Opracowania Podkategoria: Opracowania

 • Forum Katolika w Gdyni Obłużu »

  Jest to forum szkolne na, którym możesz porozmawiać na każdy temat. Znajdziesz tu ciekawe opinie, pomoc w lekcjach, dowiesz się o ważnych wydarzeniach szkolnych, czy po prostu luźno porozmawiasz. Na forum także znajdziesz oferty kupna i sprzedaży podręczników i garniturów.Także zapraszamy wszystkich do rejestracji ;)

  Data dodania: 07 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Praca magisterska »

  Erato Consulting oferująca doświadczoną poradę przy nastepujących zakresach : praca licencjacka, praca iżynierska, praca magisterska, referaty, projekty i inne prace zaliczeniowe. Jeżeli jesteś studentem/sudentką lub inną osobą która ma problem z napisaniem pracy, zadzwoń śmiało możesz na nas liczyć.Dla Erato Consulting najważniejszy jest zadowolony klient dlatego też każdy tekst jest pisany z najwyższą starannością i sumiennością.

  Data dodania: 17 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zadania z fizyki dla liceum »

  Jeżeli potrzebujesz gotowych rozwiązań zadań fizycznych to witryna zadania-fizyka.pl jest z pewnością perfekcyjnym wyborem. Serdecznie zapraszamy uczniów, którzy mają problemy ze zrobieniem zadania jak również tych, którzy szukają zestawu zadań do poćwiczenia przed sprawdzianem. Znajdziesz tutaj zadania dla gimnazjum i liceum, krótkie i długie, trudne i proste. Chcemy aby wszyscy odwiedzający byli zadowoleni dlatego na stronie pojawiają się coraz to nowe zadania. W serwisie znajdują się zadania z takich działów jak: kinematyka, prąd stały oraz bryła sztywna

  Data dodania: 30 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie prac po angielsku »

  Pisanie prac po angielsku jest wyzwaniem skomplikowanym i wymagającym poświęcenia uwagi przez dłuższy okres czasu. Ponadto jest to proces wymagający obszernej wiedzy z danej dziedziny oraz jej odpowiedniego przetworzenia i wykorzystania tak, aby stworzyć w pełni oryginalną, solidną merytorycznie i technicznie pracę licencjacką czy magisterską. Jeżeli stoisz właśnie przed wyzwaniem napisania pracy w języku angielskim, ale nie wiesz od czego zacząć i jak w ogóle przez to przejść to nasza witryna może okazać się bardzo pomocna. Strona prezentuje zakres artykułów związanych z procesem przygotowania, opracowania jak i pisania prac licencjackich czy magisterskich w z zakresu filologii angielskiej. Zaprezentowane informacje mogą stanowić bardzo pomocny poradnik dla osób nie zaznajomionych jeszcze w wystarczającym stopniu z procesem pisania prac. Zapraszamy do odwiedzenia witryny w celu zapoznania się ze wskazówkami.

  Data dodania: 05 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Programy i projekty na zlecenie dla studentów - PHP, Oracle, Java. Tworzenie projektów baz danych »

  Oferujemy pomoc w tworzeniu programów na zamówienie. Oferta przestawiona przede wszystkim do studentów lub uczniów, którzy potrzebują pomocy w napisaniu projektu na zaliczenie przedmiotu. Poprawiamy również istniejący kod źródłowy programów. Na zamówienie piszemy aplikacje w języku Java: bazy danych (JDBC), programy sieciowe, programy okienkowe i konsolowe, aplety oraz programy w technologii JEE: WebServices, JSF, EJB, JPA, strony JSP, servlety. Pomagamy także w konstruowaniu baz danych Oracle, PostgreSQL, MySQL, MSSQL, Access, w wykonywaniu projektów we wszystkich technologiach firmy Oracle: Reports, PSP, PL/SQL, SQL, Forms, APEX, w pisaniu stron www przy użyciu języka PHP oraz projektów UML.

  Data dodania: 02 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • IQ test - Test inteligencji »

  Test inteligencji to zestaw różnorodnych pytań, mających na celu ustalenie poziomu inteligencji osoby rozwiązującej test.
  Średnie IQ wynosi 100. Zastanawiasz się jakie jest Twoje IQ? Rozwiąż nasz test teraz i od razu poznaj odpowiedź!

  Data dodania: 03 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Edu Talent - już nigdy pisanie prac nie będzie problemem! »

  Jeśli potrzebujesz już na teraz pomocy w pisaniu praca magisterska polityka społeczna bądź też praca magisterska prawo karne, po prostu zwróć się z tym do nas. Edu Talent to firma, którą tworzymy od kilku lat i zajmujemy się głównie pomocą studentom w przygotowaniu wszelkich opracowań pisemnych. Mieliśmy już setki klientów, którzy byli zadowoleni z naszych usług edukacyjnych. Charakteryzuje nas bowiem profesjonalizm, szybkość, ale też i wysoki poziom, zatem widzisz, że Twoja praca magisterska psychologia lub praca magisterska public realtions może trafić w dobre ręce. Wybierz nas, a na pewno nie pożałujesz – zapraszamy do nas!http://www.edutalent.pl/pisanie-prac-public-relations,70.htmlhttp://www.edutalent.pl/pisanie-prac-rachunkowosc,69.htmlhttp://www.edutalent.pl/pisanie-prac-psychologia,59.html

  Data dodania: 20 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Boska komedia »

  Gdy poszukujesz witryny www, która pozwoli Ci drobiazgowo przejrzeć Boską komedię to idealnie trafiłeś. Gwarantujemy,że będziesz w stu procentach usatysfakcjonowany z mnóstwa informacji jakie możesz tutaj znaleźć. W szczególności zapraszamy do kategorii boska komedia streszczenie i boska komedia bohaterowie, które gwarantują natychmiastową i solidną powtórkę do klasówki. Przedstawiana strona internetowa została stworzona przede wszystkim z myślą o uczniach, lecz także miłośnicy literatury, odkryją tutaj wiele ciekawych informacji. Ta strona to najprawdziwszy skarb. Zajrzyj już dziś i poznaj tą zaskakującą lekturę. Gorąco zapraszamy do przeglądania tej strony www!

  Data dodania: 15 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie prac »

  Rekomendowana strona www należy do firmy usługowej funkcjonującej w branży edukacyjnej. Biuro oferuje takie usługi jak np. gromadzenie materiałów. Udzielana jest pomoc przy pisaniu prac z różnych dziedzin np. ekonometrii. Za pisanie prac odpowiedzialni są sprawdzeni redaktorzy. Pisane dzieła dyplomowe sprawdzane są przez system antyplagiatowy. Oferta serwisu skierowana jest przede wszystkim do doktorantów. Konkretne informacje uzyskamy na witrynie www oraz przez kontakt mailowy.

  Data dodania: 26 04 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Opracowania

Opracowania - nowa strona:

Adres: