Automatyka Podkategoria: Automatyka

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Suwnice, żurawie, przenośniki »

  Głównym komponentem jakiejkolwiek produkcji są właściwe urządzenia. Muszą one zagwarantować bezawaryjne oraz ciągłe działanie, bezpieczeństwo pracy i duże możliwości nośne. Suwnica jest to idealne rozstrzygnięcie umożliwiające przenoszenie towarów na małe odległości. Zwykle montuje się je na zewnątrz, a ich głównym celem jest transport materiałów służących do produkcji ostatecznego produktu. Natomiast już w przedsiębiorstwach produkcyjnych montuje się przenośniki. Dobrze wiemy jak ważna jest każda przestrzeń, dlatego stworzyliśmy przenośniki, które można przymocować do ściany. Zapewnia to nie tylko obszerną powierzchnię do produkcji, ale także jest bezpieczniejsze dla pracowników. Także produkowane przez nas żurawie to znana marka nie tylko w Polsce, ale i Europie.

  Data dodania: 03 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Producent siłowników »

  Producent siłowników to bogate doświadczenie w branży pneumatycznej, kompleksowa oferta produktów i usług oraz fachowa kadra. Szczególnie polecamy:
  1. Kompresory używane w różnych konfiguracjach. Kompresory używane ze sterownikiem. Wszystkie kompresory używane sprzedawane z naszą gwarancją !
  2. Presostaty czyli tzw. włączniki/wyłączniki ciśnieniowe. Presostat do kompresora każdego typu. Presostat 2 i 3 biegunowy. Presostat od 12 do 35 bar.
  3. Kompresor spalinowy wydajny i przewoźny. Kompresor spalinowy do zastosowań na otwartym terenie. Kompresor spalinowy niezastąpiony w budownictwie mieszkalnym i przemysłowym.

  Data dodania: 29 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • 3d laser scanning »

  Zespół 3d laser scanning w firmie Kadex Geodezja oferuje pomiar przestrzeni, pomiar elewacji i tworzenie map 3d metodą skanowania 3d. Technologia 3d znajduje coraz większe zastosowanie w budownictwie i energetyce a skaning laserowy przyspiesza pomiar konstrukcji. Zajmujemy się również inwentaryzacją architektoniczną.

  Data dodania: 19 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Katalog stron blog.kszi »

  Zapraszamy do umieszczania artykułów w nowo utworzonym spisie stron internetowym. Katalog jest darmowy ale bardzo dokładnie sprawdzany. Wszystkie wpisy staramy się dokładnie czytać. Jeżeli powielasz swoje wpisy we wszystkich spisach stron u nas to nie zda egzaminu. Przykładem takiego wpisu jest http://ciekawe.korepetycje-lekcje.pl/wpis,10,pokoje-grodek-nad-dunajcem.html. Codziennie sprawdzany oraz uzupełniamy nasz katalog o ciekawe artykuły. Skorzystaj z grupy 9 katalogów które są oparte na profesjonalnym skrypcie PKSI. Już dziś dodaj własną stronę w naszym katalogu.Mamy pierwszy wpis o pokojach w domu weselnym, jak również w drugim naszym katalogu http://biesiada.muzyka-kapela.pl/wpis,8,pokoje-grodek-nad-dunajcem.html

  Data dodania: 07 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Części »

  Maszyny typu koparka są w dzisiejszych czasach bardzo pewnie połączone z branżą budowniczą. Nie ma chyba aktualnie takiej budowy, na jakiej nie korzysta się z koparek. Do poprawnego działania te solidne maszyny potrzebują nie jedynie operatora, ale i części, części które się zużywają oraz niszczą. Na witrynie demonstrujemy firmy handlujące koparkami, a także częściami zamiennymi do nich. Bardzo serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony.

  Data dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Podziały nieruchomości »

  Kadex Geodezja z Poznania oferuje usługi geodetów w zakresie podziałów nieruchomości, tworzenia map 3d, pomiarów geodezyjnych. Wykorzystujemy nowoczesną technologię skanowania 3d, która przyspiesza wiele prac oraz sprawia, że mapy geodezyjne są dokładniejsze i łatwiejsze do przygotowania. Firma zajmuje się też geodezyjną obsługą inwestycji budowlanych.

  Data dodania: 19 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Regeneracja zacisków »

  Chcielibyśmy przedstawić Państwu ofertę Fabryki Zacisków Hamulcowych. Firma specjalizuje się w naprawie wszystkich typów zacisków hamulcowych do ciągników siodłowych. Naszą specjalnością jest też profesjonalna regeneracja zacisków do autobusów: Neoplan, Mercedes Benz, Man, Scania, naczep na osiach BPW, ERF, SAF, SMB, ROR i innych. Skupujemy zużyte zaciski hamulcowe do ciężarówek takich jak: DAF, Iveco, Man, Mercedes, Renault, Scania oraz Volvo.

  Data dodania: 15 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Sprężarki przewoźne »

  Jeśli szukają Państwo firmy, która nie tylko sprzeda Państwu najlepszą sprężarkę czy dmuchawę, ale zapewni również jej profesjonalną naprawę to nasza firma jest takim miejscem. Od lat oferujemy naszym Klientom najlepsze urządzenia i zapewniamy ich serwis, który przejdzie Państwa oczekiwania. Zachęcamy do zaufania właśnie nam.

  Data dodania: 01 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Suwnice przesuwne - maszyny dźwignicowe »

  W dzisiejszych czasach spedycja produktów jest niezwykle decydujący, toteż warto wyposażyć się w optymalne urządzenia. Przedstawiamy Wam Nasze suwnice , czyli urządzenia dźwigowe przydzielone do transportu materiałów w zamiarze wszczęcia procesu wytwórczości. Wszelka suwnica bez znaczenia na to czy jest niewielka jak i zakładana w warsztacie lub nader większa - musi funkcjonować biegle jak i przynosić ogromne poczucie ochrony z powodu na masę produktów. Korzystnym rozwiązaniem w różnych branżach przemysłu są również żurawie - najpowszechniejsze maszyny w braży.

  Data dodania: 31 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Technika Sprężonego Powietrza Dmuchawy Sprężarki Automatyka - comest.pl »

  Firma inżynierska, która wprowadza energooszczędne rozwiązania do sektora techniki sprężonego powietrza. Kompleksowo obsługuje oczyszczalnie ścieków oraz zakłady przemysłowe, zapewniając projekt instalacji, dostawę, montaż, ale też modernizację sieci sprężonego powietrza. Jest autoryzowanym partnerem firmy Lutos. Dostarcza i serwisuje dmuchawy tej renomowanej firmy ze stopniami Rootsa lub śrubowymi.
  Jest dystrybutorem kompresorów łopatkowych firm Gnutti System oraz Gardner Denver Wittig. Są to urządzenia, które oprócz niskiego zużycia energii charakteryzują się najwyższą jakością wykonania, wytrzymałością, niezawodnością oraz bardzo dużą trwałością.
  Dostarcza też uzdatnianie sprężonego powietrza firmy Donaldson. .
  Jest również dostawcą rozwiązań z zakresu automatyki przemysłowej. Posiada szeroki asortyment
  czujników, sond oraz przetworników.

  Data dodania: 11 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Serwis sprężarek Ingersoll Rand »

  Firma Ingersoll Rand powstała w 1871 roku. Początki jej istnienia wyznacza znaczący dla branży budowlanej wynalazek parowej wiertarki do kamienia. Urządzenie to w erze szybkiej ekspansji narodu amerykańskiego miało ułatwić prace wiertnicze. Tak się właśnie stało. Także dziś firma ponosi odpowiedzialność za swoje wszystkie wyroby, które wykonuje rzetelnie i na najwyższym poziomie. Zapraszamy po szczegóły na stronę.

  Data dodania: 21 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Blacha srebrna »

  Nasza firma oferuje lut srebrny, Granulat srebrny,Rafinacja srebra,Krążki monetarne,Odlewy srebrne,Drut srebrny,Blacha srebrna.Chętnie podejmujemy współpracę i solidnie terminowo przygotowujemy zamówienia.Udzielamy chętnie informacji dotyczących usług.Nasz zakład ma wieloletnią tradycjie.Przygotowujemy także prywatne zlecenia spersonalizowane.Przy stałej wsół pracy dajmy rabaty na nasze usługi.Nasza firma dba w każdej sytuacji o dobro klienta i jego zadowolenie.Opracowujemy zlecenia na terenie całego kraju.

  Data dodania: 24 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • MALTEC - grzejniki elektryczne, nagrzewnica, myjka elektryczna, termowentylator »

  Firma Maltec.pl z siedzibą w Poznąniu oferuje sprzęt taki jak: myjki, lampy owadobójcze, nagrzewnice dla domu i firmy, klimatyzatory. Wszystkie te produkty można zakupić przez internet na naszej stronie internetowej. Znajdą tam Państwo nie tylko szczegółowe informacje dotyczące naszych artykułów ale również poznają Państwo aktualne promocje.Produkty dostarczamy własnym transportem lub za pomocą firm spedycyjnych. Profesjonalność i rzetelność naszej kadry pracowniczej gwarantuje sukces we wspólnych kontaktach biznesowych.

  Data dodania: 26 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Comsat.pl - dynamiczny i wiodący producent sprzętu telewizji cyfrowej. »

  Comsat jest dynamicznym i wiodącym producentem sprzętu TV-SAT, mogącym poszczycić się sprzedażą na poziomie ponad pół miliona odbiorników. COMSAT to od 1992r. pierwsza polska marka sprzętu satelitarnego.
  Firma Comsat oferuje kompleksową usługę dostarczenia sygnału telekomunikacyjnego: telewizyjnego, telefonicznego, internetowego w zakresie projektowanie instalacji, dostawy najwyższej jakości sprzętu z palety ofert wszystkich producentów, a także wsparcia technicznego dla wspólnot mieszkaniowych, operatorów telewizji kablowej, osiedli, hoteli, pensjonatów i klubów. Nasz oferta jest szansą na dopasowanie pakietu do swoich potrzeb i jak najlepsze wykorzystanie dobrodziejstw mediów telekomunikacyjnych.

  Data dodania: 30 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pokrycia dachowe »

  Paleta artykułów AHI Roofing to blachodachówka gontopodobna, blachodachówka z posypką mineralną lub ceramiczną i dachówka ceramiczno-metalowa. Blacha gontopodobna nie musi być wzbogacana posypką. Istotną kwestią jest niewielka waga gwarantowanych tu artykułów. Ponadto składają się one z wielu warstw, co polepsza ich jakość. Dzięki doskonałej jakości deszczówka z pokryć dachowych tego producenta nadaje się do spożycia. Architektura mieszkalna nieprzerwanie się zmienia, a gama produktów AHI Roofing jest odpowiedzią na te przekształcenia. Blachodachówka stosowana jest w zwykłych domach jak i w wypoczynkowych domach górskich. Dzięki pokryciom dachowym AHI Roofing budynki wyglądają ekskluzywnie, zarówno przy zastosowaniu balchodachówki jak i gontu drewnianego.

  Data dodania: 04 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zasilanie awaryjne »

  Firma Cagen dostarcza agregaty prądotwórcze z silnikami benzynowymi i diesel. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu systematycznie poszerzamy naszą ofertę i listę otrzymanych referencji. Świadczymy także profesjonalne usługi serwisowe więc jeśli Twój agregat przestał spełniać Twoje wymagania, zadzwoń do nas. Trzeba pamiętać o tym, że systematyczny przegląd i bieżące naprawy pozwalają uniknąć drogich wymian części. Na naszej stronie internetowej zamieszczono więcej szczegółów na temat promowanych usług.

  Data dodania: 09 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ekologiczny kontener Wrocław »

  Każdy remont, budowa czy też zmiana mieszkania, niosą ze sobą spory bałagan. Żeby temu zaradzić powstały specjalne firmy, które dysponują właściwymi kontenerami do wywozu śmieci. W opiece o środowisko wszelkie odpady muszą zostać poddane solidnej segregacji i odwiezione na wysypiska. Przeciw temu wyzwaniu wychodzi firma GreenTree, która pokaźnie ułatwia uporanie się z tymi kłopotami. Nasze kontenery są właściwe, mobilne, a nasze usługi w pełni zgodne z wszelakimi zasadami Unii Europejskiej. Zapraszamy wobec tego na naszą stronę gdzie znajduje się całkowita oferta.

  Data dodania: 08 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Uchwyty spawalnicze - Sklep ENES »

  Sklep Internetowy firmy ENES Magnesy umożliwiający dokonanie uchwytów i kątowników spawalniczych Strong Hand Tools (magnesów spawalniczych, magnesów dla spawacza).Firma ENES Magnesy istnieje od 1997 roku, a od 2011 roku działa jako ENES Magnesy Paweł i Tomasz Zientek Sp. k. W naszej ofercie znajdą Państwo także magnesy neodymowe, magnesy ferrytowe, uchwyty magnetyczne, chwytaki magnetyczne, stoły magnetyczne, separatory magnetyczne, wałki magnetyczne, przyrządy pomiarowe.Zapraszamy do zakupów na stronę magnesyspawalnicze.eu.

  Data dodania: 30 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Http://piece-piekarnicze.eu »

  Piece cukiernicze dostępne w naszym asortymencie zostały uzupełnione o możliwość montowania nowych modułów, dzięki czemu przydają się do produkcji rozmaitego rodzaju ciast. Solidne wykonanie oraz prosta eksploatacja powodują że otrzymanie smacznych ciast jeszcze nigdy nie było tak łatwe.

  Data dodania: 04 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Krajalnice, krajalnice przemysłowe »

  Witamy, przedstawiamy Państwu krajalnice do chleba światowego lidera firmy JAC. Firma JAC oferuje: 3 letnią gwarancję, minimum 10 letni okres zaopatrzenia w części zamienne, 60 letnie doświadczenie, maszyny dostosowane do międzynarodowych norm. Firma JAC w produkowanych krajalnicach zastosowała unikalny system ISC, który uniezależnia krojenie pieczywa od jego konsystencji, a także moduł olejenia noży i dyszę z nadmuchem powietrza, która pozwala na pakowanie pokrojonego pieczywa w torebki krajalnice.
  JAC w swoich krajalnica stosuje opatentowany wertykalny system mocowania i prowadzenia noży tnących. System ten jest unikalny i nie stosowany w innych tego typu urządzeniach. Wszystkie produkowane w Liege krajalnice spełniają ostre wymagania normy ISO 3746 w zakresie ochrony przed hałasem. Wszystkie te zalety produkowanych krajalnic zostały wyróżnione licznymi dyplomami i nagrodami jakie firma JAC otrzymała m.in. na targach IBA w Monachium i Europain w Paryżu krajalnice.
  Ciągle rosnąca popularność krajalnic JAC powoduje, że firma dynamicznie się rozwija budując nowy dwukrotnie większy zakład, w którym powstaną w pełni zautomatyzowane linie produkcyjne, co pozwoli firmie urozmaicić jeszcze bardziej ofertę i dalej doskonalić swoje produkty - krajalnice.

  Data dodania: 09 10 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Automatyka

Automatyka - nowa strona:

Adres: