Edukacja Nauka Kategoria: Edukacja Nauka

Edukacja Nauka - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Odrabianie pracy domowej z angielskiego »

  Nie jesteś pewna/y czy Twoje dziecko poprawnie odrobiło pracę domową z angielskiego? Nie chcesz wydawać kilkudziesięciu złotych na korepetytora? To jedyna strona, która pomoże Ci w odrobieniu pracy domowej z języka angielskiego. Wysyłasz mailem zdjęcie zrobionej pracy domowej (zdjęcie musi być wyraźne i czytelne). Do maila załączasz potwierdzenie przelewu na odpowiednią kwotę. I to wszystko! Sprawdzoną pracę domową otrzymasz w mailu zwrotnym tego samego dnia.

  Data dodania: 28 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Bukva - Korepetycje z języka rosyjskiego w Warszawie »

  Bukva – korepetycje z języka rosyjskiego w Warszawie. Zajęcia prowadzi native speaker z Moskwy posiadający profilowe wykształcenie. Zajęcia obejmują wszystkie poziomy zaawansowania - początkujący, średniozaawansowany, zaawansowany. Bukva oferuje lekcje ukierunkowane na naukę języka ogólnego, języka biznesu, języka naukowego, przygotowania do egzaminów. Skuteczna nauka języka rosyjskiego w atrakcyjnej cenie jest gwarantowana. Zajęcia są prowadzone zarówno indywidualnie, jak i w małych grupach. Istnieje możliwość dojazdu do ucznia. Dla osób pragnących oszczędzić swój czas i pieniądze są oferowane zdalne zajecia przez Skype.

  Data dodania: 02 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Expose - Najlepsze miejsce do nauki nowych technologii »

  Expose Sp. z o.o. to prężnie rozwijająca się firma szkoleniowa z zakresu IT. Oferujemy szereg szkoleń z wielu, różnorodnych programów - zaczynając od pakietu Microsoft Office, przez szkolenia autoryzowane Microsoft, a także kursy graficzne Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign, After Effects, Premiere Pro, kursy warsztatowe oraz modułowe Grafiki 3d, czy też różnego rodzaju szkolenia Programowania i Tworzenia stron internetowych. Prowadzimy szkolenia dla firm, ale również dla użytkowników prywatnych, grupowe, a także indywidualne na życzenie klienta. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, a na pewno wybierzesz coś dla siebie. Wtedy pozostaje się już tylko z nami skontaktować, zarezerwować termin szkolenia i poszerzać swoją wiedzę na dany temat. Wszystkich niezdecydowanych zachęcamy do zapoznania się z opiniami o nas, jak również z referencjami zamieszczonymi na stronie, a także do skorzystania z Gwarancji Jakości, jeśli tylko szkolenie nie spełni waszych oczekiwań. Skontaktuj się z nami, a na pewno nie pożałujesz.

  Data dodania: 30 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kursy komputerowe online »

  Zapraszamy do miejsca, w którym każdy może prawie za darmo uczyć się nowoczesnych technologii. Pomogą Ci one awansować lub zdobyć lepszą pracę. IT to przyszłość, a my wierzymy, że i Ty możesz szybko nauczyć się nowych umiejętności. Największe plusy naszej strony? Chociażby to, że możesz uczyć się w dowolnym miejscu, o dowolnej porze, jeśli tylko masz połączenie z internetem. Poza tym oglądając filmy szkoleniowe, jeśli poczujesz się na siłach, możesz uzupełniać testy i zdobywać certyfikaty. Każdy z nas lubi osiągać zamierzone cele, Ty też możesz - bez wychodzenia z domu, bez niepotrzebnych reklam i zbędnych informacji, tylko to co jest Ci potrzebne lub Cię zaciekawi. Natomiast jeśli napotkasz problem nie do przejścia, zawsze możesz skorzystać z naszych podpowiedzi, postaramy się pomóc jak najszybciej jest to możliwe, wystarczy do nas napisać.

  Data dodania: 30 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Www.akademiatad.pl »

  Polecamy przedszkole oraz żłobek w Szczecinie AkademiaTad! Jest to placówka przyjmująca maluchy już od 1 roku życia do lat 5. Zajęcia są prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną. Akademia Przedszkolaka posiada również swoje uroczystości a dodatkowo dzieci mają okazję czerpać radość z wycieczek które obejmują wyjście do teatru, spotkania ze sztuką w galeriach, uczestnictwo w koncertach i wiele innych!

  Data dodania: 19 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia hipnoza, kursy hipnoza, hipnoterapia - Białystok »

  Strona poświęcona hipnozie i hipnoterapii. Dowiesz się czym jest hipnoza, kiedy można ją stosować, jak wygląda sesja hipnotyczna, w jakich przypadkach sesja hipnotyczna jest skutecznym narzędziem. Pełen zakres wiedzy z zakresu hipnoterapii. Organizacja szkoleń z zakresu hipnozy, 2 dniowy kurs hipnozy -Praktyk Hipnozy. Rejon działania województwo podlaskie i warmińsko - mazurskie. Możliwość sesji hipnotycznej w domu klienta.kurs hipnozy

  Data dodania: 18 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • THE BEST TRENER »

  Oferuję kompleksowy wybór profesjonalnych szkoleń, których celem jest sukcesywne podnoszenie kompetencji biznesowych oraz miękkich. Stawiam na rozwój osobisty, coaching, prowadzę szkolenia sprzedażowe, negocjacjeSzkolenia indywidualne- zarówno przygotowuje szkolenia dla grup zamkniętych, firm, jak i prowadzę te otwarte. Dzięki oferowanym szkoleniom możesz zdobyć kompetencje niezbędne do skutecznej i efektywnej sprzedaży. Szkolenia indywidualne, szkolenia Vip 3 osoby, spotkania grupowe 6-12 osób. Zapraszam do zapoznania się z moją pełną ofertą.

  Data dodania: 18 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Żłobek w Chorzowie Wesoły Poranek »

  Placówka „Wesoły Poranek” mieści się w Chorzowie przy ul.Powstańców 68 w byłej
  szkole podstawowej.


  Po uzyskaniu zgody Prezydenta Miasta przystąpiono do prac remontowych. Adaptację
  budynku na placówkę opieki dziennej dla dzieci do lat 3 przeprowadzono pod nadzorem
  służb; sanepidu, przeciwpożarowych i inspekcji pracy. Dzięki temu gwarantujemy
  bezpieczeństwo i higienę naszym podopiecznym.


  W wyposażeniu placówki znajdują się:
  - sale zabaw i posiłków
  - sypialnie
  - gabinety specjalistyczne
  - pomieszczenie socjalne
  - pomieszczenia gospodarcze
  - kuchnia mleczna oraz zmywalnia naczyń
  - szatnie
  - łazienki
  - wózkownia
  - plac zabaw i rekreacji


  Placówka rozpoczyna działalność od 01.09.2010r.

  Zapisy od 01.05.2010r.

  Informacje dotyczące działalności „Wesoły Poranek” można uzyskać:
  - Luiza Łuszczew; tel.: 606-871-964
  - Urszula Strzelczyk; tel.: 606-189-882

  Data dodania: 26 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Egzamin rzeczoznawca majątkowy, testy rzeczoznawca »

  Pytania egzamin rzeczoznawca majątkowy podzielone są na najistotniejsze kategorie oraz sposobność poszukiwania pytań zwierających intrygującą nas frazę.Z uwagi na dużą bazę pytań, sformowaliśmy kategorie zawierające różnorodne sfery nauki (np. ekonomia, budownictwo, prawo cywilne, metodyka wyceny i inne), co w dużej mierze ułatwia naukę, bowiem inżynier budownictwa może wyselekcjonować pytania z aspektu ekonomii, która jest mu obca, natomiast ekonomista będzie mógł „maglować” zagadnienia z dziedziny budownictwa. W sekcji testy można też wybrać tryb obejmujący wszystkie dyscypliny i wyszukiwać pytania obejmujące interesującą nas frazę, bądź podstawę prawną.Oferowane przez nas narzędzie do nauki posiada nie tylko testy, ale jako jedyne posiada operat, profilem odpowiadający wymogom Rozporządzenia Ministra Infrastruktury w sprawie nadawania uprawnień i licencji zawodowych w dziedzinie gospodarowania nieruchomościami.Tylko my wykonaliśmy do Państwa dyspozycji „Wzorcowy operat szacunkowy”, wraz z komentarzami, co ułatwi Państwu przygotowywanie nie tylko projektów na praktyki, ale również operatów szacunkowych, zgodnie z przepisami prawa i standardami zawodowymi Rzeczoznawców Majątkowych.Dostęp do wszystkich zadań z zakresu egzamin rzeczoznawca majątkowy od 2009 roku wraz z ich rozwiązaniami. Rozwiązanie zadania obejmuje nie tylko wyliczenia dające rezultat zadania, ale również definicje i podstawy prawne, z przedłożeniem konkretnego artykułu, ustępu czy paragrafu. Od lat zadania pojawiające się na sprawdzianie, opierają się na pewnych modelach, których okiełznanie zezwoli Państwu bez problemu uporać się z tą praktyczną częścią egzaminu.Dostęp do wszystkich testy rzeczoznawca majątkowy od 2009 roku. Każde pytanie posiada źródło (podstawę prawną), co wielce przyspiesza proces nauki. Statystyki pokazują, iż od 2009 r. porcja testowa każdego następnego sprawdzianu zawiera większą część tych samych pytań, lub trochę zmienionych, z kolei niewielka cząstka to pytania nowe.

  Data dodania: 30 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Baza noclegowa Lucky 5 Ranch »

  Lucky 5 Ranach zaprasza zarówno początkujących jak i zaawansowanych jeźdźców na jazdy konne w stylu West, trening jeździecki sportowy oraz wyprawy w teren. Posiadamy krytą ujeżdżalnie, miejsca noclegowe oraz boksy dla koni pozostawionych u nas w trening.

  Nasze Konie - przede wszystkim są bardzo spokojne, ułożone i posłuszne, przygotowane do pracy zarówno z:

  Dziećmi,które chcą po prostu przewieść się na koniku, pogłaskać czy nakarmić.
  Początkującymi adeptami jeździectwa, którzy chcieliby jeździć konno, choć jeszcze troszkę się boją więc szukają bezpiecznego a jednocześnie profesjonalnego startu swojej przygody z jeździectwem.
  Jeźdzcami już całkiem dobrze siedzącymi w siodle oraz tymi bardziej zaawansowanymi, chcącymi doskonalić swoje umiejętności z zamiarem wzięcia udziału w reiningowych zawodach jeździeckich.

  Nasze Konie - również:
  są przedstawicielami rasy American Quarter Horse czyli AQH
  są rude choć fachowo nazwa tego umaszczenia to: chest nut
  jak sama nazwa naszego Rancha mówi: jest ich 5 i dokładamy wszelkich starań, aby były u nas szczęśliwe
  chodzą w stylu west i są w ciągłym treningu doskonalącym ich umiejętności
  są zdrowe, regularnie szczepione, odrobaczywiane i poddawane wszelkim zabiegom weterynaryjno-pielęgnacyjnym
  dużo czasu spędzają na padokach (tj. na wybiegu, kiedy jest zielono na pastwisku).

  Oferujemy :

  - 3 pokoje dwuosobowe z łazienkami, telewizorami i Internetem każdy. Dwa z nich mogą być wykorzystane jako pokoje 3 osobowe i posiadają balkon. Istnieje możliwość dostawienia łóżeczka dla niemowlęcia oraz wynajęcia całego domu.

  Prowadzimy zajęcia z hipoterapii. Oferujemy noclegi i wypoczynek, organizujemy spotkania dla grup i firm, imprezy okolicznościowe, sesje zdjęciowe.

  Zapraszamy

  Data dodania: 25 12 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Edukacja Nauka