Rodzina Podkategoria: Rodzina

 • Terapia par Warszawa »

  Pierwsze jedno lub dwa zebrania zadedykowane są na konsultacje, w trakcie których wespół ustalimy obszar dalszej pracy. W niektórych sytuacjach wystarcza jedno lub dwa spotkania, aby para wyczuła, że jej zamiary złączone z pracą terapeutyczną zostały uzyskane.
  Zwykle praca terapeutyczna z parami obejmuje jednak od 3 do 10 spotkań. Ostatnia sesja poświęcona jest na podsumowanie obecnej misji i zarysowanie modeli czy planów, jakie partnerzy pragną w przyszłości dokonywać.
  Zgromadzenia przebywają się w Warszawie i istnieją 60 minut.
  Jeżeli sesja nie pozostała odwołana telefonicznie z przynajmniej 24 godzinnym przewidywaniem to podlega należności.
  Terapia par Warszawa posiada szeroki zakres rodzaj.
  Czasami w przebiegu pracy okazuje się, że pomocna byłaby jednostkowa robota jakiejś z osób lub obojga. Istnieje wtedy ewentualność odbycia charakterystycznych konsultacji czy spotkań z jednym z terapeutów, a następnie powrotu do wspólnych sesji.Wszystkie zasób wiedzy, jakimi partnerzy dzielą się w toku rehabilitacji również sam fakt ich nawiedzania na terapia par warszawa są poufne. Wyjątkiem zwalniającym terapeutę z tajemnicy zawodowej stanowi zagrożenie życia lub zdrowia klientów lub osób trzecich, oraz inne sytuacje regulowane przepisami prawa.
  Przestrzegamy kodeksu etycznego terapia par warszawa i Trenerów Psychologii Procesu, do którego oboje należymy. Stowarzyszenie to należy do Polskiej Rady Psychoterapii, zrzeszającej psychoterapeutów polskich pracujących w różnych ujęciach.

  Data dodania: 16 05 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Rodzina

Rodzina - nowa strona:

Adres: