Przedszkola Podkategoria: Przedszkola

 • Dobre przedszkole Kraków »

  Potrzebne Twojemu maluchowi przedszkole w Krakowie? Które pomoże przygotować twoje dziecko na zbliżające się wyzwania? Dalej szukać nie musisz. Przyjazne charakteryzujące się profesjonalną i odpowiedzialną kadrą nauczycieli i opiekunów oraz przemyślanym i bogatym programem nauki i zabawy, umiejscowione na Bieżanowie Ekologiczne Przedszkole EKOSKRZAT da możliwość twojemu maluchowi pewnie i pozytywnie wejść w życie społeczne. Nie zwlekaj ponieważ to właśnie najwcześniejsze etapy są najważniejsze w rozwoju dziecka!

  Data dodania: 04 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Wrocław »

  Wesołe Żabki to punkt przedszkolny i żłobek znajdujący się w bezpośrednim sąsiedztwie Politechniki Wrocławskiej, Uniwersytetu Przyrodniczego i Akademii Medycznej. Stworzyliśmy to miejsce głównie z myślą o najmłodszych pociechach pracowników uczelni i studentów oraz rodzicach pracujących i mieszkających w okolicach Placu Grunwaldzkiego.Wesołe Żabki to miejsce, w którym każde dziecko znajdzie ciekawe zajęcia edukacyjne w formie zabaw, poczucie bezpieczeństwa, bezwarunkową akceptację, niewyczerpaną cierpliwość i miłą atmosferę, sprzyjającą rozwojowi i edukacji.
  Dbamy o to aby edukacja i opieka była tu zgodna z najwyższymi standardami. Preferujemy u nas twórcze i aktywne metody pracy z dziećmi, zajęcia dodatkowe komponujemy tak, aby były dostosowane do wieku, potrzeb i możliwości rozwojowych dzieci.

  Data dodania: 07 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole »

  Placówka edukacyjna Stokrotka pragnie ciepło zaprosić każdego z opiekunów dzieci do obejrzenia naszej witryny www. Nasza placówka zapewnia fachową opiekę nad dziećmi, a także mnóstwo uzupełniających zajęć, jak wyjście do kina czy teatru, wyjścia w plener, spotkania z różnymi zaproszonymi gośćmi, jak również uroczyste obchodzenie uroczystości. Nasze przedszkole ma również obszerną propozycję szkoleń dla opiekunów dzieci, m.in. dotyczące diagnozowania inteligencji, praw dziecka oraz gospodarowania czasem dziecka. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę!

  Data dodania: 16 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole angielski Kraków »

  Jeśli jesteś w trakcie poszukiwania odpowiedniego przedszkola dla swojego dziecka i chciałbyś mieć pewność, że będzie ono w pełni bezpieczne oraz będzie miało najlepszą opiekę to rewelacyjnie trafiłeś. Przedszkole Rainbow funkcjonuje w Krakowie bez przerwy już niemal 20 lat. Jesteśmy placówką nastawioną w takim samym stopniu na bezpieczeństwo Waszych maluchów, jak i na dobrą atmosferę zabawy i rozwój zdolności językowych. W naszej placówce dzieci mają kontakt z językiem angielskim, którego uczą ich native speakerzy. Nasz sympatyczny personel zapewnia miły czas połączony z poznawaniem języka dla dzieci a także spokój dla rodziców. Uprzejmie zapraszamy do przyjścia do nas, adres naszej placówki to Kraków, ul. G. Zapolskiej 10c.

  Data dodania: 08 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Www.akademiatad.pl »

  Polecamy przedszkole oraz żłobek w Szczecinie AkademiaTad! Jest to placówka przyjmująca maluchy już od 1 roku życia do lat 5. Zajęcia są prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną. Akademia Przedszkolaka posiada również swoje uroczystości a dodatkowo dzieci mają okazję czerpać radość z wycieczek które obejmują wyjście do teatru, spotkania ze sztuką w galeriach, uczestnictwo w koncertach i wiele innych!

  Data dodania: 19 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole prywatne Katowice »

  Ele Mele Dudki to prywatne przedszkole, istniejące w Katowicach. Zapewnia swoim wychowankom doskonałe warunki do rozwoju umiejętności i nowych zainteresowań. Zajęcia, w których dzieci biorą udział, działają na ich wyobraźnię, uczą je dobrych manier i spędzania czasu z rówieśnikami. Instytucja przygotowała bogaty program edukacyjny, z którego mogą korzystać maluchy. Poprzez zabawę przyswajają języki obce, poznają literki. Na stronie www ośrodka widnieje więcej szczegółów oraz cennik. Zapraszamy do zapoznania się z propozycją.

  Data dodania: 24 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Żłobek poznań »

  Nasz Klub Malucha Żuczki zapewni wszystkim dzieciom profesjonalną opiekę w oparciu o wysoki poziom wiedzy oraz doświadczenie. Żuczki to prywatne przedszkole i żłobek dostosowane do potrzeb najmłodszych klientów.

  Data dodania: 28 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Ursynów »

  Tworząc przyjazną, rodzinną atmosferę chcemy zapewnić dzieciom wspaniałe warunki do wszechstronnego rozwoju w poczuciu bezpieczeństwa i akceptacji.
  Działamy od 2005 roku i przyjmujemy dzieci w wieku od 2 do 6 lat.
  Dostosowując się do potrzeb aktywnych zawodowo rodziców przedszkole czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 18:00.

  Data dodania: 22 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Elementarz XXI wieku klasa 1 »

  Seria, Elementarz XXI wieku" jest dostosowana do potrzeb współczesnych dzieci. Książki wspierają kreatywne myślenie, zawierają rozwiązania dające pewność dobrego przygotowania do nauki w klasie 1, zachwycają realistycznymi ilustracjami. Pracę z Elementarzem 21 wieku polubi każdy nauczyciel, który ceni sobie elastyczność w planowaniu zajęć, wspiera kreatywne myślenie i jest zainteresowany rzeczywistą indywidualizacją nauczania. Nauczyciele oczywiście docenią teksty pełne treści wychowawczych, sposobność elastycznego planowania pracy i bogatą obudowę. Cykl, Elementarz XXI wieku" został opracowany na podstawie programu nauczania, Szkoła na miarę" wydawnictwa Nowa Era Sp. z o.o. W Elementarz xxi wieku klasa 1 szata graficzna, informacji ćwiczeń, tematyka napisów powodują, że to wszystko dzieje się, tu i teraz", w świecie, który dzieci znają.

  Data dodania: 20 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła rodzenia Poznań »

  Centrum Rozwoju Edukacji UNIWERSYTET MALUSZKA obejmuje przedszkole i żłobek. Są to instytucje doskonale zorganizowane cieszące się zaufaniem coraz większej grupy rodziców. Warsztaty przebiegają pod obserwacją dobrze wykształconych pedagogów. Metoda wychowawcza Montessori, ucząca dzieci samodzielności, jest jedną z wielu efektywnych teorii, stosowanych przez pracujących tu pedagogów. Na stronie internetowej przedstawiony jest plan dnia. Rodzice mogą więc monitorować co robią ich wychowankowie. Pedagodzy koordynują urodziny dla dzieci Poznań. Można zlecić nie tylko koordynację urodzin dla dzieci, także chrztu lub komunii na terenie Poznania. Ponadto założona została - w ramach UNIWERSYTETU MALUSZKA w Poznaniu - szkoła rodzenia. Program mieści w sobie ćwiczenia fizyczne, spotkania z ginekologiem, położną i psychologiem.

  Data dodania: 21 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zlobki w gdansku »

  Początkowe miesiące po narodzinach niemowlaki z reguły przebywają z swoją mamą. Już wtedy można wypytać o polecany zlobek w okolicy.Rozwiązań mamy w takich przypadkach kilka. Najkorzystniejsze jest, jeśli z dzieckiem zostanie w domu jedna z babć, bowiem wtedy mamy pewność, że będzie dobrze o niego troszczyć i opiekować się. Jeśli jesteś z Gdańska lub okolic możesz spróbowac zapisac pocieche do żłobka w Gdańsku. Rozwiązanie inne, to zatrudnienie opiekunki w czasie, gdy kobieta pracuje. Taki wybór może nieść niestety ze sobą niebezpieczeństwo tego, że wynajęta opiekunka może niedokładnie się opiekować dzieckiem, a poza tym wynajęcie opiekunki z reguły sporo kosztuje. Następnym rozwiązaniem jest zapisanie maluszka do żłobka, do którego zapisywane są niemowlaki, które mają zaledwie pół roku. W żłobku liczymy na fachową i rzetelną pomoc przy opiece, a comiesięczne koszty pobytu naszego bobasa nie są zbyt duże. Niestety od niedawna pojawiły się problemy z zapisaniem się do żłobków, gdyż zlobki przeżywają prawdziwe oblężenie dzieci.Dekadę temu systematycznie zamykano następne kluby opieki dzieci, ponieważ było w nich niewiele dzieci i ich utrzymywanie było nieopłacalne. Urzędnicy nie zwrócili swojej uwagi na to, że za kilka lat rodziny będą zakładać osoby z demograficznego wyżu, co sprawi, że rodzić się będzie dużo więcej niemowlaków.Teraz na niezbyt dużą liczbę miejsc w gdańskich żłobkach czeka blisko 100 procent więcej dzieci, a za kilka lat będzie ich dużo więcej.Dzięki zajęciom i zabawom dzieci uczą się funkcjonowania w grupie, zawierają pierwsze przyjaźnie i odkrywają różnorodność emocji z tego wynikających. Uczą się tolerancji i szacunku dla ludzi, zwierząt, rzeczy i przyrody. Ten mieszczący się w Gdańsku żłobek to idealne miejsce dla Twojego Dziecka.

  Data dodania: 14 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Gocław »

  Założycielem niniejszego portalu jest warszawskie Przedszkole Językowe Cztery Strony Świata, które proponuje swoim maluchom wszechstronny system nauczania. Lektor języka angielskiego towarzyszy dzieciom zarówno podczas zajęć dydaktycznych, jak i zabaw przy muzyce, więc szybko uczą się one obcego języka. Wyszkolona kadra wychowawców organizuje warsztaty przyrodnicze, a ponadto spotkania z artystami, muzykami. Uczestnicząc w pielęgnowaniu ogródka warzywnego, szkraby przyswajają wiedzę dotyczącą zachowań proekologicznych.

  Data dodania: 10 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Żłobek w Chorzowie Wesoły Poranek »

  Placówka „Wesoły Poranek” mieści się w Chorzowie przy ul.Powstańców 68 w byłej
  szkole podstawowej.


  Po uzyskaniu zgody Prezydenta Miasta przystąpiono do prac remontowych. Adaptację
  budynku na placówkę opieki dziennej dla dzieci do lat 3 przeprowadzono pod nadzorem
  służb; sanepidu, przeciwpożarowych i inspekcji pracy. Dzięki temu gwarantujemy
  bezpieczeństwo i higienę naszym podopiecznym.


  W wyposażeniu placówki znajdują się:
  - sale zabaw i posiłków
  - sypialnie
  - gabinety specjalistyczne
  - pomieszczenie socjalne
  - pomieszczenia gospodarcze
  - kuchnia mleczna oraz zmywalnia naczyń
  - szatnie
  - łazienki
  - wózkownia
  - plac zabaw i rekreacji


  Placówka rozpoczyna działalność od 01.09.2010r.

  Zapisy od 01.05.2010r.

  Informacje dotyczące działalności „Wesoły Poranek” można uzyskać:
  - Luiza Łuszczew; tel.: 606-871-964
  - Urszula Strzelczyk; tel.: 606-189-882

  Data dodania: 26 04 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Przedszkola

Przedszkola - nowa strona:

Adres: