Uczelnie Podkategoria: Uczelnie

 • Język niemiecki Szczecin »

  Zapraszamy Państwa do nauki w naszej mobilnej szkole językowej. Chcą Państwo nauczyć się szybko lub odświeżyć swoją znajomość języka obcego, a są Państwo zajęci pracą i obowiązkami życia prywatnego, proponujemy kursy języków obcych z dojazdem lektora do klienta. Znajdą Państwo na nich dokładnie to, czego Państwu potrzeba i w czasie, jakim Państwo dysponują. Jeżeli nie posiadają Państwo odpowiedniego miejsca do nauki, szkoła oferuje zajęcia w multimedialnej sali w siedzibie firmy na terenie Szczecina.

  Data dodania: 16 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Programy i projekty na zlecenie dla studentów - PHP, Oracle, Java. Tworzenie projektów baz danych »

  Oferujemy pomoc w tworzeniu programów na zamówienie. Oferta przestawiona przede wszystkim do studentów lub uczniów, którzy potrzebują pomocy w napisaniu projektu na zaliczenie przedmiotu. Poprawiamy również istniejący kod źródłowy programów. Na zamówienie piszemy aplikacje w języku Java: bazy danych (JDBC), programy sieciowe, programy okienkowe i konsolowe, aplety oraz programy w technologii JEE: WebServices, JSF, EJB, JPA, strony JSP, servlety. Pomagamy także w konstruowaniu baz danych Oracle, PostgreSQL, MySQL, MSSQL, Access, w wykonywaniu projektów we wszystkich technologiach firmy Oracle: Reports, PSP, PL/SQL, SQL, Forms, APEX, w pisaniu stron www przy użyciu języka PHP oraz projektów UML.

  Data dodania: 02 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wyzsza szkola bezpieczenstwa »

  Nauczanie na poziomie studiów wyższych w zakresie bezpieczeństwa jest w polskich warunkach kwestią stosunkowo świeżą. Szeroko pojmowana problematyka bezpieczeństwa publicznego a także jednostkowego nabrała otaczającej nas rzeczywistości ogromnego znaczenia. Skala celów postawionych przed firmami zajmującymi się ochroną, wymaga stałego angażowania charakteryzujących się profesjonalizmem kadr pracowniczych. Wyzsza Szkola Bezpieczenstwa zajmuje się kształceniem wykwalifikowanej kadry w dziedzinie ochrony ludności oraz dóbr materialnych. Celowość powołania do życia tego typu uczelni jest dzisiaj powszechnie uznawana. Wyzsza Szkola Bezpieczenstwa zapewnia nowoczesne formy dydaktyczne. Studenci tej placówki naukowej zdobywają niezbędną wiedzę z dziedzin: administracji państwowej i samorządowej, elektroniki, identyfikowania norm prawnych, procedur ochrony osób i mienia oraz ochrony danych osobowych. Pomijając przedmioty wykładowe, ogromny nacisk kładziony jest również na wszechstronne rozwijanie sprawności fizycznej studentów. Jednym z najważniejszych zadań tej szkoły wyższej jest także promocja bezpieczeństwa w dziedzinie życia indywidualnego jak też publicznego. Podczas rekrutacji na studia nie wymaga się od kandydatów zdawania specjalnych egzaminów wstępnych. Wystarczy świadectwo dojrzałości. Wyzsza Szkola Bezpieczenstwa oferuje wykształcenie zawodowe na poziomie studiów pierwszego stopnia z możliwościami podjęcia dalszej nauki.

  Data dodania: 17 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie prac licencjackich »

  We współczesnej edukacji ważna jest umiejętność pisemnego pokazania indywidualnej widzy oraz dodatkowo poglądów. Nie wszyscy ludzie jednakże mają wystarczające umiejętności do tego. O ile brakuje inni ludzie pomysłu na napisanie pracy licencjackiej to nasza propozycja skierowana jest w tej chwili do Ciebie. Pisanie prac licencjackich pomoże Inni ludzie napisać każdą pracę.Oferujemy doradztwo oraz dodatkowo pisanie prac w róznych dzidzinach. Zaufaj doświadczeniu i wyselekcjonowanym fachowcom Zapraszamy na nasza strone www gdzie zdobędą państwo dane o naszych usługach.

  Data dodania: 15 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie prac magisterskich »

  Jeżeli masz trudności związane z stworzeniem pracy licencjackiej i nie wiesz, do kogo zwrócić się o poradę, wejdź na wortal www.napiszprace.com.pl. Fachowa firma Teks-Media wesprze cię w tym czasochłonnym zadaniu. W ofercie znajdziesz: researching literatury polskiej jak i obcej, doradztwo edukacyjne oraz napisanie. Pełna oferta przedstawiona jest na reklamowanej stronie. Serdecznie polecamy i zachęcamy do skorzystania z wymienionych usług. Firma Tekst-Media to partner, którego można polecić innym.

  Data dodania: 23 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Studia wieczorowe »

  W serwisie przedstawiony został Instytut Ekonomii i Zarządzania UJ. Oferta kształcenia obejmuje studia w trybie dziennym, a także studia wieczorowe. Nauczanie odbywa się również na studiach podyplomowych, np. w zakresie public relations. Instytut daje szansę na uzyskanie wykształcenia np. w kierunku zarządzania firmą. Kandydaci mogą decydować się między ekonomią stosowaną a międzynarodową. Proces rekrutacyjny został szczegółowo omówiony na promowanej stronie. Wysoki poziom kształcenia zapewnia doświadczona i kompetentna kadra wykładowców.

  Data dodania: 27 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Studia inżynierskie Gdańsk »

  Dla niezdecydowanych maturzystów powstał serwis informacyjny uczelnie.info.pl, publikujący wykaz wszelkich kierunków humanistycznych, ekonomicznych i technicznych, wykładanych na uczelniach wyższych we wszystkich miastach w Polsce (Warszawa, Gdańsk). Wykaz prezentuje studia licencjackie, magisterskie, ekonomiczne w trybie dziennym, wieczorowym lub zaocznym. Dzięki szczegółowemu opisowi każdego kierunku – zwiększa się możliwość słusznej decyzji.

  Data dodania: 17 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studia podyplomowe »

  Każdy, kto ma ochotę podwyższyć swoje kwalifikacje, a może się pochwalić ma ukończone studia wyższe, może ukończyć studia podyplomowe. Czasami słuchacze powinni napisać oraz obronić pracę dyplomową. Po ukończeniu otrzymuje się świadectwo, anie jak w przypadku wcześniej skończonych studiów - dyplom. Zwykle wybieramy taki kierunek na studia podyplomowe, aby osiągnięte kwalifikacje umożliwiły nam w wykonywaniu pracy, która spełni nasze wymagania jak np.: kierunek Bezpieczeństwo wewnętrzne. Studia podyplomowe zazwyczaj wybieramy po dobrym zastanowieniu się, jesteśmy już wtedy najczęściej na takim etapie życia, kiedy wiemy czego oczekujemy od życia. Często też decydujemy się na studia podyplomowe, bo może się to wiązać z awansem w firmie lub przejściem na intratne stanowisko w innym przedsiębiorstwie. Zdarza się też, że pracodawca ceniąc pracownika proponuje mu podniesienie kwalifikacji poprzez opłacenie mu studiów podyplomowych. Zazwyczaj wiąże się to ze zobowiązaniem pracownika do pozostania w jego firmie przez uzgodniony okres czasu.

  Data dodania: 23 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Uczelnie wyższe w Polsce »

  Witamy serdecznie na wortalu w sieci. Nasza oferta – ranking uczelni wyższych skierowana jest głównie do maturzystów. Kompleksowe treści zawierają w sobie podstrony odnoszące się do egzaminów, porad jakie studia zapewnią dobrze płatną pracę, życia studenckiego oraz wielu innych zagadnień związanych z edukacją akademicką. Przedstawiamy młodzieży popularne kierunki studiów, typu studia medyczne lub biotechnologiczne, filologia angielska albo ukraińska czy akademia sztuk pięknych. Zachęcamy do zaznajomienia się z naszą witryną internetową.

  Data dodania: 07 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wyższa szkoła »

  Gdańska WSZ specjalizuje się w kształceniu na licznych kierunkach. Jedną ze specjalności uczelni są studia na kierunku zarządzanie. Szkoła wyższa promuje ciekawe studiowanie kosmetologii oraz fizjoterapii. W wyjątkowej ofercie mamy fascynujący tryb studiów dziennych oraz niestacjonarnych. Polecamy również atrakcyjną listę specjalizacji studiów podyplomowych. Studentów pragnących poszerzyć swoją wiedzę zapraszamy do komfortowej biblioteki. Nasz budynek jest dobrze wyposażony oraz zaadaptowany pod wymagania osób niepełnosprawnych.

  Data dodania: 12 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prace magisterskie »

  Jesteśmy firmą specjalizującą się w udzielaniu pomocy przy pisaniu rożnego typu prac. Specjalnością omawianego serwisu są prace magisterskie. Z pomocą zespołu można stworzyć recenzję, artykuł, a nawet program autorski. Ważne miejsce w ofercie zajmują analizy i usługi konsultingowe. Zespół e-pisanie.pl tworzą specjaliści z różnych zakresów, od historii po psychologię. Oferta obejmuje korektę, przykładowo stylistyczną, danej pracy. W zakres oferty portalu wchodzi wyszukiwanie materiałów źródłowych.

  Data dodania: 17 04 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Uczelnie

Uczelnie - nowa strona:

Adres: