Windykacja Podkategoria: Windykacja

 • Alimenty Warszawa »

  Kredyt, otrzymanie darowizny czy spadku, podpisanie umowy z deweloperem są to jedne z nielicznych czynności które mają wpływ na naszą sytuacje majątkową, a ta z kolei nie musi nam odpowiadać z różnych przyczyn. W takich niejasnych dla nas sytuacjach potrzebujemy zaciągnąć opinii osób wykwalifikowanych czyli prawników.Kancelaria prawna Sławomira Mistewicza to przykład rzetelnej obsługi prawnej .Doskonale zadbamy o twoje interesy, a swoją pracę wykonamy uczciwie i rzetelnie. Stawiamy na profesjonalizm i dzięki temu spotykamy się z zadowoleniem klientów. Zapraszamy do naszego biura w Warszawie.

  Data dodania: 13 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja zagraniczna »

  Gdy firma eksportuje produkty ewentualnie usługi przypuszczalnie natknie sie na nieuczciwego kontrahenta, który usiłował będzie spożytkować znajomość miejscowego prawa aby nie uregulować należność. Windykacja międzynarodowa jest konieczna przedsiębiorstwom, które eksportują swoje artykuły lub świadczą usługi i spotykały się w swojej działalności na nierzetelnego partnera. Przedsiębiorcom bardzo trudno będzie kierować samodzielnie windykacją poza granicami kraju. Korzystając z platformy zagranicznej windykacji przedsiębiorstwo poprzez współpracownika platformy funkcjonującego w jednym z 64 krajów świata - może skutecznie odebrać wierzytelność, bez konieczności wiedzy na temat miejscowego prawa a nawet języka.

  Data dodania: 01 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Skuteczna windykacja terenowa - Grupa Patronus »

  Grupa Patronus należy do grupy firm zajmujących się windykacją należności jak również doradztwem prawnym tudzież przeprowadzaniem profesjonalnych wywiadów gospodarczych.Grupa Patronus jest to skuteczna kancelaria prawna, jaka zna się na tym jak odzyskać pieniądze na rzecz swojego interesanta. Oferujemy pomoc tudzież doradztwo prawne, windykację oraz ściąganie należności i długów. Działamy głównie we Wrocławiu, ale także windykacja Legnica, windykacja Lubin, windykacja Głogów lub windykacja Polkowice. Z racji współpracy z zagranicznymi partnerami oferujemy pionierską jakość usług w obszarze windykacji należności od dłużnika spoza Polski. Zaświadczamy skuteczną windykację zagraniczną: windykacja Niemcy, windykacja Austria, windykacja Belgia, windykacja Holandia, windykacja Francja. Wykonujemy również windykację terenową. Zapraszamy!

  Data dodania: 10 07 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Windykacja

Windykacja - nowa strona:

Adres: