Ściągi Podkategoria: Ściągi

 • Fizyka blog »

  Przedstawiam Wam mojego bloga o tematyce związanej z ogólnie rozumianą fizyką. Motywem przewodnim strony jest dział fizyki, który jest mi szczególnie bliski - kinematyka. Przeczytacie tutaj takie treści jak moje przemyślenia na temat fizyki i kinematyki oraz ciekawe zadania. Treści zadań są starannie wybrane i przeznaczone są dla uczniów gimnazjum i liceum. Na blogu umieszczam także moje komentarze do zadań z fizyki. Do odwiedzin zachęcam osoby kochające fizykę jak i kompletnych ignorantów. Gwarantuję, że wszyscy znajdą tutaj coś dla siebie. Gorąco wszystkich zapraszam do odwiedzin na moim blogu!

  Data dodania: 04 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stosunki międzynarodowe »


  Coraz bardziej znaną i popularną dziedziną nauki są stosunki międzynarodowe. W ich ramach człowiek uczy się o organizacjach międzynarodowych działających na całym świecie, polityce zagranicznej Polski i innych państw, prawie międzynarodowym, dyplomacji. Zdobywa się także cząstkową wiedzę z zakresu innych dziedzin humanistycznych i społecznych, takich jak na przykład historia, ekonomia czy socjologia. Nasza strona traktuje o tym wszystkim, co zostało tutaj opisane.

  Data dodania: 25 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie prac po angielsku »

  Pisanie prac po angielsku jest wyzwaniem skomplikowanym i wymagającym poświęcenia uwagi przez dłuższy okres czasu. Ponadto jest to proces wymagający obszernej wiedzy z danej dziedziny oraz jej odpowiedniego przetworzenia i wykorzystania tak, aby stworzyć w pełni oryginalną, solidną merytorycznie i technicznie pracę licencjacką czy magisterską. Jeżeli stoisz właśnie przed wyzwaniem napisania pracy w języku angielskim, ale nie wiesz od czego zacząć i jak w ogóle przez to przejść to nasza witryna może okazać się bardzo pomocna. Strona prezentuje zakres artykułów związanych z procesem przygotowania, opracowania jak i pisania prac licencjackich czy magisterskich w z zakresu filologii angielskiej. Zaprezentowane informacje mogą stanowić bardzo pomocny poradnik dla osób nie zaznajomionych jeszcze w wystarczającym stopniu z procesem pisania prac. Zapraszamy do odwiedzenia witryny w celu zapoznania się ze wskazówkami.

  Data dodania: 05 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sprawdziany chomikuj »

  Sprawdzianiki.pl serwis poświęcony gromadzeniu dla uczniów pomocy lekcyjnych takich jak sprawdziany z odpowiedziami, uzupełnione ćwiczenia, egzaminy gimnazjalne, lektur, a także ebooków dla uczniów, którzy chcieliby skorzystać. Wszystko na witrynie jest do ściągnięcia całkowicie za darmo, nie ma tam żadnych utajnionych płatności. Serwis sprawdzianiki.pl nie ponosi odpowiedzialności za dokumenty, gdyż dokumenty nie są umieszczone na serwerach strony lecz na serwerach strony przechowującej. Artykuły zamieszczone na stronie są tylko w celach informacyjnych i promocyjnych dany dokument lub przedmiot. Zaufało nam już więcej niż 500 uczniów. Mamy nadzieję na to, że grono osób zadowolonych będzie ciągle rosło. Szczęśliwy uczeń to dla nas też wielkie zadowolenie.

  Data dodania: 15 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wszystko o literaturze »

  Książkomania jest stroną internetową o tematyce literackiej. Strona ta bogatym zbiorem danych dla miłośników książek i literatury, na której mogą oni się zapoznać o danych dotyczących literatury współczesnej. Na tej stronie internetowej posegregowano według kategorii o książkach, różnych epokach literackich i autorów książek plus artykuły o poradach dla czytelników. Ksiązkomania jest dobrym miejscem by zapoznać się z przeróżnymi informacjami dotyczącymi literatury światowej oraz polskiej. Każdy z nas ma ukochane książki do których powraca. Literatura oprócz zapoznania nas z wciągającymi historiami z różnych światów ma bardzo pozytywny wpływ na nasze myślenie, wyobraźnie oraz inne zdolności. Stąd pojawił się pomysł powstania blogu o książkach, czyli książkomania.yum.pl.

  Data dodania: 28 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Lekcje gry na keyboardzie »

  Zaczynając grę bez względu od instrumentu musimy skierować uwagę na należytą pozycję do gry. Już na samym początku masa osób przybiera niesłuszną postawę co w dużym stopniu komplikuje grę. W fazie wstępnych ćwiczeń zła pozycja może nie mieć wielkiego znaczenia, aczkolwiek, gdy będziemy pożądali przejść do bardziej zawansowanych utworów możemy mieć problem z ich zagraniem, z tej przyczyny też od początku musimy zwracać uwagę na poprawną postawę do gry. Przykładowo na keyboardzie należy zwracać uwagę na ułożenie palców na poszczególnych przyciskach, bo zagranie szybkich numerów będzie niewykonalne. Najpopularniejszymi instrumentami jakie ludzie wybierają do edukacji gry są gitara, keyboard oraz perkusja. Z wolna odchodzimy od narzędzi akustycznych, a aktualnie coraz bardziej powszechne są instrumenty elektroniczne. Mają one więcej korzyści, niż wad.

  Data dodania: 26 01 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ściągi

Ściągi - nowa strona:

Adres: