Sprzedaż i serwis śrubowych i tłokowych sprężarek.

Obsługa klientów - obsługa, wynajem, wypożyczalnia, second-hand, naprawy, modyfikacje, pomiar zużycia sprężonego powietrza, doradztwo techniczne.

Proponujemy Państwu sprężarki śrubowe olejowe marki BOGE. Dostępne są w trzech seriach: SERII C, SERII S oraz SERII PAINTLINE. Dzięki temu mogą Państwo dobrać produkt dostosowany do indywidualnych potrzeb. Wszystkie wymienione serie sprężarek śrubowych olejowych zapewniają ekonomiczną i niezawodną pracę w każdej sytuacji. Posiadają sprawdzony układ sterowania i pracują niezwykle cicho. Zdolność do pracy przez 24 godziny na dobę czyni sprężarki śrubowe idealnymi do wymagających zastosowań przemysłowych. Zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi sprężarkami śrubowymi.

Szczegóły strony www.kompresory-filtry-servis.cz:

Podlinkuj stronę www.kompresory-filtry-servis.cz:

Sprzedaż i serwis śrubowych i tłokowych sprężarek.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 4

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Automatyka-Elektronika-Unipol »

  FIRMA-UNIPOL-TORUŃ skierowana jest na obszar całej Polski. Głównie do Firm zajmujących się -Elektroniką, -Automatyką, -Alarmami. Prowadzimy sprzedaż wysyłkową za pobraniem lub wpłatą na konto: 34 1020 5011 0000 9402 0013 8297 Tel./Fax 566224611, 566581445 tel. 566235652 tel. kom.507041638, 507041639 www.unipol.torun.pl www.unipol.bazarek.pl

  Data dodania: 08 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Krajalnice, krajalnice przemysłowe »

  Witamy, przedstawiamy Państwu krajalnice do chleba światowego lidera firmy JAC. Firma JAC oferuje: 3 letnią gwarancję, minimum 10 letni okres zaopatrzenia w części zamienne, 60 letnie doświadczenie, maszyny dostosowane do międzynarodowych norm. Firma JAC w produkowanych krajalnicach zastosowała unikalny system ISC, który uniezależnia krojenie pieczywa od jego konsystencji, a także moduł olejenia noży i dyszę z nadmuchem powietrza, która pozwala na pakowanie pokrojonego pieczywa w torebki krajalnice.
  JAC w swoich krajalnica stosuje opatentowany wertykalny system mocowania i prowadzenia noży tnących. System ten jest unikalny i nie stosowany w innych tego typu urządzeniach. Wszystkie produkowane w Liege krajalnice spełniają ostre wymagania normy ISO 3746 w zakresie ochrony przed hałasem. Wszystkie te zalety produkowanych krajalnic zostały wyróżnione licznymi dyplomami i nagrodami jakie firma JAC otrzymała m.in. na targach IBA w Monachium i Europain w Paryżu krajalnice.
  Ciągle rosnąca popularność krajalnic JAC powoduje, że firma dynamicznie się rozwija budując nowy dwukrotnie większy zakład, w którym powstaną w pełni zautomatyzowane linie produkcyjne, co pozwoli firmie urozmaicić jeszcze bardziej ofertę i dalej doskonalić swoje produkty - krajalnice.

  Data dodania: 09 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Hale przemysłowe »

  Zainteresowanych najmem, wynajmem, sprzedażą lub kupnem powierzchni przemysłowych zachęcamy do nawiązania kontaktu z Biurem Nieruchomości Jartom. Agencja funkcjonuje na rynku nieruchomości od 1992 roku. Na bieżąco śledzi obecne ogłoszenia w tej branży, posiada pełne rozeznanie nie tylko w aktualnym stanie rzeczy na rynku nieruchomości komercyjnych, ale też właściwie przewiduje przyszłe trendy. Zapewnia usługi związane z branżą magazynów, hal, powierzchni magazynowych, ziem przemysłowych i biurowców klasy A. Prowadzi również marketing obiektów, pomaga ich właścicielom i administratorom w promocji, reklamie i umieszczaniu zgłoszeń odnośnie do nieruchomości na sprzedaż lub wynajem. Kontakt: email: jartom@jartom.pl, tel: 22 826 33 23.

  Data dodania: 08 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • 3d laser scanning »

  Zespół 3d laser scanning w firmie Kadex Geodezja oferuje pomiar przestrzeni, pomiar elewacji i tworzenie map 3d metodą skanowania 3d. Technologia 3d znajduje coraz większe zastosowanie w budownictwie i energetyce a skaning laserowy przyspiesza pomiar konstrukcji. Zajmujemy się również inwentaryzacją architektoniczną.

  Data dodania: 19 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Suwnice przesuwne - maszyny dźwignicowe »

  W dzisiejszych czasach spedycja produktów jest niezwykle decydujący, toteż warto wyposażyć się w optymalne urządzenia. Przedstawiamy Wam Nasze suwnice , czyli urządzenia dźwigowe przydzielone do transportu materiałów w zamiarze wszczęcia procesu wytwórczości. Wszelka suwnica bez znaczenia na to czy jest niewielka jak i zakładana w warsztacie lub nader większa - musi funkcjonować biegle jak i przynosić ogromne poczucie ochrony z powodu na masę produktów. Korzystnym rozwiązaniem w różnych branżach przemysłu są również żurawie - najpowszechniejsze maszyny w braży.

  Data dodania: 31 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Myjki ciśnieniowe »

  Decydując się na nabycie profesjonalnych urządzeń czyszczących, powinno zapoznać się z propozycją CIH SYSTEMY CZYSZCZĄCE. W asortymencie tego przedsiębiorstwa wyszukać można duży wybór maszyn czyszczących. Są to zarazem fachowe zamiatarki akumulatorowe jak również niezwykle efektywne parowe urządzenia czyszczące. Prócz urządzeń, oferta CIH SYSTEMY CZYSZCZĄCE zawiera także produkty takie jak środki do czyszczenia, między innymi aluminium.

  Data dodania: 02 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wytrzymałe konstrukcje stalowe »

  Stal jako materiał posiada wysoki poziom wytrzymałości, stąd też wykorzystuje się ją do budowy różnych konstrukcji o mocno zróżnicowanym zastosowaniu. Konstrukcje stalowe mogą przybierać różne formy m.in. budowli, instalacji itd. Jako ich przykłady można podać: wieże stalowe, różnego rodzaju platformy i podesty, estakady, taśmociągi, konstrukcja wsporcze, czy szkielety budynków. Tego typu konstrukcje mogą być zarazem małych rozmiarów, a zarazem osiągać imponujące rozmiary. Zależy to, oczywiście od przeznaczenia, chociaż dla laika fraza ta kojarzy się z czymś wielkogabarytowym. Wykorzystanie stali do skonstruowania jakiegoś obiektu jest uzasadnione, gdy ma on być użytkowany w warunkach, w których występuje potrzeba zwiększonej wytrzymałości. Chyba nikt z nas nie wyobraża sobie, aby elementy np. platformy wiertniczej były wykonane z drewna. Należy dodać, że stalowe konstrukcje w zdecydowanej większości przypadków są budowane na potrzeby przemysłu, niż dla przeciętnego człowieka.

  Data dodania: 23 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • MALTEC - grzejniki elektryczne, nagrzewnica, myjka elektryczna, termowentylator »

  Firma Maltec.pl z siedzibą w Poznąniu oferuje sprzęt taki jak: myjki, lampy owadobójcze, nagrzewnice dla domu i firmy, klimatyzatory. Wszystkie te produkty można zakupić przez internet na naszej stronie internetowej. Znajdą tam Państwo nie tylko szczegółowe informacje dotyczące naszych artykułów ale również poznają Państwo aktualne promocje.Produkty dostarczamy własnym transportem lub za pomocą firm spedycyjnych. Profesjonalność i rzetelność naszej kadry pracowniczej gwarantuje sukces we wspólnych kontaktach biznesowych.

  Data dodania: 26 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dobre domki letniskowe »

  SENBUD produkuje pawilony. Spółka działa w branży ponad 10 lat i intensywnie się rozwija. Oferta zawiera domki letniskowe, chłodnie a także przeróżne pawilony z płyt warstwowych. Obiekty te charakteryzuje mały wydatek i prostota montowania. Poza tym spółka robi lekkie konstrukcje stalowe i obróbki blacharskie. Personel z dużym doświadczeniem gwarantuje nabywcom najwyższą jakość i atrakcyjne ceny artykułów i usług. Wskazuje na to fakt, że spółka uczestniczy w programie Rzetelna Firma. Punktualność i solidność to jej główne walory.

  Data dodania: 04 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Technika Sprężonego Powietrza Dmuchawy Sprężarki Automatyka - comest.pl »

  Firma inżynierska, która wprowadza energooszczędne rozwiązania do sektora techniki sprężonego powietrza. Kompleksowo obsługuje oczyszczalnie ścieków oraz zakłady przemysłowe, zapewniając projekt instalacji, dostawę, montaż, ale też modernizację sieci sprężonego powietrza. Jest autoryzowanym partnerem firmy Lutos. Dostarcza i serwisuje dmuchawy tej renomowanej firmy ze stopniami Rootsa lub śrubowymi.
  Jest dystrybutorem kompresorów łopatkowych firm Gnutti System oraz Gardner Denver Wittig. Są to urządzenia, które oprócz niskiego zużycia energii charakteryzują się najwyższą jakością wykonania, wytrzymałością, niezawodnością oraz bardzo dużą trwałością.
  Dostarcza też uzdatnianie sprężonego powietrza firmy Donaldson. .
  Jest również dostawcą rozwiązań z zakresu automatyki przemysłowej. Posiada szeroki asortyment
  czujników, sond oraz przetworników.

  Data dodania: 11 03 2014 · szczegóły wpisu »