Księgarnia Podkategoria: Księgarnia

 • Ebooki – książki elektroniczne »

  Serwis Ebookmedia.eu oferuje na swoich stronach e-wydania takie jak: ebooki, e-książki, audiobooki i inne publikacje elektroniczne. Mamy do dyspozycji tematyczne kategorie m. in.: motywacja i sukces, rozwój osobisty, szybkie czytanie i nauka, e-biznes, inwestowanie, edukacja finansowa, medycyna, hobby, ezoteryka, praca, firma oraz wiele innych. Korzystając z naszego serwisu masz do dyspozycji bardzo przyjazną nawigację, co jest bardzo ważne przy szukaniu interesującej pozycji.

  Współpraca z największymi polskimi wydawnictwami zapewnia dobrą jakość wydania. W przypadku niezadowolenia zwrot wpłaconych pieniędzy. W serwisie znajdziemy wydania darmowe i fragmenty komercyjnych wydań, które szybko i łatwo możesz sobie pobrać na swój komputer.

  Serwis Ebookmedia.eu oferuje również czytniki e-książek, dzięki którym publikacje możesz czytać wszędzie bez względu gdzie aktualnie jesteś. Dzięki częstym aktualizacjom zawsze będziesz na bieżąco z nowościami. E-wydania mają tę zaletę, że po zapłaceniu w krótkim czasie przez e-maila znajdą się u Ciebie w komputerze. Zapraszamy do serwisu z ebookami.

  Data dodania: 07 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Księgarnia techniczna »

  Księgarnia techniczna, mamy w swoim zbiorze tomy zarówno dostępne w sprzedaży internetowej, jak i jak i na miejsciu. Oferujemy właściwie wszystkie pozycje książkowe o problematyce technicznej, w niezmiernie atraktycjnych cenach.Zdecydowana część naszej propozycji znajduje się na miejscu, a zatem zamówienia realizowane są efektywnie. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi zbiorami i wybrania pozycji książkowej dla bliskich.

  Data dodania: 17 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ebooki »

  W sieci Internet istnieje sporo stron internetowych proponujących między innymi komercyjne jak również gratisowe książki do pobrania. Sporo z nich proponuje również bezpłatne fragmenty handlowych ebooków .

  Do takich stron internetowych zalicza się także strona ebooki24.org.
  Znajdziesz tutaj sporo gratisowych książek elektronicznych do pobrania, oraz dodatkowo fragmenty komercyjnych publikacji elektronicznych, które możesz ściągnąć zanim zdecydujesz się na kupienie.
  Wynajdziesz tu miedzy innymi książki elektroniczne w kategoriach takich jak: muzyka, poezja i proza, ebooki o sprzedaży, ebooki o wychowaniu dzieci, pisarstwo, sport.

  Data dodania: 05 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Encyklopedie »

  Chciałbyś kupić książkę, ale masz ograniczone fundusze? W takim razie definitywnie powinieneś wziąć pod uwagę księgarnie internetowe. Z jakiego powodu? Po prostu encyklopedie, książki historyczne bądź lektury oraz podręczniki szkolne możesz bez najmniejszego problemu zakupić w Internecie o wiele taniej, niż w tradycyjnej księgarni. Wystarczy tylko zobaczyć, ile kosztuje na przykład książka "Europa" Normana Daviesa w zwykłej księgarni, a ile w księgarni internetowej.

  Data dodania: 12 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Antykwariaty internetowe »

  Wielu ludzi ma taki zwyczaj, że nabytą książkę będzie czytać jedynie raz, i następnie nie wraca do niej. Najkorzystniejszym rozwiązaniem w tej sytuacji bywa odwiedzenie jakiegoś antykwariatu i tam przekazanie swojego księgozbioru do sprzedaży. Dlaczego zatem antykwariaty to najlepsze miejsce na sprzedaż swojego księgozbioru? Historia ich zaczyna się w XVII wieku, kiedy w Holandii powstały punkty które umożliwiały sprzedaż literatury. Antykwariaty były otwierane we wszystkich większych miastach w Polsce. Zarządzali nimi ludzie, dla nich literatura była pasją, i tę pasję można było zobaczyć. Dawniej antykwariat był kojarzony z miejscem, w którym na półkach, ladach i podłodze leżały antyki, książki i wiele innych przedmiotów. Razem z pasją osób którzy nim kierowali udanie się do antykwariatu stawało się jak wejście w inny wymiar, świata poezji i literatury. W dawnych czasach trzeba było do antykwariatu podejść czy podjechać, co trwało trochę czasu, teraz, w naszej zabieganej rzeczywistości dużo ludzi będzie woleć zobaczyć wszystko w internecie, nie wychodząc z mieszkania.Duży kawałek obrotu używanymi książkami przejął internet, w nim powstało dużo antykwariatów internetowych. Część z nich funkcjonuje również w tradycyjnej postaci, wykorzystując internet jako dodatkowy kanał handlu, a część istnieje jedynie w internecie. Obecnie Antykwariat online w swojej ofercie, poza książkami, posiada m.in nuty czy mapy

  Data dodania: 11 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wspomnienia »

  W zbiorach księgarni internetowej Kumiko znaleźć można pozycje zarówno dla osób, które interesuje literatura faktu, jak i wydawane czasopisma, poradniki. Sporo uwagi poświęca się również edukacji, dlatego właśnie wśród przedstawionych pozycji, znalazły się podręczniki, słowniki, encyklopedie. Urozmaicona oferta zawiera zarówno książki historyczne, podróżnicze jak i te obejmujące nieco bardziej nietypowe zagadnienia np. ezoteryka czy książki fantasy. Szeroki wybór produktów, i przyjazna obsługa to jedne z najważniejszych atutów księgarni.

  Data dodania: 08 10 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Księgarnia

Księgarnia - nowa strona:

Adres: