Malarstwo Podkategoria: Malarstwo

 • Sklep z obrazami »

  Farby wykorzystywane to akryl z dodatkiem różnych mas uzyskując wyrazistą fakturę. Ozdoba wnętrza to nie tylko meble, odcień ścian, dobrze dostosowane oświetlenie ale również fascynujący obraz. Na stronie internetowej możecie Państwo zapoznać się z przykładową ofertą. Wszystkie nasze obrazy są starannie wykończone, wszystkie boki zamalowane a tył obrazu wykończony materiałem. W naszej galerii znajdziesz wiele modeli obrazów na przeróżne okazje. Używamy obszernej gamy mediów i gessa.

  Data dodania: 09 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Skup antyków Warszawa »

  Profesjonalną sprzedażą obrazów i dzieł sztuki zajmujemy się od 1990 roku. Szukamy obrazów oraz okazałych dzieł sztuki do sprzedaży komisowej. Kupujemy za gotówkę przedmioty srebrne, platery, złote monety, banknoty, odznaczenia, medale okolicznościowe oraz broń białą. W początkowej fazie działaliśmy pod nazwą Galeria na Freta z siedzibą na warszawskiej Starówce. Wraz z rozszerzeniem działalności zmieniliśmy nazwę na Dom Aukcyjny OSTOYA. Od 2003 roku zapraszamy naszych gości do Salonu Aukcyjnego i Galerii na Żoliborzu przy ul. gen. Józefa Zajączka 8. Obecnie mamy za sobą ponad sto aukcji obrazów i rzemiosła, które początkowo odbywały się w hotelu Bristol w Warszawie, jednak z czasem przenieśliśmy je do naszego salonu aukcyjnego.

  Data dodania: 06 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Artystyczne malowanie ścian »

  Mural oferuje szeroki wachlarz usług w zakresie malowania powierzchni. Główną specjalnością firmy stało się artystyczne malowanie ścian. Oferta skierowana jest do klientów indywidualnych i do firm. Istnieje sposobność malowania gadżetów, np. sprzętów domowych, a także ubrań. W ofercie tej znaleźć można bogaty asortyment technik malarskich. Wykonywane są także specjalne malunki przeznaczone dla dzieci. Oferta obejmuje zarówno malowanie elewacji, jak również wnętrz budynków. Dokonania Mural przedstawione zostały w galerii w serwisie.

  Data dodania: 17 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsze pędzle malarskie »

  APA-Polska to jednostka, która powstała w 1995 roku i jest indywidualnym dystrybutorem fabryki farb czy akcesoriów dla plastyków. Posiada wysokiej jakości farby do tkanin, pędzle malarskie, pastele, produkty do decoupage czy ramy do obrazów. Nasz sklep plastyczny rozwijał w Polsce produkcję farb marki Renesans, które są dostępne w nadzwyczaj przystępnej cenie i w dobrej jakości. Naszą organizację znamionuje staranność wykonania towaru, punktualność dostaw czy pełne zaliczenie sugestii naszych interesantów. Ciepło zapraszamy do skorzystania z naszej propozycji.

  Data dodania: 28 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Skup, sprzedaż, wycena dzieł sztuki i antyków. »

  Nie ma lekko dla tych osób które potrzebują skorzystać z usług naprawdę profesjonalnego i sprawdzonego skupu dzieł sztuki. Dlatego staramy się dotrzeć do właśnie takich osób ponieważ dbamy o to aby być jak najbardziej atrakcyjnymi w branży. Stąd oferujemy za polskie obrazy z XIX i XX wieku najwyższe ceny a transakcje dokonywane są gotówką. Bezpłatnie wyceniamy obrazy,a nasz skup i wycena dzieł jest zachwalana przez każdego kto choć raz miał do czynienia z Rynkiem Sztuki.

  Data dodania: 16 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Obrazy olejne »

  Pracownia artystyczna KRUKART prezentuje dzieła malarskie zdolnej artystki. Malarka sporządza obrazy olejne na zamówienie, ściśle według zaleceń zleceniodawcy. Najczęstszą tematyką obrazów są krajobrazy, abstrakcje i art deco. Artystka maluje tylko obrazy olejne oparte na własnej inwencji twórczej. Do malowania używane są wyłącznie profesjonalne farby angielskie. Prezentowana strona zawiera wyszukiwarkę, do łatwego odnajdywania prac. Specjaliści z galerii pomagają też dobrać odpowiednią ramę do utworzonego obrazu.

  Data dodania: 29 04 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Malarstwo

Malarstwo - nowa strona:

Adres: