Prawo Społeczeństwo Kategoria: Prawo Społeczeństwo

Prawo Społeczeństwo - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Kancelarie RP to nowa jakość w usługach prawniczych online »

  Portal „Kancelarie RP” jest bardzo dobrym narzędziem do przygotowania najważniejszych dokumentów występujących w relacjach gospodarczych. Opisy dokumentów oraz podpowiedzi w czytelny i detaliczny sposób wyjaśniają cel i możliwości stosowania wielu zapisów umownych. Dzięki temu mamy pewność, że dokument zabezpiecza nasz interes właśnie tak, jak chcemy. Obsługa jest zrozumiała i intuicyjna. Na KancelarieRP znajdziesz bazę teorii prawniczej na najczęściej zadawane pytania . Rozbudowany spis i generator umów, aneksów i innych dokumentów prawnych. KancelarieRP to świerza jakość w serwisach prawniczych. Strona KancelarieRP posiada generator dokumentów dzięki czemu można w w kilka chwil przygotować potrzebną umowę. KancelarieRP to strona stworzony dla innowacyjnych przedsiębiorców, chcących od ręki rozwiązania problemów prawnych.

  Data dodania: 07 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Skuteczna windykacja terenowa - Grupa Patronus »

  Grupa Patronus należy do grupy firm zajmujących się windykacją należności jak również doradztwem prawnym tudzież przeprowadzaniem profesjonalnych wywiadów gospodarczych.Grupa Patronus jest to skuteczna kancelaria prawna, jaka zna się na tym jak odzyskać pieniądze na rzecz swojego interesanta. Oferujemy pomoc tudzież doradztwo prawne, windykację oraz ściąganie należności i długów. Działamy głównie we Wrocławiu, ale także windykacja Legnica, windykacja Lubin, windykacja Głogów lub windykacja Polkowice. Z racji współpracy z zagranicznymi partnerami oferujemy pionierską jakość usług w obszarze windykacji należności od dłużnika spoza Polski. Zaświadczamy skuteczną windykację zagraniczną: windykacja Niemcy, windykacja Austria, windykacja Belgia, windykacja Holandia, windykacja Francja. Wykonujemy również windykację terenową. Zapraszamy!

  Data dodania: 10 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Zaproszenia ślubne Dalia »

  Organizacja ślubu i wesela to bardzo ważne i czasochłonne zadanie. Po wybraniu terminu i miejsca wesela przychodzi czas na dopracowanie wszystkich szczegółów. Trzeba wybrać bardzo ważny element czyli zaproszenia ślubne. Przy ich wyborze bardzo ważny jest nie tylko ogólny wygląd, ale również materiały, z których zostały wykonane. Nasza firma do produkcji zaproszeń ślubnych używa najlepszej jakości, sztywnych papierów wizytówkowych i perłowych oraz wstążek satynowych. W ofercie znajduje się wiele wzorów, zaczynając od zaproszeń klasycznych, przez koronkowe, rustykalne aż po ekologiczne. W późniejszym etapie do zaproszeń możemy stworzyć całe komplety dodatków, wykonane z tych samych materiałów co zaproszenia np. księgi gości weselnych, winietki, plan stołów weselnych, numery na stoły, zawieszki na alkohol, podziękowania dla rodziców i dla gości, pudełka na koperty i wiele innych. Wybierając naszą ofertę mają Państwo gwarancję dokładnego i starannego wykonania zaproszeń ślubnych z najlepszych materiałów dostępnych na rynku.

  Data dodania: 01 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Sobiesiak »

  Radca Prawny Łukasz Sobiesiak posiada bardzo bogate doświadczenie w sprawach sadowych oraz z udzielania porad prawnych. Usługi jakimi zajmuje się kancelaria Sobiesiak to: porady prawne z zakresu prawa budowlanego, prawa administracyjnego, prawa podatkowego, a także windykacja i planowanie oraz zagospodarowanie przestrzenne.

  Data dodania: 22 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Marta Wach - Płock »

  Jeżeli chcesz skorzystać z porady prawnej zgłoś się do nas. Nasz adwokat na pewno sprosta zadaniu i odpowiednio pomoże w problemie. Porady prawne to dla nas codzienność posiadamy szeroką wiedze na temat tego zakresu. Wykwalifikowany prawnik bez problemu pomoże Ci z Twoim prawnym problemem.

  Data dodania: 15 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Księga imion »

  Jeśli chcesz zapoznać się z historią swojego imienia, cechami mu przypisywanymi oraz przekonać się czy pokrywają się z Twoimi własnymi, wejdź i sprawdź. Jeżeli masz w planach dziecko z całą pewnością musisz odwiedzić naszą stronę. Imię dostajemy na całe życie, dlatego trzeba rozważnie wybierać je dla swojego dziecka.Zapoznaj się ze znaczeniem i pochodzeniem imion, by móc w sposób mądry i przemyślany zdecydować się na imię dla swego dziecka. Dowiedz się z jakimi cechami charakteru powiązane jest każde imię. Zapoznasz się tu również z datami imienin dla wszystkich z kilkuset imion w serwisie.Nieważne czy poszukujesz imienia dla chłopaka, czy dziewczynki z pewnością znajdziesz najodpowiedniejsze.Wierzymy, że imię wpływa na charakter człowieka. Dowiedz się jaki jest Piotr, co lubi Agnieszka, jaka jest jej szczęśliwa liczba, czy ulubiony kolor. Niezależnie czy wierzysz w to, czy też potraktujesz te wiadomości z pewną dozą sceptycyzmu, dobrze jest sprawdzić co o tobie mówią gwiazdy. W ostateczności zabłyśniesz jedynie przy dziewczynie znajomością znaczenia swojego (lub partnera/partnerki) imienia.

  Data dodania: 19 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Biuro detektywistyczne Golden Eye | Detektyw Katowice, Tychy i okolica »

  Biuro detektywistyczne Golden Eye jest polskim licencjonowanym biurem, którego celem jest potwierdzanie i dostarczanie sprawdzonych informacji mogących pomóc w podjęciu trudnej decyzji biznesowej czy osobistej. Działamy na terenie Śląska (szczególnie Katowice, Tychy i miasta ościenne) oraz realizujemy zlecenia na obszarze całej Polski. Firma nasza prowadzi działalność na podstawie wpisu do rejestru działalności regulowanej, prowadzonej przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych w zakresie usług detektywistycznych i wydanej przez Śląskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach Licencji Detektywa nr 0000721.Oferujemy profesjonalne usługi detektywistyczne oraz zapewniamy fachowe doradztwo. PROFESJONALNIE SKUTECZNIE DYSKRETNIE KONTAKT: Tel.: 530 – 119 - 444Biuro: Katowice, ul. Staromiejska 6

  Data dodania: 16 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania Łowicz »

  Na obszarze Łowicza działa filia łódzkiej kancelarii adwokackiej kierowanej przez Mecenas Monikę Kucwaj-Zarzycką. Adwokat wyspecjalizowaną zarówno w sprawach karnych (reprezentacja przed sądem i organami ścigania, udział w przesłuchaniach) jak i cywilnych (pomoc w dochodzeniu odszkodowań, spadki, rozwody, podział majątku, itd). Mecenas Monika Kucwaj-Zarzycka posiada duże doświadczenie we współpracy z Klientami indywidualnymi jak i świadczy również usługi obsługi prawnej przedsiębiorstw i spółdzielni.
  Adwokat na terenie Łowicza oferuje kompleksową obsługę Klientów również w Łodzi oraz na terenie całego województwa łódzkiego.

  Data dodania: 03 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Liberum Cerebrum »

  Blog o szeroko rozumianej wolności człowieka. Zarówno w sferze psychologicznej, a więc poruszane są takie kwestie jak manipulacja, perswazja, socjotechnika i bronienie się przed nimi, rozwój osobowości itd. A także w sferze osobistej (znajomość swoich praw jako człowieka i obywatela) oraz finansowej (zarządzanie finansami, ekonomia, wolność finansowa, wolny rynek). Z tego bloga dowiesz się jak rozwijać swoją osobowość i bronić się przed manipulacją. Poznasz także zalety wolnego rynku i dlaczego należy do niego dążyć. Poza tym poznasz wiele ciekawostek ze świata ekonomii i finansów, o których warto wiedzieć.

  Data dodania: 26 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Nowenna Fatimska »

  Nowenna Fatimska to strona na której znajdują się wszelkie informacje na temat objawień fatimskich. Objawienia fatimskie miały miejsce w 1917 roku w małej miejscowości. Matka Boża objawiła się młodym dzieciom - pastuszką którzy pasły owce. Potwierdzeniem objawień był cud słońca w ostatnim dniu ukazywania się Matki Bożej.

  Data dodania: 20 11 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Prawo Społeczeństwo