Targi wystawy Podkategoria: Targi wystawy

 • Targi Kielce »

  Poszukujesz agencji reklamowej która wykona dla Ciebie stojaki reklamowe i stoiska targowe?
  Zapoznaj się z ofertą agencji reklamowej Upshot z Kielc. Upshot zajmuje się projektowaniem i tworzeniem stojaków reklamowych i stoisk targowych wystawianych głównie na imprezach w hali Targów Kielce.
  Serdecznie zapraszamy!!!

  Data dodania: 16 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Hostessy Poznań »

  Posiadamy piękne Hostessy, które mogą dla Państwa wypromować każdy produkt i firmę. Przeprowadzamy wiele atrakcyjnych promocji uzupełniających na terenie całej Polski. Współpracujemy z dużymi firmami z branży finansowej, spożywczej i energetycznej. Nasze Hostessy chętnie podejmą się każdego zlecenia. Dokładamy wszelkich starań, aby promocja danego produktu, usługi czy firmy przebiegała zgodnie z wymaganiami klienta oraz była jak najbardziej skuteczna. Oprócz promocji uzupełniających przeprowadzamy różnego rodzaju eventy, spotkania, konferencje i wiele innych równie ważnych wydarzeń promocyjnych i biznesowych. Serdecznie i gorąco zachęcamy do współpracy z grupą "Giulietta".

  Data dodania: 13 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szwalnia pomysłów - visual merchandising »

  Szukasz profesjonalistów od wizerunku, jacy wspomogliby Ci sporządzić specjalną aranżację na rzecz Twojego interesu także przywołać zainteresowanych zakupem? Inwitujemy do Szwalni Pomysłów: położenia, w jakim zbliżamy luksusowy gust i modę a także troskę o Twój wygląd w oczach ewentualnych kontarahentów. Obszarem naszych działań jest visual merchandising - przedkładamy Państwu jednorazowe usługi aranżacji powierzchni sklepowych i stoisk firmowych, doradztwo i szkolenia także dla początkujących visual merchandiserów jak i dla tych wcześniej wprawnych. W Szwalni Pomysłów będziesz zdołał posłużyć się z rad zawodowych stylistów. Świadczymy kompleksowe usługi w tym charakterze: zacząwszy od kształceń dla sprzedawców stylistów jak i stylizację obsługi sklepu. Zapraszamy do Szwalni: projekty szyte na miarę Twoich potrzeb!

  Data dodania: 17 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Myślenice »

  W południowej Małopolsce usytuowane jest kilkunastotysięczne miasteczko Myślenice. W tej miejscowości działa bardzo prężnie Zespół Pieśni i Tańca "Ziemia Myślenicka". Historia Myślenic znajduje się na tej stronie. Firmy i organizacje działające w Myślenicach można znaleźć w naszym katalogu i wykazie firm. Każdego lata w letnie soboty i niedziele przybywa do tego miasta mnóstwo Krakusów, żeby wypocząć. W czasie zimy natomiast przyjeżdżają do Myślenic po to, aby szusować sobie na nartach. W dzielnicy nazywanej Zarabie, znajdującej się po drugiej stronie rzeki Raby zbudowany jest jeden z najdłuższych w kraju wyciąg krzesełkowy. Można nim wjechać na górę o nazwie Chełm i na wyciągi narciarskie.

  Data dodania: 10 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stoiska targowe »

  Funkcjonująca od wielu lat Elipsa Design Exhibition Services jest agencją reklamową która działa w branży wystawienniczej. O ile potrzebujesz opracować sobie stoiska targowe bądź interesuje Cie zabudowa stoisk targowych, to powinieneś przyciągnąć uwagę się naszą ofertą. Wskutek współpracy z zaufanymi jednostkami oraz dostarczycielami istniejemy w stanie umożliwić mało tego jakiekolwiek pozostałe usługi powiązane z właściwym zaopatrzeniem i załogą państwa pawilonów targowych.

  Obowiązki, które dopełnia poprawnie założone stoisko targowe stanowią nie do przesadzenia, w związku z tym wskazane jest zainwestować w rozwiązanie, które stanie się fachową i godną zapamiętania wizytówką przedsiębiorstwa. Każdy zaplanowany pawilon stanowi rozwiązanie naprzeciw wymogom teraźniejszych użytkowników. Zmierzamy do tego, by stoisko targowe stanowiło odzwierciedleniem wizji konsumenta, z równoległym zachowaniem wzorców marketingowych.

  Data dodania: 11 10 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Targi wystawy

Targi wystawy - nowa strona:

Adres: