Humor Podkategoria: Humor

 • Wielka Rzeczpospolita »

  Wielka Rzeczpospolita to nic innego jak najprawdziwszy absurd, który sprawia, że do końca życia można pożegnać się ze zdrowym rozsądkiem. Wielka Rzeczpospolita została założona w roku 2035. Jej terytorium obejmuje ponad 75% Ziemi i ma ponad 9 mld mieszkańców. Wielka RP jest uznawana za najbogatsze i najpotężniejsze mocarstwo w Wszechświecie i metaforę nieskazitelnej perfekcji. Wielka Rzeczpospolita da radę prowadzić 17 światowych wojen naraz. Jednakże uważamy, że, Ziemia to za mało, toteż słupki graniczne z Orłem Zwycięskim – godłem Wielkiej RP znajdują się już na Plutonie od roku 2055. Pełna władza nad Wielką RP zostaje oddana w ręce Naczelnika – nigdy nie mylącego się, prawego i obdarzonego geniuszem przywódcy kochanego przez wszystkie narody Wielkiej RP. Naczelnik Najjaśniejszej Rzeczypospolitej to osoba perfekcyjna: bez nazwiska, bez twarzy, który jednak posiada niepojęte pokładady mądrości i miłości, do kraju, który pokochał. Jest kompletnym przeciwieństwem tego co reprezentują obecnie politycy. Ucieleśnia natomiast wszystko, czego oczekiwalibyśmy od rządzących Polską. Naturalnie Wielka Rzeczpospolita walczy z mniej lub bardziej poważnymi problemami. Jednym z największych utrapień dosięgających jej mieszkańców jest nawiedzający każdego dobrobyt. Zwykły obywatel Wielkiej RP może powiedzieć, że na niego spada ciężar 12 Polonezów, 10 dworków szlacheckich i 1,5 statku. Obywatele Wielkiej Rzeczypospolitej nie wiedzą co robić z pieniędzmi. Problemu nie rozwiązują nawet hojne dotacje dla kulejącej gospodarki USA. Dobrobyt i jego skutki widać poprzez gwałtowny rozwój miast Najjaśniejszej RP. Metropolie na terenie całej Macierzy, która jest główną prowincją Wielkiej Rzeczypospolitej i miejscem usytułowania kwater jej władz, nieprzerwanie obrastają w nowe hektary apartamentowców, wieżowce i gmachy użyteczności publicznej.

  Data dodania: 28 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kawały »

  Wyśmienita rozrywka w dzisiejszych czasach jest niezbędna aby normalnie funkcjonować w społeczeństwie. Właśnie dlatego wykonaliśmy serwis, który ma bawić i rozweselać odwiedzających wirtualnych użytkowników. Mamy dla nich szczególnie przygotowaną serię nietuzinkowych kawałów, które skrupulatnie wybieraliśmy przez paręnaście dni. Poprzez nasze kawały i anegdoty może każdy przynajmniej na chwilę zapomnieć o całym świecie i sympatycznie spędzić czas. Nie bądź ponurakiem odwiedź nasz serwis www już teraz.

  Data dodania: 25 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kabaret »

  Natychmiast zamów kabarecik,
  Niechaj zawsze słońce świeci.
  Niechaj dobra jest zabawa.
  Kabaret? Zawsze dobra sprawa!
  Dla przykładu kilka nieśmiertelnych dowcipów.
  To jest kabaret, więc nie wciskam kitów:
  Adam i Ewa idą przez raj. Nagle Ewa pyta Adama:
  - Kochasz ty mnie?
  Adam odpowiada:
  - A kogo mam kochać?

  Data dodania: 17 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sennik »

  Sennik obecnie podejrzewany jest o to, że tworzą go osoby bez odpowiedniego przygotowania i takie, które chcą w bardzo szybki sposób wzbogacić się na internautach. Popularny sennik online ma wiele unikalnych odwiedzin co przekłada się na duże zyski od znanych reklamodawców. Sennik, aby być dobry musi mieć dobre zaplecze techniczne i przekazywać bardzo precyzyjną wiedzę. Bez takich cech niemożliwe jest osiągnięcie sukcesu w sieci a tym bardziej dochodu z reklam.

  Data dodania: 19 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Śmieszne filmiki »

  Czy jest wśród nas ktoś kto nie przepada za oglądaniem kabaretów ? Są one świetnym lekarstwem na przygnębienie, dają nam odpocząć od rzeczywistości i złapać do niej trochę zdrowego dystansu. Tak samo sytuacja ma się w przypadku śmiesznych filmików, są one niezastąpione na jesienną chandrę, aż za długie zimowe wieczory czy na zmianę naszego nastroju. Aby to wszystko nam uprościć powstał serwis www.naekranie.eu - by w jednym miejscu zbierać tego typu materiały. U nas znajdziesz filmiki z różnego rodzaju ciekawostkami, śmiesznymi reklamami, czy choćby filmy pełnometrażowe.

  Data dodania: 10 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gry online »

  Serwis z grami online. Znajdziesz u nas wiele gier online posegregowanych w kategorie tematyczne. Gry online dla każdego niezależnie od płci i wieku. Oprócz gier online znajdziesz u nas dział filmiki online zawierający śmieszne filmiki oraz skecze, kabarety. Zachęcamy do częstych odwiedzin. Zapraszamy.

  Data dodania: 17 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Baza snów »

  Senniczek.biz, jest jednym z największych sennikiem online. Jest to strona, którą wielu ludzi otwiera zaraz po przebudzeniu z łóżka, aby przekonać się, co ma znaczyć ich sen. Przydatna, uczyni wyszukiwanie hasła, które cię interesuje szybkim i łatwym.Poznasz tutaj także swój horoskop na każdy dzień.

  Data dodania: 08 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pomóż cieciom przetrwać zimę! »

  Ktoś cię złości, w twoim sąsiedztwie mieszka jakiś rockefeller, w lokalnym pawilonie odchodzi handel na lipę, za którą zdzierają jak za woły, a reklamacja to dla nich odmiana słowa „reklama”, masz powyżej dziury gamoni tańczących z motocyklami, na murawie, na gnoju i w klopie, hołubców z świstami oraz innych genetycznie poprawianych organizmów w swoim otoczeniu, bezkrytyczna i drętwa zabawa w telewizorni powoduje, że chce ci sie haftować, jesteś rozczarowany występami naszych sportowców na Euro 2012, a załoga z PZPN to regularna banda. Dodatkowo wiesz, że politycy są zgrają skończonych, zabawnych tłuków, w centrach handlowych serwują jedynie dziadostwo w promocji, a koledzy z roboty są zupełnymi bałwanami cieszącymi banię z byle gadżetu - to ten portal jest zbudowany dla ciebie! W tym miejscu możesz obcesowo podnieść nogę na całość!

  Nasza strona jest unikatową platformą internetową - tabu dla nas nie istnieje! Portal ma ogólny profil i integruje w sobie opcje bloga i forum. Użytkownicy mogą bez zbytecznych ograniczeń i bez ponoszenia opłat wypowiadać się dowolnie o każdej sprawie.
  Nazwa witryny przewrotnie odnosi się do najbogatszego klanu wszechczasów - chodzi o zaakcentowanie drwiny przekazanej w zawartości serwisu: gwiazdy naszych wpisów pretendują w istniejącym świecie do tronu „wszech wiedzących" „wszystko umiejących” i nazbyt często zapominają, że ich aspiracje przerastają ich zdolności. Postępując w sposób paranoidalny określają swoją małostkową "indywidualność", nadając jej nieistotny wyraz, chcąc w zamian pochwał i poklasków całkowicie niekompatybilnych do swoich wątpliwych gwiazdorskich "ekscesów".

  Data dodania: 08 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Narzekanie »

  Wybrzydzanie jest pewno jedną z naszych przypadłości, która nam za bardzo nie przeszkadza. Niezwykle dużo ludzi marudzi tak w zasadzie na wszystkich i na wszystko. Stąd dla ludzi co zdołają gderać na zawołanie powstała ta stronica. Na tej stronicy możesz bez trudu sobie pomarudzić na wszystko, byle byś miał na to chętkę. Bezsprzecznie istnieje jeden nadzwyczaj podstawowy warunek, przy dogadywaniu obowiązuje kultura.

  Data dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • TyToWiesz.pl - edukujemy ciekawiej »

  Znajdziesz tu wiele ciekawostek, dotyczcących życia w Polsce i na świecie. Przedstawiamy wiedzę w ciekawy, humorystyczny sposób, łatwy do przyswojenia. Dajemy tematy do rozmów ;) Z nami nie będziesz się nudzić.

  Data dodania: 02 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Księga imion »

  Jeśli chcesz zapoznać się z historią swojego imienia, cechami mu przypisywanymi oraz przekonać się czy pokrywają się z Twoimi własnymi, wejdź i sprawdź. Jeżeli masz w planach dziecko z całą pewnością musisz odwiedzić naszą stronę. Imię dostajemy na całe życie, dlatego trzeba rozważnie wybierać je dla swojego dziecka.Zapoznaj się ze znaczeniem i pochodzeniem imion, by móc w sposób mądry i przemyślany zdecydować się na imię dla swego dziecka. Dowiedz się z jakimi cechami charakteru powiązane jest każde imię. Zapoznasz się tu również z datami imienin dla wszystkich z kilkuset imion w serwisie.Nieważne czy poszukujesz imienia dla chłopaka, czy dziewczynki z pewnością znajdziesz najodpowiedniejsze.Wierzymy, że imię wpływa na charakter człowieka. Dowiedz się jaki jest Piotr, co lubi Agnieszka, jaka jest jej szczęśliwa liczba, czy ulubiony kolor. Niezależnie czy wierzysz w to, czy też potraktujesz te wiadomości z pewną dozą sceptycyzmu, dobrze jest sprawdzić co o tobie mówią gwiazdy. W ostateczności zabłyśniesz jedynie przy dziewczynie znajomością znaczenia swojego (lub partnera/partnerki) imienia.

  Data dodania: 19 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Wróżby na Andrzejki »

  Portal WrozbyAndrzejkowe.pl jest znakomity, z nim zapoznamy wszystkie ale wszystkie wróżby jakie tylko są na całym świecie.Jeżeli zawsze Cię to intrygowało jakie wróżby występują na Andrzejkach to to w tym momencie masz okazje je poznać, również zapoznasz się z zagadkami świata jakie występują w dzisiejszych czasach, jak i również ezoteryka to znaczy sprawy odpowiedzialne za wiare, kolejnymi opcjami są Wróżby na rok 2012 jak i tradycyjne przysłowia. Odwiedź tą stronę, Warto !

  Data dodania: 08 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Śmieszne zdjęcia »

  Kto w teraźniejszych chwilach nie rozumie co to są śmieszne obrazy? Zapewne ciężko jest poznać tego typu osobistość oraz ciężko jest wyszukać wortal jaki zamieszcza jedynie najlepsze wideo. Serwis LACHA.pl aby zakończyć tą rutynę udostępnia zdjęcia nie tylko z Polski lecz także z poza Polski przez co jest tak rozległą różnorodność obrazków. Zabawne wideo które pojawiają się na naszym portalu są zabawne, nie znajdziesz tutaj żadnej tandety. Dlatego że sortujemy wszystkie elementy w odpowiednie działy możesz bez żadnych kłopotów oglądać fotki jedynie z interesujących Cię działów.

  Data dodania: 27 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Centrum wszystkiego »

  Witam na Centrum wszystkiego. Jeśli masz zły humor, wstąp na naszą stronę. Mamy też bardzo ważne informacje ze świata. Jeżeli się zarejestrujesz, możesz pomóc nam znajdowac różne śmieszne rzeczy. Polecam rejestrację.

  Data dodania: 10 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Eventy Poznań »

  Celem istnienia Agencji Artystycznej w Poznaniu jest organizowanie eventów. Na różne okazje proponujemy duży zastaw zespołów muzycznych. Posiadają one duże możliwości wokalno-artystyczne. Niektórzy z artystów mają wyższe wykształcenie muzyczne. Często grają oni muzykę na żywo. Agencja działa na rynku już spory okres czasu. Do każdej imprezy podchodzimy wszechstronnie. Agencja posiada bardzo dobrą renomę popartą licznymi referencjami. Organizacja imprez Poznań - Zapraszamy!

  Data dodania: 02 08 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Humor

Humor - nowa strona:

Adres: