Wydawnictwa Podkategoria: Wydawnictwa

 • Ogłoszenia w Będzinie »

  Serwisy ogłoszeń to idealna propozycja dla osób, które chcą szybko sprzedać nie używany sprawny przedmiot. W serwisach można też znaleźć oferty nie tylko towarów ale i wszelkiego rodzaju usług. Serwisy dają też możliwość wyboru spośród wielu ofert i których nie znajdziemy nigdzie indziej. Są to często serwisy płatne ale nasz, Ogłoszenia Będzin jest zupełnie darmowy i aby dodać ogłoszenie nawet nie trzeba się podwać nazwiska. Serwisy są tez wykorzystywane przez różnego rodzaju firmy w każdej branży. To znakomita i bezpłatna możliwość wypromowania swojego przedsiębiorstwa czy oferowanych towarów lub usług. Nasz serwis charakteryzuje jasność i prostota zasad, ogólnie stosowanych w internecie. A prosty i czytelny formularz ułatwia błyskawiczne opracowanie profesjonalnego ogłoszenia.

  Data dodania: 04 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Elementarz XXI wieku klasa 1 »

  Seria, Elementarz XXI wieku" jest dostosowana do potrzeb współczesnych dzieci. Książki wspierają kreatywne myślenie, zawierają rozwiązania dające pewność dobrego przygotowania do nauki w klasie 1, zachwycają realistycznymi ilustracjami. Pracę z Elementarzem 21 wieku polubi każdy nauczyciel, który ceni sobie elastyczność w planowaniu zajęć, wspiera kreatywne myślenie i jest zainteresowany rzeczywistą indywidualizacją nauczania. Nauczyciele oczywiście docenią teksty pełne treści wychowawczych, sposobność elastycznego planowania pracy i bogatą obudowę. Cykl, Elementarz XXI wieku" został opracowany na podstawie programu nauczania, Szkoła na miarę" wydawnictwa Nowa Era Sp. z o.o. W Elementarz xxi wieku klasa 1 szata graficzna, informacji ćwiczeń, tematyka napisów powodują, że to wszystko dzieje się, tu i teraz", w świecie, który dzieci znają.

  Data dodania: 20 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pedagogika księgarnia internetowa »

  Z początkiem każdego roku akademickiego w wypożyczalniach przy uczelni często brakuje już podręczników z pedagogiki, albowiem pozycje z tej kategorii to najczęściej wypożyczane dzieła. Jakiekolwiek wydawnictwo pedagogiczne, pretendujące do miana tego najbardziej wiarygodnego, a jednocześnie najbardziej uznanego, powinno się szczególnie z uwagą wybierać autorów, jak również problematykę publikowanych pozycji. Za pośrednictwem frazy pedagogika księgarnia internetowa szybko i sprawnie odszukamy książki stanowiące kompendium wiedzy pedagogicznej. Termin pedagogika specjalna odnosi się do indywidualnych metod nauczania, które pod wieloma względami odbiegają od standardowych czynności pedagogicznych. Wydawaniem książek dydaktycznych dla osób działających w branży edukacyjnej zajmuje się wydawnictwo naukowe.

  Data dodania: 28 10 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Wydawnictwa

Wydawnictwa - nowa strona:

Adres: