Nauki humanistyczne Podkategoria: Nauki humanistyczne

 • Stosunki międzynarodowe »


  Coraz bardziej znaną i popularną dziedziną nauki są stosunki międzynarodowe. W ich ramach człowiek uczy się o organizacjach międzynarodowych działających na całym świecie, polityce zagranicznej Polski i innych państw, prawie międzynarodowym, dyplomacji. Zdobywa się także cząstkową wiedzę z zakresu innych dziedzin humanistycznych i społecznych, takich jak na przykład historia, ekonomia czy socjologia. Nasza strona traktuje o tym wszystkim, co zostało tutaj opisane.

  Data dodania: 25 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Portal Historyczny - Historyk.eu »

  Historyk.eu to innowacyjny serwis historyczny, zrzeszający pasjonatów historii. Znajdziesz u nas wiele artykułów i ciekawostek historycznych, publikowanych przez redaktorów, których specjalnościa jest historia. Na forum porozmawiasz na nurtujące cię tematy historyczne.

  Data dodania: 17 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wszystko o literaturze »

  Książkomania jest stroną internetową o tematyce literackiej. Strona ta bogatym zbiorem danych dla miłośników książek i literatury, na której mogą oni się zapoznać o danych dotyczących literatury współczesnej. Na tej stronie internetowej posegregowano według kategorii o książkach, różnych epokach literackich i autorów książek plus artykuły o poradach dla czytelników. Ksiązkomania jest dobrym miejscem by zapoznać się z przeróżnymi informacjami dotyczącymi literatury światowej oraz polskiej. Każdy z nas ma ukochane książki do których powraca. Literatura oprócz zapoznania nas z wciągającymi historiami z różnych światów ma bardzo pozytywny wpływ na nasze myślenie, wyobraźnie oraz inne zdolności. Stąd pojawił się pomysł powstania blogu o książkach, czyli książkomania.yum.pl.

  Data dodania: 28 02 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Nauki humanistyczne

Nauki humanistyczne - nowa strona:

Adres: