Śląskie Podkategoria: Śląskie

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Fotografia Ślubna »

  Ksiądz zawsze nadchodzi na kilka minut przed rozpoczęciem mszy, dlatego fotograf ślubny winien się z nim przywitać najbezpieczniej od razu z Wami lub ze świadkami. Wkroczenie do kościoła jest fundamentalnym wydarzeniem w całkowitym reportażu. W przypadku, kiedy wkraczacie osobno należy oddać obserwację na parę detali. Pani Młodociana nie powinna się śpieszyć. Często, ,wybieg" w kościele jest dość długi, dlatego można sobie pozwalać na krok stateczny. Pan Młody powinien wybyć przed krzesełka ażeby nie odbierać ręki Panny Młodej pomiędzy siedzeniami. Ojciec prowadzący swoją córkę niech nie umyka od razu, zacnie jeżeli podejdzie blisko do Pana Młodocianego, przekaże rękę córki i np. poklepie go po ramieniu, tak żeby fotograf posiadał sekundy na zrobienie fotografie. No i jeszcze jedna fundamentalna sprawa, idąc przed ołtarz głowa wysoce i uśmieszek na twarzy, zakazane jest wyglądanie czy ażeby grzebieniem bucika nie haczymy o suknie. Od momentu kiedy siadacie do kazania fotograf sporządzaj Wam kilkanaście fotografia ślubna, świetnie gdybyście wtedy łapali się za rękę, podglądali na siebie i naturalnie uśmiechali. Zdarzy się, że fotograf podchodzi do Was na odległość około 2m i bliżej. Zdarza się tak głównie wtedy, kiedy operuje na obiektywach stało-ogniskowych czyli wszelkie kadrowania wykonuje za pomocą obrotu swojego ciała, wiele się przesuwa, ale zawodowy fotograf robi to (zwłaszcza podczas eucharystii) powoli i pokojowo ażeby nie koncentrować na sobie baczności. Tak więc zacnie jeśli się z tym szybko okiełznacie i nie będziecie zwracać na niego czujności. Podczas kazania fotograf znika Wam z oczu i skupia się wtedy na wykonaniu składników, architektury jak również na gościach w dalszych ławach, tak żeby nie hamować kapłanowi a także Wam. Podczas przysięgi - wspaniała kwestia - stańcie na wprost siebie, czyli bokiem do pastora i podczas samego wyrażania słów spojrzyjcie na siebie, ani nie na księdza, ani nie w pułap tudzież posadzkę.

  Data dodania: 09 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • SERWIS BĘDZIN ELKTRONIKA AUTOBUSY »

  ELEKTRONIKA AUTOBUSY - SERWIS DESEK i PULPITÓW ROZDZIELCZYCH. Wymiana wyświetlacza LCD deski FAP oraz MOKI występujacego w autobusach SOLARIS, MAN, NEOPLAN, MERCEDES, JELCZ, SETRA, BOVA, EOS, AUTOSAN, VANHOLL. Naprawy płyt procesorowych a także DEMUXów i MULTIPLEKSERów MUX2M, MUX2B oraz komputerów centralnych ZR-2B. Serwis desek i pulpitów w maszynach budowlanych MERLO oraz LIEBHERR. Przeprogramowywanie desek zgodnie z konfiguracją pojazdu.

  Data dodania: 14 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Odwyk »

  Nasz Ośrodek uzależnień Viki pozwala wszelkiej jednostce zmierzyć się z nałogiem i unaocznić mu jaką szkodę zadaje swojej rodzinie natomiast najbliższemu sąsiedztwu. W okresie pobytu w naszym ośrodku osoby uzależnione przechodzą odwyk pod okiem najlepszych zawodowców absorbujących się terapia uzależnień. Aż do na ogół napotykanych nałogów należą leczenie alkoholizmu i leczenie hazardu. Każde postępowania które uzyskujemy w okresie leczenie uzależnień to postępowanie nadzwyczaj efektywny niezbicie wyłącznie wówczas gdy pacjent kooperuje z załogą i da sobie wyłuszczyć iż jest uzależniony od jakiejś z używek.

  Data dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gazetki reklamowe »

  Firma Dystrybucja Polska to niepodzielny lider na rynku kolportażu druków bezadresowych w Polsce. Miesięcznie dostarczamy ponad 120 milionów ulotek. Z naszej oferty skorzystały już m.in. największe sieci handlowe takie jak Polo Market, JYSK oraz REAL. Dystrybucja Polska posiada 96 oddziałów w 16 regionach Polski. Nad sprawnym przebiegiem dostarczania naszych gazetek reklamowych czuwa 5000 doręczycieli, baza logistyczna a także położona we Włocławku sortownia. Stanowimy alternatywę dla usług Poczty Polskiej, zachęcamy do skorzystania z reklamowanej oferty wszystkie firmy.

  Data dodania: 13 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Posiadamy kompleksową ofertę do O.S.K. »

  Nasza firma oferuje ośrodkom szkolenia kierowców nowoczesny sprzęt szkoleniowy: autobusy szkoleniowe, samochody ciężarowe, trzy mobilne symulatory jazdy w warunkach specjalnych, elearning szkolenia okresowe, programy nauczania, podręczniki,
  Oferujemy kompletne zaplecze szkoleniowe do przeprowadzania kwalifikacji przyśpieszonej kierowców.
  Chcesz poszerzyć swoją ofertę o kursy kwalifikacji wstępnej kierowców, ale nie masz odpowiedniego zaplecza? Centrum Edukacji Zawodowej CARGO rozwiąże Twoje problemy! Jeżeli podpiszesz z nami umowę, zagwarantujemy: zezwolenie wojewody konieczne do prowadzenia kwalifikacji przyśpieszonej, wykwalifikowaną kadrę wykładowców - instruktorów techniki jazdy, udostępnienie nowoczesnej floty szkoleniowej, w tym fabrycznie nowych samochodów ciężarowych i autobusów, przeprowadzenie jazd w warunkach specjalnych do którego wykorzystujemy wynajem symulatora jazdy w warunkach specjalnych firmy CARGO, program szkolenia ściśle zgodny z ustawą i zatwierdzony przez wojewodę,egzamin państwowy.
  Wszystkie elementy nauki odbywają się w jednym miejscu, na terenie całej Polski!
  Nasza oferta dla osk: Dzięki zastosowaniu Mobilnych Symulatorów firmy CARGO nawet zajęcia z jazdy w warunkach specjalnych mogą odbyć się także w Waszym ośrodku!
  Przyjeżdżamy w dowolne miejsce w kraju. Posiadamy status super osk!

  Data dodania: 25 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pomiary elektryczne »

  Witamy, wykonujemy w sposób profesjonalny standardowe i zaawansowane pomiary elektryczne, które potwierdzamy dokumentacją sporządzoną w oparciu o dedykowane oprogramowanie - pomiary elektryczne. Pomiary wykonujemy przy pomocy szerokiej gamy mierników i urządzeń pomiarowych posiadających zawsze aktualne certyfikaty. Wykonujemy następujące pomiary elektryczne instalacji i urządzeń elektrycznych: pomiary rezystancji izolacji, pomiary skuteczności ochrony przeciwporażeniowej, pomiary rezystancji uziemień, pomiary natężenia oświetlenia, badania wyłączników różnicowo-prądowych, okresowe przeglądy instalacji elektrycznych w budynkach - pomiary elektryczne. Przeglądy instalacji powinny obejmować w szczególności:
  - szczegółowe oględziny w zakresie podanym wyżej,
  - sprawdzenia ciągłości przewodów ochrony przeciwporażeniowej,
  - czynności konserwacyjne i naprawy zapewniające poprawną pracę instalacji,
  - pomiary w zakresie i terminach określonych w instrukcji eksploatacji.
  Różnica pomiędzy oględzinami a przeglądami polega na tym, że:
  - oględziny są to obserwacje i ocena urządzeń oraz instalacji elektrycznych bez przeprowadzania pomiarów i prób, dla wielu urządzeń oględziny są podstawową czynnością w prowadzeniu prawidłowej eksploatacji,
  - przeglądy są to kompleksowe czynności diagnostyczne i konserwacyjne, odtwarzające sprawność eksploatacyjną instalacji pomiary elektryczne.

  Data dodania: 09 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Saczel ::: Budowa domów Łódź Kielce Częstochowa »

  Przymieszasz się do budowy domu, ale nie wiesz od czego zacząć i skąd wziąć fachową ekipę?,
  grupa Saczel działa na polskim rynku od 1994 roku. W naszej bogatej ofercie budowy domów znajdują się :
  domy z betonu komórkowego
  domy z ceramiki
  domy kanadyjskie (domy szkieletowe)
  domy z drewna
  Ponadto Grupa Saczel specjalizuje się w suchej zabudowie wnętrz. Swoje działania prowadzimy zarówno w okolicach Częstochowy,
  w której mieści się siedziba firmy, jak i na terenie całego kraju. Nasza oferta skierowana jest do osób indywidualnych oraz firm
  i instytucji. W ramach usług firma budowlana proponuje cały zakres prac począwszy od pomocy przy wyborze działki,
  przez doradztwo w kwestiach urzędowych czy wybór najlepszego projektu architektonicznego aż po prace właściwe i odbiory końcowe.
  Krótko mówiąc: decydując się na Grupę Saczel zyskujesz pewność, że wszystko zostanie przeprowadzone sprawnie i z należytą starannością.
  Jeśli chcesz się o tym przekonać, odwiedź siedzibę naszej firmy i zobacz dom modelowy.

  Data dodania: 20 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Saczel ::: Domy kanadyjskie Katowice Kraków Częstochowa »

  Jeśli podobają ci się eleganckie i przestronne domy kanadyjskie, lub też wolisz przytulne domy z drewna,
  to zajrzyj na stronę www.kanady.pl. Właścicielem tej witryny jest firma budowlana, która od 1994 roku
  specjalizuje się w przeprowadzaniu klientów przez cały proces budowlany. Jej pracownicy starają się,
  aby każdy klient zrealizował swoje indywidualne potrzeby oraz aby budowa domu była jak najmniej uciążliwa
  i kłopotliwa. Oznacza to, iż firma pomaga w przeprowadzeniu inwestora przez wybór działki, formalności w urzędach,
  wybór projektu architektonicznego, właściwe prace budowlane aż po odbiory końcowe. Rzeczowe podejście do
  tych zagadnień oraz znajomość tematów sprawiają, że prawdą staje się hasło reklamowe firmy: „Budowanie to nasza pasja!”.
  Jeśli zatem chciałbyś w miarę spokojnie przejść przez całą budowę domu, to zdecyduj się na usługi Grupy Saczel.
  Na pewno się nie zawiedziesz! Nie wierzysz? Aby się o tym przekonać zajrzyj na stronę www.kanady.pl i zapoznaj się z bogatą ofertą.

  Data dodania: 20 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Maszyny do lodów »

  Witamy, przedstawiamy profesjonalne maszyny do produkcji lodów - maszyny do lodów. Maszyny do produkcji i dystrybucji lodów włoskich wyposażone w stalowe pompy gwarantują uzyskanie produktu o dużej objętości i aksamitnej delikatności, a chłodzony zbiornik gwarantuje idealną temperaturę przechowywanej mieszanki lodowej. Bardzo dobra tekstura, niska temperatura i maksymalna twardość lodów, przy zachowaniu tradycji lodów rzemieślniczych i najbardziej srogich norm higieniczno-sanitarnych.Urządzenia Mantematik KEL są nowymi, rewolucyjnymi generacjami poziomych turbinowych frezerów Cattabrigi, które pozwalają na wyjątkowe wykonanie produktów - maszyny do lodów.
  Bardzo dobra tekstura, niska temperatura i maksymalna twardość lodów pomagają w zachowaniu tradycji produkcji doskonałych lodów, to wysoka jakość rzemieślniczych lodów produkowanych przy użyciu przednich kontrolek zgodnie z ochronnymi najbardziej ostrymi normami higienicznymi i sanitarnymi - maszyny do lodów.

  Data dodania: 09 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kosmetyki naturalne, kosmetyki dla dzieci »

  Kosmetyki naturalne, organiczne, z Morza Martwego, kosmetyki dla dzieci w sklepie internetowym Cedrynek, który przedstawia ofertę wspaniałych produktów dla kobiet i dzieci. U nas wspaniałe marki jak Logona, Safea, Born to Bio, Balm Balm, BeSave, Danielle Laroche, Figs & Rouge, Urtekram, Health & Beauty, La Claree, Lilas Blanc, Organix Cosmetix, Alphanova Bebe. W ofercie również naturalne mydła Aleppo i Nesti Dante. Polecamy kupno kosmetyków właśnie u nas, bez wałków, bez jakichkolwiek przekrętów. Kupując u nas masz 100 % gwarancje na to, że dotrze do Ciebie właśnie ten produkt który zamówiłaś, więc nie czekaj! Kup teraz!

  Data dodania: 09 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ekogroszek | Najlepsze Ceny »

  Witamy serdecznie. Eko groszek zna prawie każda osoba.Gdy przychodzi okres zimowy nagle wszyscy sobie o nim przypominają, a przynajmniej spora większość.Opał jest konieczny by ocieplić mieszkania bądź domyPostaw na sprawdzone rozwiązaniaFirma Rastar dostarcza przeważnie Eko groszek . Na terenie Śląska dostarczamy wszystko co niezbędnę w zakresie Ekogroszeku.Także w całej Polsce sprzedajemy więc wystarczy zapytań o szczegóły. Transport przy dużych zamówieniach jest bezpłatnyGorąco zapraszamy wszystkich na zakładkę kontakt.

  Data dodania: 08 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Filmowanie wesel »

  Kreatywne spojrzenie to podstawa. Dlatego Video-Endy oferuje coś innego.Każdy wie, że są momenty w życiu, w których liczy się chwila.Profesjonalny kamerzysta Śląsk - do twojej dyspozycji!Nie można go ominąć - dlatego tak istotne jest aby być wtedy gotowym.Wykwalifikowani kamerzyści to podstawa. Dlatego dla Państwa przygotowaliśmy ofertę kompleksowej opieki podczas tych wyjątkowych momentów.Video-Endy jest do Państwa dyspozycji. Działamy na terenie całego Śląska oraz okolic.Miasta, w których działamy: Sosnowiec, Katowice, Gliwice, Będzin, Dąbrowa Górnicza oraz wiele innych.

  Data dodania: 08 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gadżety reklamowe »

  Szukasz pomysłu, jak rozreklamować Państwa sklep lub firmę? Przygotowaliśmy dla Waszej firmy idealną propozycję: gadżety reklamowe. Jest to wyjątkowo nieskomplikowane, tanie i skuteczne rozwiązanie. Tanie gadżety reklamowe są od wielu lat stosowane do celów marketingowych przez wiele firm. Żeby jednak drobiazgi reklamowe wydajnie spełniały swoją marketingową rolę, powinny być profesjonalnie zaprojektowane, a także starannie wyprodukowane. Gadżety reklamowe muszą posiadać nadrukowany logotyp reklamowanej firmy. Dostępne są różnorakie rodzaje podarunków reklamowych. Bardzo polecamy kubki reklamowe, kalendarze reklamowe a także długopisy reklamowe. Z w tym miejscu wyszczególnionych podarunków reklamowych szklane kubki reklamowe z nadrukiem są najbardziej użyteczne.

  Data dodania: 25 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Linpex - Usługi motoryzacyjne »

  Jesteśmy doświadczoną firmą świadczącą najwyższej jakości usługi w zakresie produkcji i dorabiania linek motoryzacyjnych. Ponadto proponujemy możliwość regeneracji różnego typu linek: samochodowych i nie tylko. Możemy również naprawić podnośniki szyb. Naszym klientom gwarantujemy profesjonalną obsługę, konkurencyjne ceny oraz terminową realizację każdego zlecenia. PHU Linpex to fachowość i solidność. Warto nam zaufać.

  Data dodania: 31 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ocieplanie Pianką Poliuretanową »

  Izolacje Natryskowe Ocieplanie Poddasza Pianką Poliuretanową Izolacje-Wanik.pl - dysponujemy doświadczoną załogą i profesjonalnym sprzętem do wykonywania izolacji natryskowych. serdecznie zapaszamy do współpracy z naszą firmą.

  Data dodania: 19 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Wideokam - wideofilmowanie Śląsk »

  Oferujemy usługę wideofilmowania i montażu wideo uroczystości okolicznościowych na terenie województwa śląskiego oraz województw ościennych Obraz jest rejestrowany za pomocą kamery klasy Cinealta. Jest to klasa kamer przeznaczonych dla najwyższego segmentu odbiorców Film jest zmontowany z dbałością o najmniejsze szczegóły, wszystkie cięcia są zawsze w odpowiednim miejscu Dźwięk rejestrowany jest za pomocą rejestratorów audio, profesjonalnych mikrofonów i zestawów bezprzewodowychTakie zabiegi pozwalają na uzyskanie wysokiej jakości ścieżek dźwiękowych, między innymi Dolby Digital Surround 5.1 Zapewniamy, że tak zrealizowany film nawet po wielu latach nadal będzie stanowił doskonałą pamiątkęwideokam.plWideofilmowanie uroczystości okolicznościowych, Wesela, Śluby, Chrzty, Komunie Św., Studniówki... województwo Śląskie, Opolskie, Małopolskie (Katowice - Opole - Bielsko Biała - Olkusz)

  Data dodania: 09 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dj śląsk »

  Dźwięk potrafi zrelaksować każdego z nas, umie przebijać nas od środka oraz demonstrować nasze odczucia. Każdy posiada swój ulubiony numer, który jeśli tylko słyszy rozkoszuje się i marzy. Jest pewna istota ludzka dj śląsk który sprosta przystosować rytm muzyki do każdej chwili. Dj śląsk jest osobą perfekcyjną na każdą potańcówkę, przy jego muzyce goście zabawiają się do samego ranka. Nie ma osoby jaka po zwieńczeniu prywatki nie podeszła by do dj-a oraz mu pogratulowała tak okazałego repertuaru. Dj śląsk jest doskonałym wyjściem kiedy poszukujesz eksperta, osoby która wie jak poprowadzić dowolną imprezę. Dj nie z tej ziemi takie hasła też się zdarzały gdy odtwarzaliśmy dj-a który grywa na Śląsku.

  Data dodania: 10 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Autokar Jaworzno »

  Myślisz nad przewozem grupy ludzi? Do dyspozycji masz: autokar - wynajem. Jaworzno posiada doskonale wyposażene Centrum Wynajmu Floty, które zapewni przewozy krajowe i zagraniczne luksusowymi i bezpiecznymi pojazdami, które są komfortowe i nowoczesne. Nasi zawodowi kierowcy posiadają wieloletnie doświadczenie instruktorskie. Dysponujemy zarówno autokarem jak również 9-osobowym oraz 17-osobowym busem, dlatego w zależności od grupy proponujemy wynajem busa. Jaworzno położone jest na drodze Kraków - Wrocław dlatego łatwo trafić do nas.

  Data dodania: 14 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Interaktywna Śląsk »

  Drodzy przedsiębiorcy. Zdecydowaliśmy dla wszystkich klientów przeprowadzać bezpłatny konsulting (nieobowiązujący) w zakresie reklamy internetowej. Każdy człowiek biznesu ma opcje przetestowania naszych możliwości a sprawdzenia co tak naprawdę potrafimy. Nieważne czy to reklama w wyszukiwarce Google czy też inna odmiana reklamy -Jeśli wciąż się wahasz - przekonaj się sam na własnej skórze jak pracujemy oraz co potrafimy osiągać. W przyszłości samemu podejmij decyzję czy reklama internetowa spełnia Twoje wszystkie oczekiwania. Ciepło Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby.

  Data dodania: 08 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Krajalnice, krajalnice przemysłowe »

  Witamy, przedstawiamy Państwu krajalnice do chleba światowego lidera firmy JAC. Firma JAC oferuje: 3 letnią gwarancję, minimum 10 letni okres zaopatrzenia w części zamienne, 60 letnie doświadczenie, maszyny dostosowane do międzynarodowych norm. Firma JAC w produkowanych krajalnicach zastosowała unikalny system ISC, który uniezależnia krojenie pieczywa od jego konsystencji, a także moduł olejenia noży i dyszę z nadmuchem powietrza, która pozwala na pakowanie pokrojonego pieczywa w torebki krajalnice.
  JAC w swoich krajalnica stosuje opatentowany wertykalny system mocowania i prowadzenia noży tnących. System ten jest unikalny i nie stosowany w innych tego typu urządzeniach. Wszystkie produkowane w Liege krajalnice spełniają ostre wymagania normy ISO 3746 w zakresie ochrony przed hałasem. Wszystkie te zalety produkowanych krajalnic zostały wyróżnione licznymi dyplomami i nagrodami jakie firma JAC otrzymała m.in. na targach IBA w Monachium i Europain w Paryżu krajalnice.
  Ciągle rosnąca popularność krajalnic JAC powoduje, że firma dynamicznie się rozwija budując nowy dwukrotnie większy zakład, w którym powstaną w pełni zautomatyzowane linie produkcyjne, co pozwoli firmie urozmaicić jeszcze bardziej ofertę i dalej doskonalić swoje produkty - krajalnice.

  Data dodania: 09 10 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Śląskie

Śląskie - nowa strona:

Adres: