Poligrafia Podkategoria: Poligrafia

1 · 2 · następna strona »
 • Kalendarze 2012 Basco zaprasza »

  Oferta naszej firmy obejmuje kalendarze reklamowe. Wykonujemy głownie takie modele jak kalendarze ścienne oraz kilka ciekawych wariantów takich propozycji jak kalendarze biurkowe w postaci takich wzorów jak terminarze, domki, planery i biuwary. Wśród ściennych zapraszamy do zapoznania się z ofertą na kalendarze trójdzielne - nasz coroczny hit. Równie praktyczne i poręczne są oferowane przez nas kalendarze jednodzielne z reklamową główką i stopką zadrukowana indywidualna grafiką klienta.

  Data dodania: 11 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fotoksiążka »

  Upamiętnienie swoich wspomnień na zdjęciach towarzyszy ludzkości od wyprodukowania pierwszej migawki, a ponieważ w bieżących czasach są one nie tylko dość tanie ale i niezwykle łatwo dostępne, wszyscy możemy bardzo łatwo tworzyć swoje zdjęcia. Fotoalbum to jedna z efektywnych i bardzo szybko rozpowszechnionych sposobów na kolekcjonowanie swoich zdjęć, tymczasem w ofercie firmy Fotobook przystępna jest zarówno fotoksiążka w twardej obwolucie. Fotografie w niej wyglądają wręcz imponująco przybierając całkiem nowego znaczenia i temperamentu, przez co o wiele częściej powracamy do własnych wspomnień. Bardzo serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą zakładu Fotobook.

  Data dodania: 18 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wp1erajmy hosp1cja - pierwsza strona »

  Mistrzostwa Polski w pozycjonowaniu 2013, czy w$p1erajmy hosp1cja. Z pierwszym dniem marca zdumiał długo spełniony konkurs... terefere choć tak wyżej. Człecze powalili się na batalie o nagrody jak sobaki na kości. Internetowe społeczności szałowych bolków SEO zniszczyły się natychmiast za pozycjonowanie z ukropem szalonych rzeźników. Tegoż wolno dostań natomiast cos tam coraz. Poniektórzy w zwiotczałym istnieniu nie zarobią tyle na internetowym marketingu, co straceń mogą w konkursie. Marzec, od wielu miesięcy, stał się dla nich Mekka, do jakiej wszystkiego wieczora, przed zaśnięciem, człapali w marzeniach przydeptując sznury nieżonatych sandałów naiwności. Kiedy mówiono konkurencyjne hasło: w$p1erając hosp1cja, wiele serc stanęło w położeniu, żeby w chwile kieratem zdziwić z galopującym nadciśnieniem. Mistrz2013 będzie tylko jeden, ale są acz rekompensaty za pozostałe ale trzecie połowy.

  Data dodania: 08 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Smycze Reklamowe »

  Istniejąca ponad 10 lat firma Ati-plus jest wiodącym na Polskim rynku producentem smyczy reklamowych oraz rzep do nart. Oferujemy także bardzo dobrej jakości koszulki z nadrukamiW ofercie posiadamy koszulki reklamowe dla mężczyzn, kobiet i dzieci. Bogate wzornictwo i wysoka jakość, a także staranny dobór projektu to zalety dzięki, którym nasze produkty wybierane są świadomie przez klientów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą,oraz korzystania z naszych usług.

  Data dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Produkcja płyt CD DVD, Tłoczenie płyt CD DVD »

  Oferujemy: produkcja płyt CD i DVD, tłoczenie płyt CD i DVD, nadruki na płytach, kopiowanie płyt, produkcja opakowań - po bardzo atrakcyjnych cenach. Zapewniamy kompleksową obsługę, polegającą na przygotowaniu indywidualnego projektu na potrzeby Państwa produkcji.Oferujemy Państwu tłoczenie płyt kompaktowych CD i DVD, po bardzo atrakcyjnych cenach.Zapewniamy kompleksową obsługę, polegającą na przygotowaniu indywidualnego projektu na potrzeby Państwa produkcji. Wykonujemy między innymi:- projekty i realizacje prezentacji, filmów instruktażowych lub promocyjnych, gier komputerowych itp., - projekty graficzne i realizacje tamponów na płyty, - projekty graficzne i realizacje opakowań (folder promocyjny, pudełko, karnet, koperta, koszulka itp.)

  Data dodania: 22 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Outsourcing IT Warszawa, administrator sieci, ORIS CGS, proof cyfrowy »

  Paweł Pomorski Solutions - jesteśmy zespołem ludzi, dla których praca zawodowa jest jednocześnie życiową pasją na wymagającym rynku informatycznym.
  Proof cyfrowy - Matchprint


  Szanowni Państwo!
  Proof cyfrowy, zwany również „matchprint”, to niezwykle ważny etap przy produkcji kalendarzy, gazetek reklamowych czy prasy kolorowej. Dzięki niemu klient ma możliwość wstępnej oceny barwnej swojej pracy oraz wyłapania ewentualnych błędów powstałych w procesie przygotowania.

  Od 1. czerwca 2011 świadczymy usługi proofa cyfrowego przy użyciu oprogramowania ORIS CGS.
  Nasze wydruki są w pełni zgodne z normą ISO 12647-7.

  Jesteśmy w stanie być do Państwa dyspozycji 24h/dobę (warunki ustalane indywidualnie)!  Zasady:

  w standardzie certyfikat (kontrola poprawności wykonania proofa cyfrowego)
  symulacja kolorów PANTONE Solid Coated (niebawem PANTONE+ Solid Coated) – SPRAWDŹ NAS!
  jeżeli klient nie dostarcza profilu docelowego, domyślnie wydruk z symulacją ISOCoated_v2 (FOGRA39L)
  dostarczanie plików wyłacznie poprzez dedykowane konto FTP
  dowóz do Klienta za pośrednictwem firmy kurierskiej Interbit
  NIE INGERUJEMY W FORMAT PLIKU KLIENTA
  http://www.pomorski.net/proof-cyfrowy-matchprint

  Data dodania: 24 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Koszulki z nadrukiem »

  Nasza firma od lat działa w Krakowie świadcząc usługi poligraficzne i marketingowe. Tworzymy projekty niesamowitych gadżetów reklamowych, które mogą być podstawą każdej, dobrze zaplanowanej kampanii reklamowej. Doradzimy Ci na jakie gadżety postawić i jaką kampanię promocyjna wybrać. Stworzymy szeroki asortyment produktów, które ocieplą wizerunek firmy. Ladora to firma, która od wielu lat świadczy usługi reklamowe dla swoich klientów. Więcej na stronie www- koszulki z nadrukiem.

  Data dodania: 20 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Po pierwsze w$p1erajmy hosp1cja »

  Mistrzostwa Polski w pozycjonowaniu 2013, czy w$p1erajmy hosp1cja. Z pierwszym dniem marca zaszokował długo przeprowadzony quiz... terefere choć tak znaczniej.Ludzie rzucili się na konfrontacje o rekompensaty jak sobaki na kości. Internetowe społeczności wdechowych bolków SEO zagospodarowały się natychmiast za pozycjonowanie z warem szalonych rzeźników. Samemu wolno otrzymań ajfona oraz cos tam coraz. Niektórzy w drażliwym istnieniu nie zarobią tyle na internetowym marketingu, co zorganizowań mogą w konkursie. Marzec, od wielu miesięcy, wystawał się dla nich Mekka, do jakiej wszystkiego wieczora, przed zaśnięciem, człapali w improwizowaniach przydeptując sznury samotnych sandałów naiwności. Kiedy paktowano konkurencyjne hasło: w$p1erając hosp1cja, wiele serc stanęło w miejscu, żeby w chwile potem załapać z galopującym nadciśnieniem.Mistrz2013 będzie tylko jeden, ale są natomiast rekompensaty za drugie ale trzecie połowy.

  Data dodania: 31 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kubki reklamowe »

  Wśród wyrobów służących reklamie, kubek reklamowy okupuje wyjątkowo wysokie miejsce. Jego cechy sprawiają, że jest to produkt, który warto wykorzystać w marketingu. Wyroby używane w reklamie bywają bardziej i mniej wytrzymałe. Jeśli element reklamowy nie wytrzyma długo, to także oferta skierowana do klienta nie będzie działać przez długi czas. Kubki reklamowe przynależą do przedmiotów reklamowych o najdłuższej trwałości. Z tego powodu, że służą długo użytkownikom, to także długo spełniają swoją użyteczną rolę, inaczej przedstawiając zapisują markę firmy w pamięci użytkownika. Kubek reklamowy będzie służył przez dłuższy okres czasu i przez ten czas z pewnością będzie użyteczny dla reklamowanej firmy.

  Data dodania: 24 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kubki reklamowe z nadrukiem »

  Kubek reklamowy to obecnie najczęściej używany element marketingowy. Osoba, która posiada taki kubek z nadrukowaną reklamą, ma codzienny kontakt z gadżetem reklamowym, a to wyraźnie wpływa na skuteczność reklamy. Oprócz tego kubki reklamowe z logo firmy są solidne, więc taki sposób reklamy z pewnością będzie zachęcać obdarowanego kubkiem do ponownego skorzystania z usług naszej firmy przez długi okres. Ceramiczny kubek reklamowy można używać w reklamie na dużo sposobów. Kubek z logo firmy można dodawać do zakupów, które klient zakupi na z góry określoną kwotę czy rozdawać osobom wykazującym zainteresowanie usługami lub wyrobami naszego sklepu, żeby zachęcić je do ewentualnego skorzystania z nich. Na kubkach z nadrukowanym logo można umieszczać różnego typu zdjęcia.

  Data dodania: 21 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Druk UV »

  Nasze Studio Graficzne w Poznaniu realizuje najbardziej skomplikowane zadania. Zachęcamy do współpracy klientów prywatnych i przedsiębiorstwa (zwłaszcza agencje reklamowe), którzy oczekują fotograficznej jakości druku. Specjalizujemy się w druku wielkoformatowym na sztywnych tworzywach typu szkło, plexi, PCV, drewno, glazura. Nasze realizacje znamionuje wyjątkowa wytrzymałość na niekorzystne warunki środowiska – utwardzamy je promieniami UV.

  Data dodania: 10 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Produkcja płyt CD DVD, Tłoczenie płyt CD DVD »

  Oferujemy: produkcja płyt CD i DVD, tłoczenie płyt CD i DVD, nadruki na płytach, kopiowanie płyt, produkcja opakowań - po bardzo atrakcyjnych cenach. Zapewniamy kompleksową obsługę, polegającą na przygotowaniu indywidualnego projektu na potrzeby Państwa produkcji.Oferujemy Państwu tłoczenie płyt kompaktowych CD i DVD, po bardzo atrakcyjnych cenach.Zapewniamy kompleksową obsługę, polegającą na przygotowaniu indywidualnego projektu na potrzeby Państwa produkcji. Wykonujemy między innymi:- projekty i realizacje prezentacji, filmów instruktażowych lub promocyjnych, gier komputerowych itp., - projekty graficzne i realizacje tamponów na płyty, - projekty graficzne i realizacje opakowań (folder promocyjny, pudełko, karnet, koperta, koszulka itp.)

  Data dodania: 22 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Http://domenaniejestwazna.strefa.pl »

  Czy fraza konkurencyjna ulży hospicjom?

  Mistrzostwa Polski w pozycjonowaniu paginy owe konkurs, w którym najistotniejsze przesłanie ma fraza w$p1erajmy hosp1cja.

  A hospicja potrzebują wolontariuszy.
  Fraza konkurencyjna owe spytanie, na które pagina internetowa winnyście znaleźć się na pierwszym położeniu plonów w wyszukiwarce Google. tamten, kto będzie główny zgarnie sławę, honory, owszem lecz Ajfona, na myśl o jakim już się wielu dzieciom neostrady trzęsą ręce.

  Data dodania: 16 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wp1erajmy hosp1cja - potrzebują wolontariuszy »

  Czy fraza konkurencyjna złagodnieje hospicjom?

  Mistrzostwa Polski w pozycjonowaniu paginy owe konkurs, w jakim najistotniejsze przesłanie ma fraza w$p1erajmy hosp1cja.

  A hospicja potrzebują wolontariuszy.
  Fraza konkursowa owe zapytanie, na które pagina internetowa winnyście znaleźć się na pierwszym miejscu zysków w wyszukiwarce Google. ów, kto będzie newralgiczny zgarnie opinię, splendory, ba natomiast Ajfona, na myśl o jakim przedtem się wielu dzieci neostrady trzęsą łapie.

  Data dodania: 17 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Druczkowo.pl – tani druk ulotek A6 »

  Tanie, drukowane ulotki reklamowe A6 na stałe wpisały się w obraz reklamy i promocji bezpośredniej.

  Stanowią tanią formę reklamy firmy i pozwalają na dotarcie do szerokiego grona różnorodnych odbiorców, jak również są doskonałym nośnikiem informacji marketingowej. Ulotki w formacie A6 są jedną z najpopularniejszych opcji wybieranych przez przedsiębiorców podczas druku, gdyż ich koszt wytworzenia w stosunku do nakładu jest niezwykle ekonomiczny, jak również niewielki, podręczny rozmiar pozwala na łatwe przechowywanie oraz dystrybucję.

  Oferujemy tani druk ulotek reklamowych w formacie A6. Na dobrej, jakości papierze o gramaturze 135g optymalnej dla tego typu realizacji.

  Data dodania: 04 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wp1erajmy hosp1cja w Warszawie »

  Mistrzostwa Polski w pozycjonowaniu 2013, czy w$p1erajmy hosp1cja. Z pierwszym dniem marca zaszokował długo rokowany konkurs... terefere natomiast tak znaczniej.

  Ludzie powalili się na konfrontacje o nagrody jak sobaki na kości. Internetowe społeczności wystrzałowych bolków SEO zużytkowały się natychmiast za pozycjonowanie z skwarem szalonych rzeźników. Tymiż wolno dostań ajfona a cos tam coraz. Poniektórzy w czułym istnieniu nie zarobią tyle na internetowym marketingu, co zdobyć mogą w konkursie. Marzec, od wielu miesięcy, górował się dla nich Mekka, do jakiej wszystkiego wieczora, przed zaśnięciem, człapali w fantazjowaniach przydeptując sznury odległych sandałów naiwności. Kiedy paktowano konkurencyjne hasło: w$p1erając hosp1cja, wiele serc stanęło w miejscu, żeby w chwile kieratem ruszyć z galopującym nadciśnieniem.

  Mistrz2013 będzie tylko jeden, ale są oraz rekompensaty za drugie ale trzecie połowy.

  Data dodania: 25 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wydruki wielkoformatowe Słupsk »

  Wydruki wielkoformatowe Słupsk zakład pracy drukkolor podaje wysokiej form druk. Podajemy swoim jegomościom kompleksowe posługi poligraficzne. Podarujemy wskazówki techniczne ułatwiające Delikwentom alternatywa optymalnych parametrów druku. Wydruki wielkoformatowe słupsk Zajmujemy się soczystą adaptacją rozmaitego rodzaju prototypami specjalności poligraficznej, oraz w specyfik specjalizujemy się w pełnieniu nakładów niestandardowych np. Wydruki wielkoformatowe Słupsk czyli oklejanie furów Słupsk używając z naszego wieloletniego przeżycia tudzież specjalistycznych technik drukarskich. W czasie egzystowania polskiej jednostek przeprowadziliśmy tysiące wyznaczeń na terenie naszego miasta na miarę tudzież nie ledwo, oraz kupione poprzez nas badanie koncesjonuje na szybką oraz przebojową fabrykację. Wszelkiego dnia staramy się wykonywać pracę w największym stopniu maksymalnie aby nasze wyniki dawny dostateczne także wystawiały nas od chwili konkurencji. Status Państwa zamówień możemy użyczyć w wszelkiej sekundy tudzież o ile nie są Kraj energiczni jaki towar wynagrodzi wasze czekania to pomożemy pod priorytecie tudzież kontrujemy na wszelkie analizowania. Na przestrzeni lat rozbudowaliśmy polski skwer machiny przez z jakiej przyczyny poszerzyliśmy w celu Użytkownika posługi jakim sposobem plus powiększyliśmy stan. Ktokolwiek jegomość jaki niegdyś wykorzystał spośród naszych służb furt aż do Nas powraca z racji daninie doświadczonemu podejściu aż do produkcyj, obdarowywaną nas sympatią dodatkowo co najistotniejsze jakości realizowanych poprzez naszą jednostkę posługi. Pod warunkiem wypatrują Państwo Wydruki wielkoformatowe Słupsk bądź oklejanie samochodów Słupsk to miło zapraszamy aż do polskiej podaży.

  Data dodania: 10 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tłoczenie płyt cd »

  Promowany serwis prezentuje ofertę firmy Art Music, która specjalizuje się w tłoczeniu płyt CD, DVD i winylowych. Firma wykonuje inskrypcje na płytach oraz wytwarza opakowania. Trudni się opracowywaniem form drukowych. W Art Music pracują bardzo kompetentne osoby, które dbają o poziom oferowanych usług. Ponadto zakład zapewnia bardzo atrakcyjne ceny oraz błyskawiczną realizację zamówień. Informacje dotyczące formatów i rodzajów tłoczonych płyt widnieją pod adresem www.artmusic.com.pl.

  Data dodania: 15 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Drukarnia Warszawa »

  Drukarnia Coloria zapewnia wysoką jakość usług dostosowanych do wymagań klienta. Naszym celem jest profesjonalna obsługa w zakresie ogólnie rozumianych usług drukarskich. Warszawa to miasto, gdzie funkcjonujemy. Proponujemy Państwu współpracę w zakresie druku ulotek, wizytówek, plakatów, książek, pocztówek, zaproszeń itp. Korzystamy z najmłodszych osiągnięć technologicznych. Nasz wykwalifikowany personel wykonuje zadania z dużym entuzjazmem i troską o detale. Dysponujemy nowoczesnym studiem graficznym.

  Data dodania: 29 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Komunikacja wewnętrzna warszawa »

  Obraz firmy to fundament, na którym opierają się relacje z kontrahentem, ale który trudno osiągnąć. By ułatwić ten proces warto najlepszą agencję public relations, która wykona dla firmy najtrudniejsze zadania.

  O dobrą opinię dobrze jest dbać już od pierwszych chwil działalności instytucji. Najlepiej zlecić to zadanie fachowcom, czyli agencjom PR, które mają długookresowe doświadczenie, bardzo potrzebne do wykreowania dobrej opinii o instytucji w branży i wśród kontrahentów. Ich pomoc jest bardzo potrzebna, gdy mamy do czynienia z sytuacją trudną dla danego przedsiębiorstwa. Wtedy specjaliści powinni zająć się najlepszym pokazaniem sytuacji opinii publicznej. Zajmują się oni także przeciwdziałaniem tego typu zdarzeniom. Dobrze jest jednak zdawać sobie sprawę, że poczynania fachowców od PR nie ograniczają się tylko do reagowania w momencie, kiedy w organizacji dzieje się coś złego i zagraża jej stracenie reputacji – ich zadanie opiera się na długofalowym działaniu mającym na celu stopniowe tworzenie pozycji instytucji. Specjaliści od wizerunku nadzorują kształt i treść danych przekazywanych na zewnątrz organizacji i ustalają, do kogo mają one dotrzeć.

  Osoby zajmujące się public relations zajmują się nie tylko wypracowaniem pozytywnego wizerunku w oczach kontrahenta, lecz także kontaktami z lokalną władzą i społecznością. Agencja powinna kontrolować czy zadania przez nią wykonywane przynoszą zamierzony rezultat i dają wymierne korzyści. Fachowcy od PR zwracają też uwagę na tworzenie pozytywnej opinii o instytucji wśród jej pracowników, którzy w ten sposób w większości stają się żywą reklamą swego przedsiębiorstwa.

  Data dodania: 13 01 2014 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Poligrafia

Poligrafia - nowa strona:

Adres: