Agencje modelek Podkategoria: Agencje modelek

 • Hostessy Poznań »

  Posiadamy piękne Hostessy, które mogą dla Państwa wypromować każdy produkt i firmę. Przeprowadzamy wiele atrakcyjnych promocji uzupełniających na terenie całej Polski. Współpracujemy z dużymi firmami z branży finansowej, spożywczej i energetycznej. Nasze Hostessy chętnie podejmą się każdego zlecenia. Dokładamy wszelkich starań, aby promocja danego produktu, usługi czy firmy przebiegała zgodnie z wymaganiami klienta oraz była jak najbardziej skuteczna. Oprócz promocji uzupełniających przeprowadzamy różnego rodzaju eventy, spotkania, konferencje i wiele innych równie ważnych wydarzeń promocyjnych i biznesowych. Serdecznie i gorąco zachęcamy do współpracy z grupą "Giulietta".

  Data dodania: 13 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Hostessy Warszawa »

  Kompletna obsługa, profesjonalne podejście do kontrahenta i jego wymagań. Fachowe doradztwo z obszaru zaaranżowania sesji fotograficznych i kampanii reklamowych. Takie usługi świadczy agencja Obsession. Wyjątkowe hostessy, modelki, hości i modele doskonale zaprezentują się na konferencjach, bankietach, targach, imprezach plenerowych. Zaciekawieni klienci powinni wejść na witrynę www.obsession.media.pl. Prezentowane są tam zdjęcia pracowników agencji, wraz z ich umiejętnościami i preferencjami. Agencja Obsession, to dobry wybór.

  Data dodania: 23 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Http://domenaniejestwazna.strefa.pl »

  Czy fraza konkurencyjna ulży hospicjom?

  Mistrzostwa Polski w pozycjonowaniu paginy owe konkurs, w którym najistotniejsze przesłanie ma fraza w$p1erajmy hosp1cja.

  A hospicja potrzebują wolontariuszy.
  Fraza konkurencyjna owe spytanie, na które pagina internetowa winnyście znaleźć się na pierwszym położeniu plonów w wyszukiwarce Google. tamten, kto będzie główny zgarnie sławę, honory, owszem lecz Ajfona, na myśl o jakim już się wielu dzieciom neostrady trzęsą ręce.

  Data dodania: 16 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Website News and Analysis - SiteTrail »

  Rozpoczęły się Seo mistrzostwa Polski 2013 w pozycjonowaniu na wielce szczytną frazę jaką jest w$p1erajmy hosp1cja. Z pewnością mistrz jest tylko jeden. Fraza w$p1erajmy hosp1cja to z pewnością doskonały wybór który to nawiązuje do wielkich i niebagatelnych problemów z jakimi ścierają się hospicja w całej Polsce. Więc szczerze zachęcam do startu w Seo mistrzostwach i do W$p1erania Hosp1cjów. Niechaj Moc linków będzie z Tobą.

  Data dodania: 28 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Agencja modelek Warszawa »

  Hot Models – renomowana agencja modelek i hostessy Warszawa. Duże doświadczenie i młody zdolny zespół to gwarancja najlepszych usług w branży reklamowej. Całościowe usługi przystosowane do oczekiwań klientów. Wizażystka i stylistka do Państwa dyspozycji. Jesteśmy elastyczni w ustalaniu warunków współpracy. Nasze hostessy współpracowały przy wielu krajowych i międzynarodowych projektach. Dzięki dziewczynom z Hot Models każda impreza biznesowa skończy się sukcesem.

  Data dodania: 15 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem hostess »

  Dzisiaj chcę pokazać Wam stronę internetową firmy działającej na terenie Podbeskidzia. organizacja Promocje Beskidy zajmuje się prowadzeniem szeroko pojętych promocji. Mamy szeroką grupę osób gotowych i chętnych do pracy właśnie dla Was i do przedstawiania Państwa firmy. Firma organizuje również wynajem hostess, hostów, fotomodelek i fotomodeli, którzy to czekają na Wasz telefon. Na stronie powinniście zobaczyć część naszej załogi wraz z ich krótkim opisem umiejętności, oraz niewielką galerią zdjęć. Osoby współpracujące z nami są wynajmowane zarówno do obsługi promocji jak również bankietów, wręczania nagród, imprez firmowych, do folderów reklamowych. Mamy swoich zawodowych fotografów, więc jeżeli potrzebujesz nietypowych zdjęć na folder, ulotkę skorzystaj z usługi wynajem fotomodelek i skontaktuj się z nami. Zapraszam do odwiedzenia naszej strony.

  Data dodania: 27 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Casting »

  Moda Forte jest agencją z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. Współdziałamy z TVP wykonując corocznie nawet kilkadziesiąt produkcji. Dodatkowo organizujemy sesje zdjęciowe na całym świecie. Nasze modelki brały udział przy tworzeniu ponad 400 pokazów mody. Jeśli chodzi o pokazy mody, to jesteśmy w tej sferze nadzwyczaj doświadczeni. Uczestniczyliśmy przy ponad czterystu z nich. Kierujemy nie tylko polskimi kampaniami reklamowymi, lecz także zagraniczne jak chociażby dla agencji EnPRod z Paryża, czy też Eye Squad z Dubaju.

  Data dodania: 20 09 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Agencje modelek

Agencje modelek - nowa strona:

Adres: