Nauka angielskiego Podkategoria: Nauka angielskiego

 • Szkoła języków obcych Wrocław »

  Język angielski,hiszpański, polski dla obcokrajowców włoski to języki wykładane w Simply Speaking – jest to szkoła językowa, której stronę internetową Wam pokazujemy . Proponowane zajęcia językowe są spełnieniem różnorodnych zainteresowań słuchaczy, prowadzone są w szkole, która została designersko przygotowana i też zawsze mają serdeczny klimat . Lekcje przygotowują do egzaminów CAE i gimnazjalnego, jak również do innych testów takich jak matura z angielskiego, a nauka języka jest skuteczna.

  Data dodania: 28 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szybka nauka języka - portal angielskiego »

  Witaj na nowym portalu internetowym „Szybka nauka języka - portal angielskiego”. Portal ten pomoże Ci w przygotowaniach do matury, w szlifowaniu pojęć i zwrotów potocznego języka i wielu innych dziedzinach nauki angielskiego. Nasz portal zawiera tematyczne artykuły takie jak: Disappointed, Number one, Po pierwsze, po drugie…, Actually, Person – people – peoples, Most + przymiotnik, Przymiotniki z końcówką –ly, High, highly, Hard, hardly, Deep, deeply. Dzięki naszemu portalowi nie musisz już szukać informacji na temat angielskiego. Jeśli masz jakieś pytania to śmiało ślij nam informacje mailowo. Pamiętaj aby często odwiedzać bloga ze względu na nowe informacje. „Szybka nauka języka - portal angielskiego” zaprasza serdecznie wszystkich!szybka nauka angielskiegoblog o angielskimszybka nauka

  Data dodania: 15 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła angielskiego »

  Chcesz zacząć naukę języka angielskiego? O ile tak, to niezmiernie miło zapraszamy na stronicę szkoły uczącej ten język gdzie edukacja tego języka jest bardzo fajna. Nasi wykładowcy należą do ludzi, które ogromnie wprawnie przystępują do swoich uczniów. Gwarantujemy miłą i przychylną atmosferę podczas nauki angielskiego. Skontaktuj się z nami przez nasz sekretariat i zainicjuj swoja potyczkę z językiem angielskim.

  Data dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie prac po angielsku »

  Pisanie prac po angielsku jest wyzwaniem skomplikowanym i wymagającym poświęcenia uwagi przez dłuższy okres czasu. Ponadto jest to proces wymagający obszernej wiedzy z danej dziedziny oraz jej odpowiedniego przetworzenia i wykorzystania tak, aby stworzyć w pełni oryginalną, solidną merytorycznie i technicznie pracę licencjacką czy magisterską. Jeżeli stoisz właśnie przed wyzwaniem napisania pracy w języku angielskim, ale nie wiesz od czego zacząć i jak w ogóle przez to przejść to nasza witryna może okazać się bardzo pomocna. Strona prezentuje zakres artykułów związanych z procesem przygotowania, opracowania jak i pisania prac licencjackich czy magisterskich w z zakresu filologii angielskiej. Zaprezentowane informacje mogą stanowić bardzo pomocny poradnik dla osób nie zaznajomionych jeszcze w wystarczającym stopniu z procesem pisania prac. Zapraszamy do odwiedzenia witryny w celu zapoznania się ze wskazówkami.

  Data dodania: 05 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Wrocław »

  Wysokiej jakości kursy języka angielskiego to możliwość na właściwe poznanie języka. Jednakże by nauka języka była efektywna, dobrze jest udać się o pomoc do specjalistów. Takimi na pewno są specjaliści z English Language Courses z Wrocławia. Przeprowadzane są tam kursy języka angielskiego o różnorodnym poziomie zaawansowania. Szeroka oferta czeka na słuchaczy indywidualnych. Bez względu na ilość lat czy posiadane dotychczas umiejętności językowe, każdy ma sposobność zacząc tam naukę języka angielskiego. English Language Courses z Wrocławia kursy oferuje też dla firm. W zależności od życzeń, nauka języka może mieć miejsce w budynku firmy. Zagadnienia poruszane na kursie tyczą się dziedziny w której działa konkretna firma. Oprócz kursów języka angielskiego w salach wykładowych, proponowane są tam też kursy internetowe. Przy udziale specjalnej platformy e-learningowej, możliwa jest nauka języka online.

  Data dodania: 02 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Voowl - program do nauki słówek »

  Czy zastanawiałeś się kiedyś ile czasu marnujemy jadąc autobusem, siedząc na nudnych zajęciach lub stojąc w kolejkach? Albo jak dużo czasu poświęcamy na naukę języków obcych w domu? Mając na uwadze te sytuacje stworzyliśmy darmową aplikację do nauki słówek, dzięki której będziesz mógł wykorzystać każdą wolną chwilę w ciągu dnia na utrwalenie wybranych słówek, nie tracąc czasu w domu.
  Program do nauki słówek Voowl umożliwia efektywną naukę słownictwa, w formie testów. Z każdej wybranej partii materiału możesz wprowadzić do programu np. słówka angielskie i powtarzać je w różnych konfiguracjach. Program posiada ponadto bazę gotowych już testów zawierających słówka angielskie na poziomach B2 I C1 oraz z Business English. Jest to doskonały materiał jeśli przygotowujesz się do egzaminu, bądź chcesz podnieść swoje umiejętności językowe. Dzięki temu że program do nauki słówek znajduje się w Twoim telefonie, możesz go mieć zawsze przy sobie i wykorzystać go do utrwalenia słownictwa w każdym miejscu, w którym masz na to ochotę. Nie trać czasu w domu na nudne wkuwanie słówek!
  Aplikacja ta posiada również słownik języka angielskiego, dzięki czemu możesz sprawdzić znaczenie każdego interesującego Cię słówka, czy to na zajęciach językowych lub czytając obcojęzyczną książkę. Każde słówko możesz zapisać w programie i powtarzać je wraz z innymi.
  Prosty w obsłudze i domyślny program do nauki słówek Voowl jest doskonałym i innowacyjnym narzędziem, który oszczędza Twój czas, a zarazem przynosi szybkie i trwałe efekty. Nauka języków obcych w dzisiejszych czasach jest bardzo ważna dla każdego z nas, dlatego nie zwlekaj i pobierz najlepszy program do nauki słówek jakim jest Voowl!

  Data dodania: 18 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Angielski dla firm warszawa »

  Witaj na nowym blogu językowym „Angielski dla firm Warszawa”. Na tym blogu poznasz ciekawostki dotyczące języka angielskiego, zwrotów, slangu i tym podobne. Artykuły są podzielone tematycznie na takie: Ciekawe wyrażenia – get to, Ciekawe wyrażenia – slanging match, Made of vs. made from, In an office vs. in office, Ciekawe wyrażenia – I ask you!, Arrive in vs. arrive at, Man vs. a man, Last week vs. the last week, Rzeczownik + rzeczownik, He or she.Pamiętaj o używaniu wyszukiwarki w celu przyśpieszenia swojego wyszukiwania na blogu. Nasz blog będzie regularnie aktualizowany więc nie zapominaj o częstych odwiedzinach. Blog „Angielski dla firm Warszawa” serdecznie zaprasza nowych czytelników.angielski dla firmslang angielskiciekawe wyrażenia z angielskiego

  Data dodania: 15 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Angielski przez Internet »

  Nasze cele, które skutecznie realizujemy to: profesjonalizm, promocyjne ceny i doskonale przygotowani lektorzy, którzy efektywnie uczą, a zarazem wytwarzają na zajęciach przyjazną atmosferę sprzyjającą zdobywaniu wiedzy. Nasi uczniowie polecają naukę w EnglishTalk swoim rodzinom przyjaciołom i znajomym – dla nas jest to niekwestionowany dowód ich zadowolenia ze świadczonych przez nas usług. Zapraszamy na angielski przez Skype.

  Data dodania: 18 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia angielski »

  I-english proponuje Państwu translacje tekstów z link text]angielskiego[/url] języka na polski i z polskiego na angielski. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i grupę wykwalifikowanych znawców. By było ci wygodniej prowadzimy obsługę internetową zleceń dzięki czemu zaoszczędzasz pieniądze i swój czas. Przekazujemy bezpłatną wycenę tekstów. Wystarczy wysłać email do nas a w przeciągu godziny skończona wycena już u ciebie jest. Spełniamy oczekiwania nawet najbardziej zaprzątających klientów. Z nami masz pewność najwyższej jakościowo posługi i to w niskiej cenie.

  Data dodania: 23 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła językowa Warszawa »

  Mobilelanguage funkcjonuje jako prestiżowa placówka edukacyjna. Nasza szkoła językowa realizuje usługi m.in. na obszarze miasta Warszawa. Prowadzimy kursy językowe dopasowane do potrzeb i indywidualnych predyspozycji klientów. Specjalizujemy się w nauczaniu języka angielskiego. W ofercie znajdują się również kursy języka francuskiego, rosyjskiego itp. Gwarantujemy dojazd do klienta oraz wyjątkowo atrakcyjne ceny. Oferujemy wysoką jakość kształcenia na różnych poziomach zaawansowania. Współpracujemy z doświadczonymi lektorami.

  Data dodania: 18 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Odrabianie pracy domowej z angielskiego »

  Nie jesteś pewna/y czy Twoje dziecko poprawnie odrobiło pracę domową z angielskiego? Nie chcesz wydawać kilkudziesięciu złotych na korepetytora? To jedyna strona, która pomoże Ci w odrobieniu pracy domowej z języka angielskiego. Wysyłasz mailem zdjęcie zrobionej pracy domowej (zdjęcie musi być wyraźne i czytelne). Do maila załączasz potwierdzenie przelewu na odpowiednią kwotę. I to wszystko! Sprawdzoną pracę domową otrzymasz w mailu zwrotnym tego samego dnia.

  Data dodania: 28 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Szkoły językowe Bielsko-Biała »

  Big Ben to profesjonalna szkoła nauki języka Angielskiego. Nasza oferta skierowana jest dla każdej grupy wiekowej od przedszkolaka po osoby w wieku dorosłym. Dla Maluszków to najczęściej pierwsza, a zatem niezwykle ważna przygoda z językiem angielskim! Doświadczona w pracy z przedszkolakami lektorka prowadząca zajęcia zadba, by w miłej, przyjaznej atmosferze zabawy, dzieci poznały pierwsze angielskie słówka, łatwe piosenki, rymowanki. Prowadzimy również lekcje dla firm oraz korepetycje indywidualne. Zapraszamy do naszej szkoły językowej w Bielsku.

  Data dodania: 17 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła językowa Łódź »

  Akces-Benefit – kurs języka angielskiego. Wykwalifikowana kadra lektorów. Szkoła proponuje praktyczną naukę na wszelkich poziomach zaawansowania, angażując nowoczesne nmetody nauczania – na przykład Callan Warszawa. Serdecznie zachęcamy do podjęcia nauki – oddziały szkoły zlokalizowane są w wymienionych miastach: Warszawa, Łódź, Wrocław bądź Poznań. Akces-Benefit oferuje optymalne ceny kursów, raty czy liczne promocje.

  Data dodania: 10 08 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Nauka angielskiego

Nauka angielskiego - nowa strona:

Adres: