Kancelarie RP to nowa jakość w usługach prawniczych online

Portal „Kancelarie RP” jest bardzo dobrym narzędziem do przygotowania najważniejszych dokumentów występujących w relacjach gospodarczych. Opisy dokumentów oraz podpowiedzi w czytelny i detaliczny sposób wyjaśniają cel i możliwości stosowania wielu zapisów umownych. Dzięki temu mamy pewność, że dokument zabezpiecza nasz interes właśnie tak, jak chcemy. Obsługa jest zrozumiała i intuicyjna. Na KancelarieRP znajdziesz bazę teorii prawniczej na najczęściej zadawane pytania . Rozbudowany spis i generator umów, aneksów i innych dokumentów prawnych. KancelarieRP to świerza jakość w serwisach prawniczych. Strona KancelarieRP posiada generator dokumentów dzięki czemu można w w kilka chwil przygotować potrzebną umowę. KancelarieRP to strona stworzony dla innowacyjnych przedsiębiorców, chcących od ręki rozwiązania problemów prawnych.

Szczegóły strony kancelarierp.pl:

Podlinkuj stronę kancelarierp.pl:

Kancelarie RP to nowa jakość w usługach prawniczych online

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 3

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria prawna Opole »

  Kancelaria prawna Laurifer proponuje szeroko rozumianą pomoc prawną. Oferujemy usługi dla firm, a także dla klientów nie prowadzących działalności gospodarczej. Jak do tej pory otworzyliśmy kancelarię prawną we Wrocławiu oraz dodatkowo w Opolu, niemniej jednak przewidujemy również otwarcie nowych biur w Katowicach, Poznaniu i Krakowie. Jesteśmy pewni, że sprostamy Twoim wymaganiom. Polecamy się przede wszystkim, jeżeli potrzebujesz adwokata czy też radcy prawnego we Wrocławiu albo w Opolu.

  Data dodania: 24 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Kraków »

  Procedura rozwodu bywa bardzo trudnym i stresogennym elementem w życiu. Należy posiadać w tym czasie oparcie profesjonalnego prawnika. W Krakowie swoje usługi świadczy mecenas Bartoszuk - to profesjonalistka szybko realizująca sprawy swoich kontrahentów z wielkim zaangażowaniem.

  Z świadczonych przez tego adwokata skorzystać mogą także klienci biznesowi. Specjalizuje się ona w różnego rodzaju sprawach gospodarczych, pokroju fuzji przedsiębiorstw, przekształcenia spółek lub obrony przedsiębiorców przed niekorzystnymi decyzjami. Pełne porady prawne z wielu zakresów prawa do uzyskania w kancelarii adwokackiej przy Alei Pokoju 1A, Kraków.

  Data dodania: 22 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa prawna spółek »

  Założona w 2002 roku Kancelaria Adwokaci i Radcowie Prawni "G&G" to energicznie rozwijająca się firma prawnicza. Świadczymy wszelakie usługi prawne zapewniając profesjonalizm i rzetelność, dzięki czemu możemy poszczycić się zaufaniem klientów. Efektywnie pomagamy zarówno osobom indywidualnym jak i podmiotom gospodarczym. Każdego z naszych klientów taktujemy indywidualnie szanując jego prywatność oraz poświęcony nam czas. Więcej informacji dotyczących oferty kancelarii na stronie internetowej: http://www.grudniewicz-gzela.pl/

  Data dodania: 12 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Jaworzno »

  Kancelaria adwokacka dr Izabeli Dzierwa Pabin w Krakowie specjalizuje się w doradztwie dotyczącym spraw cywilnych. Ponadto świadczy usługi z zakresu prawa karnego, kanonicznego, handlowego i gospodarczego, rodzinnego i opiekuńczego oraz prawa pracy. Dr Izabela Dzierwa-Pabin jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz doktorem nauk prawnych Uniwersytetu Jagiellońskiego. Pani doktor posiada wieloletnie doświadczenie, od 2010 prowadzi samodzielna praktykę zawodową. Kancelaria pełni dyżur adwokacki w filii w Jaworznie we wtorki w godzinach 15.00 – 19.00 i w środy w godzinach 14:00 do godz. 18:00. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

  Data dodania: 04 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Kielce »

  Celem działalności Marty Treli jest fachowe świadczenie usług adwokackich. Kancelaria Adwokacka oferuje swoje porady osobom indywidualnym oraz firmom. Solidny adwokat w mieście Kielce zajmuje się reprezentacją przed sądem i urzędami. Biuro udziela rozmaitych porad prawnych bez konieczności prowadzenia sprawy. Kancelaria oferuje pomoc w opracowywaniu opinii prawnych, umów i wezwań do zapłaty. Świadczymy usługi z zakresu prawa pracy, spraw karnych, cywilnych. Proponujemy pomoc z zakresu spraw lokalowych i spadkowych.

  Data dodania: 26 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Kraków »

  Głównym profilem działalności opisywanej placówki jest pomoc prawna. Adwokat, a ściślej zespół adwokatów, ma swoją siedzibę w mieście Kraków. Firma specjalizuje się, w pomocy prawnej dla osób mających działalność gospodarczą. Klientami firmy są firmy polskie i zagraniczne funkcjonujące w rozmaitych branżach. Każdy z pracujących w kancelarii prawników posiada specjalizację z innego działu prawa. Potencjalny klient może zobaczyć na stronie informacje o każdym ze wspólników. Prawnicy oferują sporządzanie pism i udzielanie rad po polsku, angielsku i hiszpańsku.

  Data dodania: 30 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Jasło »

  Kancelaria Adwokacka Jasło Arletta Dąborowska świadczy usługi dotyczące pomocy prawnej zarówno osobom fizycznym, jak i stowarzyszeniom.Kancelaria zapewnia fachową obsługę prawną oraz zastępstwo procesowe przed wszystkimi sądami powszechnymi i administracyjnymi, przede wszystkim przed urzędami i instytucjami publicznymi na terenie całego kraju. Prawnik Jasło.W ramach usług prawniczych adwokat Jasło zajmuje się także prowadzeniem negocjacji przedsądowych oraz windykacją wierzytelności. Kancelaria Adwokacka Jasło współpracuje z kancelariami partnerskimi zapewniając w ten sposób możliwość reprezentowania Klientów na terenie całego kraju. Zapraszamy.

  Data dodania: 07 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA RADCY PRAWNEGO / Artur Gorzel »

  Kancelaria Radcy Prawnego Artura Gorzela to profesjonalne doradztwo i obsługa prawna. Oferujemy kompleksową obsługę prawną w pełnym zakresie osób prawnych, przedsiębiorców, osób fizycznych, administracji publicznej rządowej jak i samorządowej. Radca prawny, prowadzi dynamicznie rozwijającą się kancelarię prawną w Lublinie z oddziałem w Zamościu, szkolenia międzynarodowe m.in. w Nowym Jorku (The Polish & Slavic Center - PSC), wykładowca Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, Stowarzyszenia Księgowych w Polsce, Lubelskiej Szkoły Biznesu. Jest autorem artykułów o tematyce podatkowej i samorządowej oraz z zakresu prawa gospodarczego m.in. w dzienniku „Rzeczpospolita”. Był uczestnikiem szeregu szkoleń prowadzonych przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów, Ministerstwo Finansów. W latach 2007-2009 Minister Finansów powierzył mu pełnienie obowiązków Naczelnika Urzędu Skarbowego w Kraśniku. Szeroki zakres usług jest możliwy dzięki zaangażowaniu zespołu fachowców.
  Specjalizacja kancelarii: prawo gospodarcze, prawo podatkowe, prawo cywilne, prawo administracyjne, prawo pracy i ubezpieczeń społecznych, prawo zamówień publiczny.

  Data dodania: 10 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Marta Wach - Płock »

  Jeżeli chcesz skorzystać z porady prawnej zgłoś się do nas. Nasz adwokat na pewno sprosta zadaniu i odpowiednio pomoże w problemie. Porady prawne to dla nas codzienność posiadamy szeroką wiedze na temat tego zakresu. Wykwalifikowany prawnik bez problemu pomoże Ci z Twoim prawnym problemem.

  Data dodania: 15 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Sobiesiak »

  Radca Prawny Łukasz Sobiesiak posiada bardzo bogate doświadczenie w sprawach sadowych oraz z udzielania porad prawnych. Usługi jakimi zajmuje się kancelaria Sobiesiak to: porady prawne z zakresu prawa budowlanego, prawa administracyjnego, prawa podatkowego, a także windykacja i planowanie oraz zagospodarowanie przestrzenne.

  Data dodania: 22 10 2015 · szczegóły wpisu »