychoanalityczną. Pierwsze spotkanie ma formę konsultacji w celu poznania oczekiwań pacjenta.

  Data dodania: 07 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet psychoterapii Katowice »

  Terapeuci naszego Gabinetu w swojej pracy opierają się na koncepcji psychodynamicznej. Proponujemy cotygodniowe sesje terapeutyczne, spotkania konsultacyjne, a dodatkowo wsparcia doradczego osobom, które przechodzą: trudności w kontaktach z innymi ludźmi, kwestii małżeńskich, uczucia osamotnienia, fobii, osłabionego samopoczucia, okoliczności kryzysowych, stresu, utraty najbliższej osoby, utraty zatrudnienia, separacji, nadmiernego stosowania substancji alkoholowych i wielu innych krytycznych okoliczności życiowych. Zapraszamy do zaznajomienia się z naszymi terapeutami, a oprócz tego z korzystania z naszej pomocy.

  Data dodania: 28 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Wrocław - doświadczony psycholog, certyfikowany psychoterapeuta »

  Psycholog kliniczny (Rejestr Polskich Psychologów Klinicznych, nr DLS 0018) i certyfikowany psychoterapeuta PTP (Polskie Towarzystwo Psychiatryczne, certyfikat nr 439). Prowadzę psychoterapię dorosłych i młodzieży (indywidualną oraz grupową) w konwencji psychodynamicznej oraz diagnostykę psychologiczną. Posiadam wieloletnie doświadczenie zawodowe, zdobyte w placówkach państwowych i prywatnych służby zdrowia na terenie Wrocławia i okolic, czego efektem są setki wracających do zdrowia pacjentów. Od 1999 roku prowadzę we Wrocławiu własny gabinet psychoterapeutyczny. Zapraszam na stronę mojego gabinetu.

  Data dodania: 11 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psychotesty poznań »

  Wielu z nas potrzebuje do czasu do czasu pomocy psychologa nie tylko w ramach porad psychologicznych, ale również badań psychologicznych oraz psychotestów. Tego typu usługi może zagwarantować nasza poradnia, która działa na poznańskim rynku już od wielu lat. Naszym Klientom gwarantujemy skuteczność oraz profesjonalizm.

  Data dodania: 02 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta warszawa »

  Ośrodek Psychoterapii Tu i Teraz z Warszawy oferuje pomoc w zakresie leczenie różnego typu zaburzeń. Dla nas nie stanowią one problemu bowiem posiadamy ku temu odpowiednią wiedzę oraz doświadczenie. Pomożemy absolutnie każdemu.

  Data dodania: 28 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Warszawa »

  Magdalena Staszewska to wykwalifikowany psycholog oferujący profesjonalną pomoc pacjentom, którzy zmagają się z różnorodnymi zaburzeniami lub znaleźli się w dramatycznej sytuacji życiowej. Warszawa to miasto, w którym działa gabinet polecanego psychologa. Zakres oferowanych usług obejmuje konsultacje mające na celu określenie problemu i dobór najskuteczniejszej metody leczenia, psychoterapię indywidualną oraz terapię dla par. Psycholog organizuje również warsztaty dla osób, które chcą doskonalić swoje umiejętności.

  Data dodania: 22 04 2013 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »