Puby Podkategoria: Puby

 • Osiemnastka w krakowie »

  Da Marco to restauracja gdzie możesz relaksować się po męczącym dniu w robocie kosztując wyśmienitych potraw włoskich. gustowna restauracja, pizze według specjalnych recepytur oraz latte kawa z najlepszych ziaren to najlepsze ukoronowanie ciężkiego dnia.

  Data dodania: 29 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Automaty Hot Spot »

  Witaj właścicielu klubu, dyskoteki, sklepu, stacji benzynowej, pubu, baru, restauracji lub pizzerii !

  Oferujemy Ci możliwość dodatkowych zarobków.

  Nasza firma zajmuje się wstawianiem automatów do gier o niskich wygranych właśnie w takim miejscu, jak Twoje.

  Działamy na terenie całego województwa zachodniopomorskiego, wielkopolskiego, mazowieckiego, łódzkiego, wielkopolskiego, podlaskiego i lubelskiego !

  Dostarczamy maszyny do grania w ciągu kilku dni !
  Gwarantujemy Ci pomoc techniczną oraz serwis w razie awarii.

  Twoim zarobkiem jest procent od zysku z każdego automatu.

  Chcesz się dowiedzieć więcej, zadzwoń do nas !

  Data dodania: 05 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Koncerty Kraków »

  Gdybyś szukał przytulnego miejsca o rzadkim uroku. Knajpy w Krakowie stanowią dużą część rynku, ale w naszej propozycji odkryjesz nie tylko okazałą gamę kaw, herbat, piw, napojów alkoholowych i przekąsek, które nasycą najbardziej grymaśną osobę. Kawiarnia Cztery Pokoje to także duża ilość koncertów i wydarzenia kulturalne. Naszą specjalnością jest muzyka lat osiemdziesiątych, muzyka jazzowa, muzyka bluesowa, muzyka rockowa. Wstąp do nas! Rozsiądź się wygodnie na kanapie i fajnie spędź czas ze znajomymi.

  Data dodania: 06 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Molly Malone's - Pub Warszawa »

  Irlandzki Pub Molly Malone's w Warszawie na Starym Mieście zaprasza na koncerty na żywo zespołów irlandzkich, celtyckich i polskich oraz na dobre, zimne piwo w przyjemnej atmosferze stylowego Pubu.
  Zapraszamy do nas na degustację oryginalnego irlandzkiego piwa Guinness, a dla smakoszy polskiego piwa też mamy duży wybór. Molly Malone's Irish Pub to miła i niepowtarzalna atmosfera oraz fantastyczna zabawa. Wykaz wszystkich koncertów odbywających się w naszym Pubie jest zawsze dostępny na naszej stronie www.mollymalone.pl. Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia naszego Pubu w Warszawie.

  Data dodania: 15 02 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Puby

Puby - nowa strona:

Adres: