Adwokaci Podkategoria: Adwokaci

 • Odszkodowania Łowicz »

  Na obszarze Łowicza działa filia łódzkiej kancelarii adwokackiej kierowanej przez Mecenas Monikę Kucwaj-Zarzycką. Adwokat wyspecjalizowaną zarówno w sprawach karnych (reprezentacja przed sądem i organami ścigania, udział w przesłuchaniach) jak i cywilnych (pomoc w dochodzeniu odszkodowań, spadki, rozwody, podział majątku, itd). Mecenas Monika Kucwaj-Zarzycka posiada duże doświadczenie we współpracy z Klientami indywidualnymi jak i świadczy również usługi obsługi prawnej przedsiębiorstw i spółdzielni.
  Adwokat na terenie Łowicza oferuje kompleksową obsługę Klientów również w Łodzi oraz na terenie całego województwa łódzkiego.

  Data dodania: 03 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Poznań »

  Czasami w naszym życiu zdarzają się tego typu nieprzyjemne sytuacje, że jesteśmy wręcz zmuszeniu do tego by szukać pomocy u adwokata. Przyciśnięci do muru przeszukujemy portale internetowe i codzienne gazety w celu znalezienia odpowiedniej osoby lub potrzebnych nam porad prawnych. Jeśli poszukujecie Państwo usług adwokackich na terenie Poznania i jego okolic to zapraszam na opisywaną przeze mnie witrynę internetową. Oferujemy Państwu pomoc prawną z obszaru nie tylko prawa cywilnego czy prawa rodzinnego, bo dokonujemy również porad prawnych z zakresu administracji i prawa pracy. W szczególności trudnimy się prawem karnym. Nasza oferta kierowana jest zarówno dla osób fizycznych jak i przedsiębiorstw i instytucji. Gdy potrzebny Ci jest radca prawny, który pomoże Ci rozwiązać nękające Cię problemy, udzieli porad prawnych, a także stanie w Twojej obronie przed sądem to świetnie trafiłeś. Inną usługą jaką oferujemy to sporządzanie różnego rodzaju pism. Nasz adwokat napisze dla Ciebie zarówno apelacje jak i zażalenia. Kończąc: jeśli poszukujesz adwokata z Poznania lub potrzebujesz porad prawnych to zapraszam na stronę.

  Data dodania: 16 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Sobiesiak »

  Radca Prawny Łukasz Sobiesiak posiada bardzo bogate doświadczenie w sprawach sadowych oraz z udzielania porad prawnych. Usługi jakimi zajmuje się kancelaria Sobiesiak to: porady prawne z zakresu prawa budowlanego, prawa administracyjnego, prawa podatkowego, a także windykacja i planowanie oraz zagospodarowanie przestrzenne.

  Data dodania: 22 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Jaworzno »

  Kancelaria adwokacka dr Izabeli Dzierwa Pabin w Krakowie specjalizuje się w doradztwie dotyczącym spraw cywilnych. Ponadto świadczy usługi z zakresu prawa karnego, kanonicznego, handlowego i gospodarczego, rodzinnego i opiekuńczego oraz prawa pracy. Dr Izabela Dzierwa-Pabin jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz doktorem nauk prawnych Uniwersytetu Jagiellońskiego. Pani doktor posiada wieloletnie doświadczenie, od 2010 prowadzi samodzielna praktykę zawodową. Kancelaria pełni dyżur adwokacki w filii w Jaworznie we wtorki w godzinach 15.00 – 19.00 i w środy w godzinach 14:00 do godz. 18:00. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

  Data dodania: 04 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Kraków »

  Procedura rozwodu bywa bardzo trudnym i stresogennym elementem w życiu. Należy posiadać w tym czasie oparcie profesjonalnego prawnika. W Krakowie swoje usługi świadczy mecenas Bartoszuk - to profesjonalistka szybko realizująca sprawy swoich kontrahentów z wielkim zaangażowaniem.

  Z świadczonych przez tego adwokata skorzystać mogą także klienci biznesowi. Specjalizuje się ona w różnego rodzaju sprawach gospodarczych, pokroju fuzji przedsiębiorstw, przekształcenia spółek lub obrony przedsiębiorców przed niekorzystnymi decyzjami. Pełne porady prawne z wielu zakresów prawa do uzyskania w kancelarii adwokackiej przy Alei Pokoju 1A, Kraków.

  Data dodania: 22 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA RADCY PRAWNEGO / Artur Gorzel »

  Kancelaria Radcy Prawnego Artura Gorzela to profesjonalne doradztwo i obsługa prawna. Oferujemy kompleksową obsługę prawną w pełnym zakresie osób prawnych, przedsiębiorców, osób fizycznych, administracji publicznej rządowej jak i samorządowej. Radca prawny, prowadzi dynamicznie rozwijającą się kancelarię prawną w Lublinie z oddziałem w Zamościu, szkolenia międzynarodowe m.in. w Nowym Jorku (The Polish & Slavic Center - PSC), wykładowca Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, Stowarzyszenia Księgowych w Polsce, Lubelskiej Szkoły Biznesu. Jest autorem artykułów o tematyce podatkowej i samorządowej oraz z zakresu prawa gospodarczego m.in. w dzienniku „Rzeczpospolita”. Był uczestnikiem szeregu szkoleń prowadzonych przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów, Ministerstwo Finansów. W latach 2007-2009 Minister Finansów powierzył mu pełnienie obowiązków Naczelnika Urzędu Skarbowego w Kraśniku. Szeroki zakres usług jest możliwy dzięki zaangażowaniu zespołu fachowców.
  Specjalizacja kancelarii: prawo gospodarcze, prawo podatkowe, prawo cywilne, prawo administracyjne, prawo pracy i ubezpieczeń społecznych, prawo zamówień publiczny.

  Data dodania: 10 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne kraków »

  Każdego tygodnia setki jednostek społecznych odczuwa potrzebę na pomoc kancelarii adwokata. Nieraz zdarza się tak, że Ci ludzie nie posiadają keshu na zapłacenie prawnikom. W tego typu wypadkach tak istotna może być pomoc adwokatów z tak zwanego urzędu. Mecenasi Ci są w takich przypadkach opłacani przez Państwo.

  Chcąc jednak powrócić do topicku należy wykrzyczeć to, że prawie każdy człowiek nigdy niespodziewa się tego, że w niedługim czasie potrzebować doradztwa porady prawne kraków

  Biuro została utworzona z założeniem o udzieleniu asysty prawnej szerszej grupie ludzi. Usługi oferowane są przez otrzaskanych prawników.
  Kancelaria prawna świadczy bardzo dobrej jakości usługi prawne za niską cenę.

  Oferujemy kompleksową obsługę prawniczą organizacji,oraz warunkową pomoc jednostkom ludzkim. Korzystamy również z pomocy ad hoc prawnika.

  Zachęcamy do zaznajomienia się z naszą ofertą pod słowem kluczowym: porady prawne online

  Data dodania: 05 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Jasło »

  Kancelaria Adwokacka Jasło Arletta Dąborowska świadczy usługi dotyczące pomocy prawnej zarówno osobom fizycznym, jak i stowarzyszeniom.Kancelaria zapewnia fachową obsługę prawną oraz zastępstwo procesowe przed wszystkimi sądami powszechnymi i administracyjnymi, przede wszystkim przed urzędami i instytucjami publicznymi na terenie całego kraju. Prawnik Jasło.W ramach usług prawniczych adwokat Jasło zajmuje się także prowadzeniem negocjacji przedsądowych oraz windykacją wierzytelności. Kancelaria Adwokacka Jasło współpracuje z kancelariami partnerskimi zapewniając w ten sposób możliwość reprezentowania Klientów na terenie całego kraju. Zapraszamy.

  Data dodania: 07 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Najlepszy adwokat w Poznaniu »

  Nasza Kancelaria zajmuje się świadczeniem stałej obsługi prawnej, jak też przekazywaniem bieżących porad prawnych na rzecz firm i osób indywidualnych. Ciepło zapraszam do współpracy. Zasięg wskazywanej pomocy prawnej dla biznesmenów obejmuje takie zakresy prawa jak: prawo ekonomiczne (komercyjne), prawo cywilne, prawo upadłościowe, zamówienia publiczne, prawo spółdzielcze oraz prawo pracy. Korzystając z Państwa grzeczności ciepło zapraszam do zaznajomienia się z rozmiarem usług prawnych dostarczanych przez naszą Kancelarię Prawną.

  Data dodania: 07 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa prawna spółek »

  Założona w 2002 roku Kancelaria Adwokaci i Radcowie Prawni "G&G" to energicznie rozwijająca się firma prawnicza. Świadczymy wszelakie usługi prawne zapewniając profesjonalizm i rzetelność, dzięki czemu możemy poszczycić się zaufaniem klientów. Efektywnie pomagamy zarówno osobom indywidualnym jak i podmiotom gospodarczym. Każdego z naszych klientów taktujemy indywidualnie szanując jego prywatność oraz poświęcony nam czas. Więcej informacji dotyczących oferty kancelarii na stronie internetowej: http://www.grudniewicz-gzela.pl/

  Data dodania: 12 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat w Rzeszowie »

  Nasza kancelaria udziela pomocy prawnej firmom oraz osobom prywatnym. Kancelarię znajdziesz w Rzeszowie na ulicy Zamkowej. Dzięki naszej pomocy mają Państwo szansę uzyskania fachowej pomocy prawnej. Udzielamy także porad przez internet. W każdej chwili mogą pozyskać Państwo poradę prawną poprzez skorzystanie z tego serwisu on-line, dzięki któremu po czasie 24 godzin momentu przesłania pytania zostanie odesłany mail zwrotny określający wielkość wynagrodzenia za udzielenie danej porady prawnej i po zrobieniu opłaty zostanie natychmiast udzielona żądana pomoc.

  Data dodania: 06 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Marta Wach - Płock »

  Jeżeli chcesz skorzystać z porady prawnej zgłoś się do nas. Nasz adwokat na pewno sprosta zadaniu i odpowiednio pomoże w problemie. Porady prawne to dla nas codzienność posiadamy szeroką wiedze na temat tego zakresu. Wykwalifikowany prawnik bez problemu pomoże Ci z Twoim prawnym problemem.

  Data dodania: 15 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Opole »

  Kancelaria prawna Laurifer proponuje szeroko rozumianą pomoc prawną. Oferujemy usługi dla firm, a także dla klientów nie prowadzących działalności gospodarczej. Jak do tej pory otworzyliśmy kancelarię prawną we Wrocławiu oraz dodatkowo w Opolu, niemniej jednak przewidujemy również otwarcie nowych biur w Katowicach, Poznaniu i Krakowie. Jesteśmy pewni, że sprostamy Twoim wymaganiom. Polecamy się przede wszystkim, jeżeli potrzebujesz adwokata czy też radcy prawnego we Wrocławiu albo w Opolu.

  Data dodania: 24 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Kielce »

  Celem działalności Marty Treli jest fachowe świadczenie usług adwokackich. Kancelaria Adwokacka oferuje swoje porady osobom indywidualnym oraz firmom. Solidny adwokat w mieście Kielce zajmuje się reprezentacją przed sądem i urzędami. Biuro udziela rozmaitych porad prawnych bez konieczności prowadzenia sprawy. Kancelaria oferuje pomoc w opracowywaniu opinii prawnych, umów i wezwań do zapłaty. Świadczymy usługi z zakresu prawa pracy, spraw karnych, cywilnych. Proponujemy pomoc z zakresu spraw lokalowych i spadkowych.

  Data dodania: 26 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelarie RP to nowa jakość w usługach prawniczych online »

  Portal „Kancelarie RP” jest bardzo dobrym narzędziem do przygotowania najważniejszych dokumentów występujących w relacjach gospodarczych. Opisy dokumentów oraz podpowiedzi w czytelny i detaliczny sposób wyjaśniają cel i możliwości stosowania wielu zapisów umownych. Dzięki temu mamy pewność, że dokument zabezpiecza nasz interes właśnie tak, jak chcemy. Obsługa jest zrozumiała i intuicyjna. Na KancelarieRP znajdziesz bazę teorii prawniczej na najczęściej zadawane pytania . Rozbudowany spis i generator umów, aneksów i innych dokumentów prawnych. KancelarieRP to świerza jakość w serwisach prawniczych. Strona KancelarieRP posiada generator dokumentów dzięki czemu można w w kilka chwil przygotować potrzebną umowę. KancelarieRP to strona stworzony dla innowacyjnych przedsiębiorców, chcących od ręki rozwiązania problemów prawnych.

  Data dodania: 07 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Warszawa »

  Katarzyna Deresz znajduje się na liście adwokatów Okręgowej Rady Adwokackiej. Posiada swoją kancelarię w Warszawie, przy ulicy Słomińskiego 19. Wywodzi się z rodziny o prawniczych predyspozycjach, zarówno jej dziadek jak i mama specjalizowali się w tej dziedzinie. Katarzyna Deresz trudni się sprawami z obszaru prawa karnego, cywilnego oraz rodzinnego. Prowadzi również procesy spadkowe, rozwodowe, alimentacyjne oraz dotyczące prawa własności nieruchomości. Swoim klientom zapewnia pełną dyskrecję oraz godną reprezentację na sali sądowej.

  Data dodania: 26 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Kraków »

  Głównym profilem działalności opisywanej placówki jest pomoc prawna. Adwokat, a ściślej zespół adwokatów, ma swoją siedzibę w mieście Kraków. Firma specjalizuje się, w pomocy prawnej dla osób mających działalność gospodarczą. Klientami firmy są firmy polskie i zagraniczne funkcjonujące w rozmaitych branżach. Każdy z pracujących w kancelarii prawników posiada specjalizację z innego działu prawa. Potencjalny klient może zobaczyć na stronie informacje o każdym ze wspólników. Prawnicy oferują sporządzanie pism i udzielanie rad po polsku, angielsku i hiszpańsku.

  Data dodania: 30 04 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Adwokaci

Adwokaci - nowa strona:

Adres: