Skuteczna windykacja terenowa - Grupa Patronus

Grupa Patronus należy do grupy firm zajmujących się windykacją należności jak również doradztwem prawnym tudzież przeprowadzaniem profesjonalnych wywiadów gospodarczych.Grupa Patronus jest to skuteczna kancelaria prawna, jaka zna się na tym jak odzyskać pieniądze na rzecz swojego interesanta. Oferujemy pomoc tudzież doradztwo prawne, windykację oraz ściąganie należności i długów. Działamy głównie we Wrocławiu, ale także windykacja Legnica, windykacja Lubin, windykacja Głogów lub windykacja Polkowice. Z racji współpracy z zagranicznymi partnerami oferujemy pionierską jakość usług w obszarze windykacji należności od dłużnika spoza Polski. Zaświadczamy skuteczną windykację zagraniczną: windykacja Niemcy, windykacja Austria, windykacja Belgia, windykacja Holandia, windykacja Francja. Wykonujemy również windykację terenową. Zapraszamy!

Szczegóły strony grupapatronus.pl:

Podlinkuj stronę grupapatronus.pl:

Skuteczna windykacja terenowa - Grupa Patronus

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 11

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Pomoc prawna online »

  Nasza firma już od wielu lat świadczy pomoc prawną przez internet. Do tej pory pomogliśmy wielu Klientom, którzy zaskoczeni naszą fachowością oraz dyskrecją tego typu usług polecają nas innymi Odbiorcom. To co stanowi przewagę prowadzenia pomocy prawnej przez Internet to przede wszystkim wysoki poziom dyskrecji Państwa danych osobowych, szybkość usług i wstępna wycena każdej naszej pomocy. U nas mogą Państwo zrezygnować w każdym momencie, niezależnie od stopnia zaawansowania świadczenia pomocy prawnej.

  Data dodania: 21 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja piła »

  Biuro prawne BLCM znajduje się w Pile. W skład zespołu wchodzą czterej adwokaci- Piotr Bębas, Sebastian Lipiński, Andrzej Czyżyk i Paweł Makarski. Oferujemy pomoc prawniczą a także zajmujemy się obsługą prawną banków, spółdzielni mieszkaniowych i ośrodków zdrowia. Proponujemy także doradztwo w językach obcych. Zakres działalności biura zawiera takie sfery jak: prawo pracy, podatkowe, karne, bankowe, windykację, konflikty sądowe. Uposażenie naszej firmy określane jest w zależności od wypłacalności pieniężnych kontrahenta. Możliwy jest kontrakt godzinowy, zapłaty z góry lub prowizyjny.

  Data dodania: 07 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rozwód warszawa »

  Spółka Prawnicza SNOPCZYŃSKI ma siedzibę w Warszawie. Prowadzą ją adwokat Mikołaj Snopczyński i radca prawny Maria Snopczyńska. Zajmują się świadczeniem usług prawnych od 13 lat. Posiadają sporą praktykę i zapewniają kompleksową obsługę. Oferta zawiera prawo społeczne i karne, skarbowe, rodzinne, nieruchomości i ubezpieczeniowe. Oprócz tego Biuro uczestniczy w ściąganiu odpłatności i majątków. Porady da się uzyskać również mailowo. Weryfikacja jest gratisowa i nieomal bezzwłoczna.

  Data dodania: 09 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania Kraków »

  Spotkała Cię gigantyczna katastrofa? Zmarł Ci ojciec albo miałeś zderzenie i nie wiesz co czynić dalej? Czy zdajesz sobie sprawę, że należy Ci się zadośćuczynienie za Twoje cierpienie i poniesione szkody? Kancelarii Prawno Odszkodowawczej PIERLEX z siedzibą w Krakowie możesz zaufać!


  Kilka firm wykorzystuje tragiczną sytuację Poszkodowanego. Zaopiekujemy się Twoim problemem abyś za wyrządzone krzywdy dostał jak największe odszkodowanie. Nie pobieramy wstępnych należności od Klienta. Prowizję otrzymujemy tylko od zwyciężonych zadań. W przypadku przegrania przez Kancelarię PIERLEX rozprawy, korzystanie z naszych świadczeń jest darmowe. W podejściu do każdej sprawy cechujemy się poświeceniem i wykwalifikowaniem. Mamy szacunek swoich Klientów. Jeśli masz problem skontaktuj się z nami poprzez formularz na naszej stronie. Gorąco Zapraszamy.

  Data dodania: 05 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Gdańsk, Radca »

  Odpowiednia Kancelaria Adwokacka Gdańsk powinna posiadać w swoich szeregach osoby wykwalifikowane oraz takie, które z zapałem i chęciami pochodzą do każdej sprawy. Jeżeli szukasz odpowiedniej pomocy z zakresu prawa, to dobrze trafiłeś, ponieważ Pani Beata Nowakowska działa jako Prawnik Gdańsk już on ponad 20 lat. Doświadczenie zdobywała także w innych jednostkach prawnych, gdzie szlifowała swoją wiedzę oraz umiejętności. Odpowiedni Adwokat Gdańsk powinien posiadać kilka ważnych cech. Powinien być stanowczy, zrozumiały oraz posiadać wysoką kulturę osobistą. Takim zaletami może się poszczycić Pani Beta, dla której praca jako adwokat jest zamiłowaniem. Na koncie Pani Beaty jest już wiele wygranych spraw. Nie wierzysz? Przekonaj się sam już dziś. Zapraszamy.

  Data dodania: 09 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Kraków »

  Procedura rozwodu bywa bardzo trudnym i stresogennym elementem w życiu. Należy posiadać w tym czasie oparcie profesjonalnego prawnika. W Krakowie swoje usługi świadczy mecenas Bartoszuk - to profesjonalistka szybko realizująca sprawy swoich kontrahentów z wielkim zaangażowaniem.

  Z świadczonych przez tego adwokata skorzystać mogą także klienci biznesowi. Specjalizuje się ona w różnego rodzaju sprawach gospodarczych, pokroju fuzji przedsiębiorstw, przekształcenia spółek lub obrony przedsiębiorców przed niekorzystnymi decyzjami. Pełne porady prawne z wielu zakresów prawa do uzyskania w kancelarii adwokackiej przy Alei Pokoju 1A, Kraków.

  Data dodania: 22 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik poznań »

  Juryści dla biznesu
  Rzetelnie przygotowany absolwent prawa to wartościowy nabytek dla niejednej
  firmy. W końcu ktoś musi rozstrzygać formalne problemy, a najlepiej
  czyni to jurysta. Warszawa szkoli każdego roku sporą grupę specjalistów,
  którzy potem rozchodzą się po kraju i poszukują swojej szansy.
  Niektórzy postanawiają się aspirować do któregoś z prestiżowych zawodów
  prawniczych, co nie jest sprawą prostą. Korporacje są zawsze dość
  szczelne i niełatwo się do nich dostać. Podnoszone co jakiś czas
  kwestie zmian przepisów, które mają oswobodzić rynek usług prawnych dotychczas
  nie doczekały się całościowej i skutecznej realizacji. Osoby, które nie
  mogą oczekiwać na protegowanie patronów nie muszą mimo to składać broni na
  froncie paragrafów i przepisów. Nawet bez skończonej aplikacji, za to z
  głową pełną wiadomości można w pełni funkcjonować. Wracamy tu do
  punktu wyjścia, czyli przedsiębiorstw, które ochoczo widzą u siebie
  młodych, dynamicznych ekspertów. Tam liczy się codzienne wykorzystanie
  wiedzy, bo dobra wskazówka jest nieraz konieczna, by podjąć trafną
  biznesową decyzję. Wówczas potrzebny jest jurysta. Warszawa zgłasza w
  tej materii stałe zapotrzebowanie.

  Data dodania: 28 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Poznań »

  Kancelaria Prawna Poznań - radca prawny Paweł Narożny oferuje szeroki zakres w pełni profesjonalnej obsługi prawnej adresując ofertę do osób fizycznych jak i również małych, średnich czy wysoce rozbudowanych przedsiębiorstw, a także różnego rodzaju instytucji. Zakres usług kancelarii Pawła Narożnego obejmuje obsługę prawną jak i doradztwo w wielu dziedzinach prawa; między innymi prawo handlowe, administracyjne, gospodarcze, prawo rodzinne, międzynarodowe, czy prawo pracy. Możliwa jest również pomoc prawna w zakresie doradztwa i sporządzania pism jak i bezpośredniego reprezentowania klienta przed instytucjami i sądami w sprawach wymagających interwencji prawa. Paweł Narożny odznacza się kilkoma cechami które zawsze wyróżniają dobrego prawnika i profesjonalistę takie jak ambicja, determinacja, czy szybkość w podejmowaniu decyzji przez co stwarza podstawy do dynamicznej i profesjonalnej obsługi prawnej w wielu dziedzinach prawa.

  Data dodania: 05 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Gdańsk »

  Promowana Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów oferuje szeroki zakres usług prawnych. Biura kancelarii mieszczą się w Gdańsku, przy ulicy Jana Matejki 21. Prawnicy kierujący firmą posiadają ogromne doświadczenie w rozmaitych sektorach prawa. Gwarantują swoim klientom profesjonalną obsługę oraz najlepszą jakość usług. Oferta kancelarii kierowana jest zarówno do osób fizycznych, jak i podmiotów prawnych. Firma tworzy spółki, sporządza umowy, finalizuje rozwody. Więcej szczegółów znajduje się na stronie www.kancelaria-sps.pl.

  Data dodania: 24 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Sobiesiak »

  Radca Prawny Łukasz Sobiesiak posiada bardzo bogate doświadczenie w sprawach sadowych oraz z udzielania porad prawnych. Usługi jakimi zajmuje się kancelaria Sobiesiak to: porady prawne z zakresu prawa budowlanego, prawa administracyjnego, prawa podatkowego, a także windykacja i planowanie oraz zagospodarowanie przestrzenne.

  Data dodania: 22 10 2015 · szczegóły wpisu »