Wierzytelności Podkategoria: Wierzytelności

 • Windykacja zagraniczna »

  Gdy firma eksportuje produkty ewentualnie usługi przypuszczalnie natknie sie na nieuczciwego kontrahenta, który usiłował będzie spożytkować znajomość miejscowego prawa aby nie uregulować należność. Windykacja międzynarodowa jest konieczna przedsiębiorstwom, które eksportują swoje artykuły lub świadczą usługi i spotykały się w swojej działalności na nierzetelnego partnera. Przedsiębiorcom bardzo trudno będzie kierować samodzielnie windykacją poza granicami kraju. Korzystając z platformy zagranicznej windykacji przedsiębiorstwo poprzez współpracownika platformy funkcjonującego w jednym z 64 krajów świata - może skutecznie odebrać wierzytelność, bez konieczności wiedzy na temat miejscowego prawa a nawet języka.

  Data dodania: 01 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja DKOW »

  Ściąganie długów i odzyskiwanie należności jeszcze nigdy nie było takie proste. Zaufaj wrocławskiej firmie windykacyjnej - Dolnośląskiemu Konsorcjum Obsługi Wierzytelności - i już dziś pozbądź się problemów z dłużnikami!
  Dzięki swemu wieloletniemu doświadczeniu w branży oraz zespołowi specjalistów, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje jesteśmy najlepsi w Polsce.

  Ściąganie długów to nasza specjalność!

  Ściąganie długów

  Data dodania: 11 11 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Wierzytelności

Wierzytelności - nowa strona:

Adres: