Skuteczna windykacja terenowa - Grupa Patronus

Grupa Patronus należy do grupy firm zajmujących się windykacją należności jak również doradztwem prawnym tudzież przeprowadzaniem profesjonalnych wywiadów gospodarczych.Grupa Patronus jest to skuteczna kancelaria prawna, jaka zna się na tym jak odzyskać pieniądze na rzecz swojego interesanta. Oferujemy pomoc tudzież doradztwo prawne, windykację oraz ściąganie należności i długów. Działamy głównie we Wrocławiu, ale także windykacja Legnica, windykacja Lubin, windykacja Głogów lub windykacja Polkowice. Z racji współpracy z zagranicznymi partnerami oferujemy pionierską jakość usług w obszarze windykacji należności od dłużnika spoza Polski. Zaświadczamy skuteczną windykację zagraniczną: windykacja Niemcy, windykacja Austria, windykacja Belgia, windykacja Holandia, windykacja Francja. Wykonujemy również windykację terenową. Zapraszamy!

Szczegóły strony grupapatronus.pl:

Podlinkuj stronę grupapatronus.pl:

Skuteczna windykacja terenowa - Grupa Patronus

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 8

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria prawna Opole »

  Kancelaria prawna Laurifer proponuje szeroko rozumianą pomoc prawną. Oferujemy usługi dla firm, a także dla klientów nie prowadzących działalności gospodarczej. Jak do tej pory otworzyliśmy kancelarię prawną we Wrocławiu oraz dodatkowo w Opolu, niemniej jednak przewidujemy również otwarcie nowych biur w Katowicach, Poznaniu i Krakowie. Jesteśmy pewni, że sprostamy Twoim wymaganiom. Polecamy się przede wszystkim, jeżeli potrzebujesz adwokata czy też radcy prawnego we Wrocławiu albo w Opolu.

  Data dodania: 24 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania Kraków »

  Spotkała Cię gigantyczna katastrofa? Zmarł Ci ojciec albo miałeś zderzenie i nie wiesz co czynić dalej? Czy zdajesz sobie sprawę, że należy Ci się zadośćuczynienie za Twoje cierpienie i poniesione szkody? Kancelarii Prawno Odszkodowawczej PIERLEX z siedzibą w Krakowie możesz zaufać!


  Kilka firm wykorzystuje tragiczną sytuację Poszkodowanego. Zaopiekujemy się Twoim problemem abyś za wyrządzone krzywdy dostał jak największe odszkodowanie. Nie pobieramy wstępnych należności od Klienta. Prowizję otrzymujemy tylko od zwyciężonych zadań. W przypadku przegrania przez Kancelarię PIERLEX rozprawy, korzystanie z naszych świadczeń jest darmowe. W podejściu do każdej sprawy cechujemy się poświeceniem i wykwalifikowaniem. Mamy szacunek swoich Klientów. Jeśli masz problem skontaktuj się z nami poprzez formularz na naszej stronie. Gorąco Zapraszamy.

  Data dodania: 05 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rejestracja samochodu »

  Blog poświęcony w całości szeroko rozumianemu pojęciu: rejestracja samochodu. Przeczytasz na nim jak załatwić wszelkie formalności związane z rejestracją samochodu sprowadzonego z zagranicy, rejestracją samochodu z innego województwa (powiatu), przerejestrowaniu samochodu z tego samego powiatu. Skończył Ci się dowód rejestracyjny? Nie wiesz co zrobić? Na stronie dowiesz się wszystko co Ci jest potrzebę z związku z wymiana dowodu rejestracyjnego z powodu braku miejsca. Nie wiesz ile będzie Cię to wszystko koszta? Nie ma problemu! Na blogu znajdziesz aktualne ceny rejestracji samochodu, wymiany dowodu rejestracyjnego, wtórnika nalepki kontrolnej i karty pojazdu oraz wtórnika tablic rejestracyjnych. Rejestrujesz auto pierwszy raz? Nie zapomnij odwiedzić tej strony!

  Data dodania: 09 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Gdańsk, Radca »

  Na świecie źle się dzieje na co dzień. W telewizji ciągle słyszymy o napadach, kradzieżach, włamaniach, morderstwach i tym podobnych przestępstwach nie tylko materialnych. Świat jest pełen złych ludzi, którzy wyrządzają krzywdę drugiemu człowiekowi. Stąd też mój zawód jako Adwokat Gdańsk. Świadczę profesjonalne usługi z zakresu prawa dla każdego. Wieloletnie doświadczenie w branży zarówno pod szyldem Kancelaria Adwokacka Gdańsk, jak i praca w jednostkach prokuratury pozwala na szersze rozpoznawanie trudnych spraw związanych z łamanie prawa. Jako Prawnik Gdańsk może Państwu zagwarantować miłą i fachową obsługę. Posiadam wszelkie uprawnienia do prowadzenia działalności adwokackiej oraz należę do IA w Gdańsku. Moja Kancelaria Prawna Gdańsk funkcjonuje dzięki ambicji oraz szerokiemu zainteresowaniu prawem. Mogę tylko zapewnić, że jako adwokat spełnię wszelkie Państwa oczekiwania.

  Data dodania: 09 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Kraków »

  Reprezentujemy Klientów przed sądami powszechnymi i organami administracji państwowej i samorządowej na każdym etapie postępowania oraz prowadzimy sprawy w postępowaniach egzekucyjnych w przedmiocie wyegzekwowania należności pieniężnych i niepieniężnych. Udzielamy bieżących porad prawnych i konsultacji, sporządzamy opinie prawne oraz przygotowujemy wszelkie pisma procesowe - pozwy, wnioski, apelacje, zażalenia, inne środki zaskarżenia oraz odpowiedzi na pozwy, apelacje itp.

  Data dodania: 30 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny Poznań - Urowska »

  Biuro współdziała z wyróżniającymi firmami sądowymi w różnorodnych krajach Europy, wskutek czemu jest w stanie zapewnić obsługę ustawową użytkowników w transakcjach międzynarodowych, bez względu od obowiązującego ustroju ustawowego.Uzasadnieniem postawy kancelarii są rankingi instytucji prawniczych ukazujące się w paru wydawnictwach, w szczególności w Rzeczpospolitej również Gazecie Prawnej.Biuro zatwierdza kompleksowe doradztwo ustawowe, kierowanie kwestii kontrowersyjnych oraz codzienną pomoc w obsłudze ustawodawczej podmiotów ekonomicznych.Świadczenie zawodowej pomocy ustawowej potrzebuje bezwzględnego zaangażowania w sprawy interesanta tudzież zapewnienia obsługi prawnej w rozmiarze międzynarodowym.

  Data dodania: 31 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Jaworzno »

  Kancelaria adwokacka dr Izabeli Dzierwa Pabin w Krakowie specjalizuje się w doradztwie dotyczącym spraw cywilnych. Ponadto świadczy usługi z zakresu prawa karnego, kanonicznego, handlowego i gospodarczego, rodzinnego i opiekuńczego oraz prawa pracy. Dr Izabela Dzierwa-Pabin jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz doktorem nauk prawnych Uniwersytetu Jagiellońskiego. Pani doktor posiada wieloletnie doświadczenie, od 2010 prowadzi samodzielna praktykę zawodową. Kancelaria pełni dyżur adwokacki w filii w Jaworznie we wtorki w godzinach 15.00 – 19.00 i w środy w godzinach 14:00 do godz. 18:00. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

  Data dodania: 04 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny Kraków »

  Działająca na krakowskim rynku kancelaria prawna Pasterczyk wykonuje porady prawne Kraków z zakresu kodeksu administracji, prawa wykroczeń oraz obywatelskiego jak również gospodarczego. Sporządzamy również akty obciążenia, apelacje, podczas gdy zarówno umowy, pozwy czy zażalenia. W zasięg naszej pracy wnika dodatkowo przepisy pracy - tworzymy niezbędne umowy pracownicze, świadectwa pracy, zadośćuczynienia lub windykację opłat. Kancelaria prawna Kraków Pasterczyk to zespół prawników w skład którego wkracza pomiędzy innymi adwokat Kraków, notariusz Kraków czy radca prawny Kraków. Opłaty nakładane za korzystanie z naszych usług są określane oraz przystosowywane poszczególnie. Kancelaria adwokacka Kraków znajduje się na ulicy Rynek Dębnicki 6 w pobliżu głównych punktów miasta.

  Data dodania: 20 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Szczecin »

  Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług w dziedzinie doradztwa prawnego. Świadczymy porady w dziedzinach prawa cywilnego oraz administracyjnego. Posiadamy doświadczenie zawodowe poparte referencjami uznanych firm międzynarodowych. Nasz zespół to radcowie prawni współpracujący z instytucjami państwowymi, spółkami oraz osobami fizycznymi. Kontakt znajduje się na naszej stronie internetowej. Biegle posługujemy się językiem angielskim.

  Data dodania: 27 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Jasło »

  Kancelaria Adwokacka Jasło Arletta Dąborowska świadczy usługi dotyczące pomocy prawnej zarówno osobom fizycznym, jak i stowarzyszeniom.Kancelaria zapewnia fachową obsługę prawną oraz zastępstwo procesowe przed wszystkimi sądami powszechnymi i administracyjnymi, przede wszystkim przed urzędami i instytucjami publicznymi na terenie całego kraju. Prawnik Jasło.W ramach usług prawniczych adwokat Jasło zajmuje się także prowadzeniem negocjacji przedsądowych oraz windykacją wierzytelności. Kancelaria Adwokacka Jasło współpracuje z kancelariami partnerskimi zapewniając w ten sposób możliwość reprezentowania Klientów na terenie całego kraju. Zapraszamy.

  Data dodania: 07 10 2013 · szczegóły wpisu »