Skuteczna windykacja terenowa - Grupa Patronus

Grupa Patronus należy do grupy firm zajmujących się windykacją należności jak również doradztwem prawnym tudzież przeprowadzaniem profesjonalnych wywiadów gospodarczych.Grupa Patronus jest to skuteczna kancelaria prawna, jaka zna się na tym jak odzyskać pieniądze na rzecz swojego interesanta. Oferujemy pomoc tudzież doradztwo prawne, windykację oraz ściąganie należności i długów. Działamy głównie we Wrocławiu, ale także windykacja Legnica, windykacja Lubin, windykacja Głogów lub windykacja Polkowice. Z racji współpracy z zagranicznymi partnerami oferujemy pionierską jakość usług w obszarze windykacji należności od dłużnika spoza Polski. Zaświadczamy skuteczną windykację zagraniczną: windykacja Niemcy, windykacja Austria, windykacja Belgia, windykacja Holandia, windykacja Francja. Wykonujemy również windykację terenową. Zapraszamy!

Szczegóły strony grupapatronus.pl:

Podlinkuj stronę grupapatronus.pl:

Skuteczna windykacja terenowa - Grupa Patronus

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 12

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria prawna Opole »

  Kancelaria prawna Laurifer proponuje szeroko rozumianą pomoc prawną. Oferujemy usługi dla firm, a także dla klientów nie prowadzących działalności gospodarczej. Jak do tej pory otworzyliśmy kancelarię prawną we Wrocławiu oraz dodatkowo w Opolu, niemniej jednak przewidujemy również otwarcie nowych biur w Katowicach, Poznaniu i Krakowie. Jesteśmy pewni, że sprostamy Twoim wymaganiom. Polecamy się przede wszystkim, jeżeli potrzebujesz adwokata czy też radcy prawnego we Wrocławiu albo w Opolu.

  Data dodania: 24 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania za błędy lekarskie »

  Nasza kancelaria Europejskie Centrum Prawne udziela porad prawnych z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego i administracyjnego. W szczególności pomagamy każdemu kto ucierpiał w wyniku interwencji lekarzy. Dzięki nam zdobędą Państwo swoje odszkodowanie szybko i skutecznie. Zachęcamy do zaufania naszej firmie.

  Data dodania: 05 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne Kraków »

  Kancelaria Kohut specjalizuje się w udzielaniu porad prawniczych zarówno klientom prywatnym, jak i klientom firmowym. Gwarantujemy kompleksową oraz profesjonlną obsługę prawniczą na wysokim poziomie. Wieloletnie doświadczenie oraz umiejętności zdobyte w trakcie wielu lat działalności zapewniają efektywne załatwienie każdej sprawy wymagającej ingerencji doświadczonego prawnika. Nasza kancelaria znajdziecie Państwo w Krakowie przy ul. Friedleina 4-6, pok. 110, jednakże z chęcią podejmiemy współpracę z podmiotami w innych częściach Polski. Zapraszamy do odwiedzenia naszej kancelarii osobiście bądź do wejścia na naszą witrynę www w celu zaznajomienia się z ofertą naszej kancelarii.

  Data dodania: 18 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Kraków »

  Reprezentujemy Klientów przed sądami powszechnymi i organami administracji państwowej i samorządowej na każdym etapie postępowania oraz prowadzimy sprawy w postępowaniach egzekucyjnych w przedmiocie wyegzekwowania należności pieniężnych i niepieniężnych. Udzielamy bieżących porad prawnych i konsultacji, sporządzamy opinie prawne oraz przygotowujemy wszelkie pisma procesowe - pozwy, wnioski, apelacje, zażalenia, inne środki zaskarżenia oraz odpowiedzi na pozwy, apelacje itp.

  Data dodania: 30 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny Poznań - Urowska »

  Biuro współdziała z wyróżniającymi firmami sądowymi w różnorodnych krajach Europy, wskutek czemu jest w stanie zapewnić obsługę ustawową użytkowników w transakcjach międzynarodowych, bez względu od obowiązującego ustroju ustawowego.Uzasadnieniem postawy kancelarii są rankingi instytucji prawniczych ukazujące się w paru wydawnictwach, w szczególności w Rzeczpospolitej również Gazecie Prawnej.Biuro zatwierdza kompleksowe doradztwo ustawowe, kierowanie kwestii kontrowersyjnych oraz codzienną pomoc w obsłudze ustawodawczej podmiotów ekonomicznych.Świadczenie zawodowej pomocy ustawowej potrzebuje bezwzględnego zaangażowania w sprawy interesanta tudzież zapewnienia obsługi prawnej w rozmiarze międzynarodowym.

  Data dodania: 31 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna z Poznania »

  Nasza kancelaria prawna specjalizuje się w obsłudze prawnej przedsiębiorstw w zakresie zarządzenia gospodarczego, w tym przede wszystkim w zachowaniu postępowań prawniczych i windykacji należności cywilnoprawnych. W ramach wieloletnich praktyk zawodowych posiadamy odczucie w zakresie generalnej obsługi prawnej spółek zarządzenia handlowego. W Kancelarii specjalizują się w specyfice w prawie cywilnym dodatkowo prawie pracy, w tym badaniu roszczeń przed organami ubezpieczeń społecznych, jako reprezentant podmiotów gospodarczych i osób fizycznych.Nasi pracownicy ciekawią się zadaniami dotyczącymi prawa cywilnego, prawa pracy oraz prawa oświatowego.

  Data dodania: 18 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik poznań »

  Juryści dla biznesu
  Rzetelnie przygotowany absolwent prawa to wartościowy nabytek dla niejednej
  firmy. W końcu ktoś musi rozstrzygać formalne problemy, a najlepiej
  czyni to jurysta. Warszawa szkoli każdego roku sporą grupę specjalistów,
  którzy potem rozchodzą się po kraju i poszukują swojej szansy.
  Niektórzy postanawiają się aspirować do któregoś z prestiżowych zawodów
  prawniczych, co nie jest sprawą prostą. Korporacje są zawsze dość
  szczelne i niełatwo się do nich dostać. Podnoszone co jakiś czas
  kwestie zmian przepisów, które mają oswobodzić rynek usług prawnych dotychczas
  nie doczekały się całościowej i skutecznej realizacji. Osoby, które nie
  mogą oczekiwać na protegowanie patronów nie muszą mimo to składać broni na
  froncie paragrafów i przepisów. Nawet bez skończonej aplikacji, za to z
  głową pełną wiadomości można w pełni funkcjonować. Wracamy tu do
  punktu wyjścia, czyli przedsiębiorstw, które ochoczo widzą u siebie
  młodych, dynamicznych ekspertów. Tam liczy się codzienne wykorzystanie
  wiedzy, bo dobra wskazówka jest nieraz konieczna, by podjąć trafną
  biznesową decyzję. Wówczas potrzebny jest jurysta. Warszawa zgłasza w
  tej materii stałe zapotrzebowanie.

  Data dodania: 28 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawo ochrony środowiska »

  W serwisie udostępniona została oferta Kancelarii Prawa Gospodarczego i Ekologicznego. Kancelaria praktykuje prawo w zakresie oceny oddziaływania na środowisko. Specjalnością firmy jest prawo ochrony środowiska i związane z tym np. kary pieniężne. W zakres usług firmy wchodzi reprezentacja interesów pracodawców oraz pracowników. Oferta obejmuje postępowania w zakresie odpowiedzialności np. ubezpieczeniowej. Pracownicy firmy mają doświadczenie np. w postępowaniach administracyjnych. W kancelarii zatrudnieni są doświadczeni i utytułowani specjaliści.

  Data dodania: 25 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Szczecin »

  Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług w dziedzinie doradztwa prawnego. Świadczymy porady w dziedzinach prawa cywilnego oraz administracyjnego. Posiadamy doświadczenie zawodowe poparte referencjami uznanych firm międzynarodowych. Nasz zespół to radcowie prawni współpracujący z instytucjami państwowymi, spółkami oraz osobami fizycznymi. Kontakt znajduje się na naszej stronie internetowej. Biegle posługujemy się językiem angielskim.

  Data dodania: 27 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Jasło »

  Kancelaria Adwokacka Jasło Arletta Dąborowska świadczy usługi dotyczące pomocy prawnej zarówno osobom fizycznym, jak i stowarzyszeniom.Kancelaria zapewnia fachową obsługę prawną oraz zastępstwo procesowe przed wszystkimi sądami powszechnymi i administracyjnymi, przede wszystkim przed urzędami i instytucjami publicznymi na terenie całego kraju. Prawnik Jasło.W ramach usług prawniczych adwokat Jasło zajmuje się także prowadzeniem negocjacji przedsądowych oraz windykacją wierzytelności. Kancelaria Adwokacka Jasło współpracuje z kancelariami partnerskimi zapewniając w ten sposób możliwość reprezentowania Klientów na terenie całego kraju. Zapraszamy.

  Data dodania: 07 10 2013 · szczegóły wpisu »