Kursy językowe Podkategoria: Kursy językowe

 • Blog językowy wszystko o angielskim »

  Serdecznie zapraszamy nowych użytkowników na bloga „Blog językowy wszystko o angielskim” którego znajdziesz na stronie www http://blogjezykowy.waw.pl . U nas na blogu dowiesz się jak poprawnie używać angielskiego oraz parę ciekawostek. Tematykaą na tym blogu są: Ciekawe wyrażenia – package, 10 najpopularniejszych błędów, Although, though, Despite vs. Although, (a) few vs. (a) little, Besides vs. Beside, Oprócz, Słowotwórstwo, On time, in time, Między innymi. Nie zapominaj o używaniu wyszukiwarki w celu usprawnienia blogowego doświadczenia. Jeśli widzisz jakieś niejasności i masz pytania to z całą pewnościąpowinieneś wysłać maila formularzem mailowym. Blog jest aktualizowany i odnawiany. Nie zapomnij też o odwiedzaniu codziennym naszego bloga http://blogjezykowy.waw.pl pod tym prostym adresem!ciekawe wyrażenia10 najpopularniejszych błędówblog językowy

  Data dodania: 30 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła języków obcych Wrocław »

  Język angielski,hiszpański, polski dla obcokrajowców włoski to języki wykładane w Simply Speaking – jest to szkoła językowa, której stronę internetową Wam pokazujemy . Proponowane zajęcia językowe są spełnieniem różnorodnych zainteresowań słuchaczy, prowadzone są w szkole, która została designersko przygotowana i też zawsze mają serdeczny klimat . Lekcje przygotowują do egzaminów CAE i gimnazjalnego, jak również do innych testów takich jak matura z angielskiego, a nauka języka jest skuteczna.

  Data dodania: 28 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Polski dla cudzoziemców Wrocław »

  Polski dla obcokrajowców dostosowany indywidualnie do potrzeb i oczekiwań studenta. Kursy polskiego dla cudzoziemców na wszystkich poziomach zaawansowania, z możliwością rozpoczęcia lekcji w dowolnym terminie. Polski dla cudzoziemców skutecznie, profesjonalnie i z pasją!
  W naszej Szkole Języka Polskiego marzenie, by mówić po polsku, stanie się realne!

  Data dodania: 13 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Francuski dla firm »

  Pracodawcy raz za razem inwestują w swoich podwładnych fundując im dodatkowe kursy i szkolenia? wszystko po to, żeby byli oni bardziej skuteczni na swoim stanowisku pracy. Mogą to być wszelakie kursy lub studia podyplomowe. Jednym z rodzajów są np. kursy językowe, chociażby: korepetycje francuski. Warszawa to stolica, największe miasto w Polsce. Miasto, w którym jest największa liczba międzynarodowych korporacji i pracowników z innych państw, zatem tam pożądane byłoby znać języki. Język angielski to w dzisiejszych czasach nic nadzwyczajnego prawie każdy mówi po angielsku oraz bez kłopotu komunikuje się w tym języku. Co innego bardziej egzotyczne języki obce, takie jak norweski, francuski, hiszpański czy duński. Z tej przyczyny pracodawcy namawiają pracowników na uczęszczanie na kurs językowe, czego przykładem jest francuski dla firm. Jeżeli chcesz wysłać swoich podwładnych na kurs z francuskiego zapraszamy na naszą stronę internetową:www.francuskina5.pl. Niezwykle wysoki poziom nauczania, konkurencyjne ceny oraz możliwość dojazdu do klienta.

  Data dodania: 08 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Francuski kraków »

  Szkoła Nauki języków obych Lincoln oferuje kurs języka angielskiego Kraków. Dzięki nam nauka języków nie stanowi żadnego kłopotu. W naszej katalogu usług/produktów znajduje się Włoski, Angielski, Hiszpański, a ponadto Francuski. W mojej szkole uczą wykwalifikowani nauczyciele oraz lektorzy wybranego języka. Zajęcie odbywają w przestronnych salach wykładowych w ciągu tygodnia. Zapraszamy na naszą stronę internetową WWW.

  Data dodania: 08 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wloski Lodz »

  Czy uczenie się języka powinna być ciekawa? Oczywiście. Zwłaszcza jeśli jest to włoski, ten język podoba się prawie wszystkim. Melodyjny język o niezbyt skomplikowanej gramatyce pozwoli łatwo dogadać się w czasie urlopu. Każdy jest w stanie nauczyć się włoskiego, o ile tylko chce. Dlatego zachęcamy na kursy w szkole języka włoskiego z Łodzi: Al dente.

  Data dodania: 08 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Nauka blog językowy »

  „Angielski Nauka blog językowy” to mój nowy blog językowy który skpia się na nauce języka angielskiego, języka obcego. Na blogu znajdziesz porady jak poprawnie stosować zwroty i wyrażenia. Artykuły tematyczne to na przykład: Ciekawe wyrażenia – never mind vs. never you mind, Gonna, gotta, wanna, All vs. Everything, Ciekawe wyrażenia – rain off, Zero. Ain’t, Amateur vs. Amateurish, Many a/an…, Easy, classic vs. Classical i tym podobne. Dzięki temu blogowi zaczniesz stosować poprawny angielski! Pamiętaj aby używać wyszukiwarki która przyspiesza proces wyszukiwania. Jeśli chcesz zadać pytanie nie wahaj się ale klikaj na stronę z formularzem mailowym. Blog regularny to znaczy w każdą środę dodawane materiały! http://angielskinauka.waw.pl Serdecznie zapraszam. nauka angielskiegoblog nauka angielskiegoszybka nauka angielskiego

  Data dodania: 31 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nauka angielskiego »

  W jednostkach językowych wykorzystywanych jest niezmiernie dużo metod edukowania języka angielskiego. Na naszej stronicy prezentujemy te najbardziej popularne i chyba zasadniczo tak rzeczywiście użytkowane. Jeżeli więc nie wiesz, która metoda edukowania angielskiego będzie dla Ciebie tą najodpowiedniejszą metodą, to zapraszamy niesłychanie miło na naszą witrynę. Prezentujemy też tam ośrodki nauczania jezyka angielskiego z wyszczególnieniem metod jakie są w nich użytkowane.

  Data dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Wrocław »

  Wysokiej jakości kursy języka angielskiego to możliwość na właściwe poznanie języka. Jednakże by nauka języka była efektywna, dobrze jest udać się o pomoc do specjalistów. Takimi na pewno są specjaliści z English Language Courses z Wrocławia. Przeprowadzane są tam kursy języka angielskiego o różnorodnym poziomie zaawansowania. Szeroka oferta czeka na słuchaczy indywidualnych. Bez względu na ilość lat czy posiadane dotychczas umiejętności językowe, każdy ma sposobność zacząc tam naukę języka angielskiego. English Language Courses z Wrocławia kursy oferuje też dla firm. W zależności od życzeń, nauka języka może mieć miejsce w budynku firmy. Zagadnienia poruszane na kursie tyczą się dziedziny w której działa konkretna firma. Oprócz kursów języka angielskiego w salach wykładowych, proponowane są tam też kursy internetowe. Przy udziale specjalnej platformy e-learningowej, możliwa jest nauka języka online.

  Data dodania: 02 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kursy językowe Wrocław »

  Kursy językowe od Alta Linguistic, to przyjemność uczenia się języków obcych, nauczamy metodą Direct, uznawaną za najskuteczniejszą w nauce komunikacji. Mamy do zaoferowania kursy języków: angielski, hiszpański, francuski, niemiecki, rosyjski, włoski, i trzy różne tryby nauczania. Początkującym gwarantujemy skuteczny i przyjemny sposób opanowania języka, a osobom na zaawansowanych poziomach pomagamy rozwijać oraz utrwalać posiadaną wiedzę. Zapraszamy do wypełnienia testu kwalifikacyjnego. Jesteśmy przekonani, że pozbawienie bariery mówienia jest kluczem do następnych wzrostów w nauce. Nauka języków obcych, to jest nasz profil.

  Data dodania: 20 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • SMART - Mobilna Szkoła Językowa - Tłumaczenia - Korepetycje - Legnica »

  Mobilna Szkoła Językowa to szkoła, która umożliwia naukę języków obcych w sposób profesjonalny i efektywny, bez tracenia czasu na dojazdy. Nasi lektorzy bezpłatnie dojeżdżają do Słuchaczy na zajęcia w domu lub w miejscu pracy. Dostosowujemy się więc do Klienta, uwzględniając Jego indywidualne potrzeby oraz dyspozycyjność.

  W ramach Mobilnej Szkoły Językowej proponujemy naukę języka:
  * angielskiego
  * niemieckiego
  * francuskiego
  * rosyjskiego
  * portugalskiego
  Nasza oferta obejmuje indywidualne oraz grupowe kursy językowe na wszystkich poziomach zaawansowania i skierowana jest do:
  * Klientów Indywidualnych
  * Klientów Biznesowych
  * Dzieci
  W ramach SMART proponujemy równiez: tłumaczenia, korepetycje online, pogotowie edukacyjne.
  Klientom zainteresowanym naszą ofertą proponujemy bezpłatną lekcję próbną (30 min), w ramach której słuchacz ma możliwość zapoznania się z lektorem oraz określony zostaje poziom językowy ucznia.

  Mobilna Szkoła Językowa to wygodny i skuteczny sposób nauki języków obcych.

  Wyróżnia nas:
  - dostosowanie zajęć do potrzeb słuchaczy
  - bezpłatny dojazd do Klienta
  - profesjonalni lektorzy.

  Data dodania: 15 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Voowl - program do nauki słówek »

  Czy zastanawiałeś się kiedyś ile czasu marnujemy jadąc autobusem, siedząc na nudnych zajęciach lub stojąc w kolejkach? Albo jak dużo czasu poświęcamy na naukę języków obcych w domu? Mając na uwadze te sytuacje stworzyliśmy darmową aplikację do nauki słówek, dzięki której będziesz mógł wykorzystać każdą wolną chwilę w ciągu dnia na utrwalenie wybranych słówek, nie tracąc czasu w domu.
  Program do nauki słówek Voowl umożliwia efektywną naukę słownictwa, w formie testów. Z każdej wybranej partii materiału możesz wprowadzić do programu np. słówka angielskie i powtarzać je w różnych konfiguracjach. Program posiada ponadto bazę gotowych już testów zawierających słówka angielskie na poziomach B2 I C1 oraz z Business English. Jest to doskonały materiał jeśli przygotowujesz się do egzaminu, bądź chcesz podnieść swoje umiejętności językowe. Dzięki temu że program do nauki słówek znajduje się w Twoim telefonie, możesz go mieć zawsze przy sobie i wykorzystać go do utrwalenia słownictwa w każdym miejscu, w którym masz na to ochotę. Nie trać czasu w domu na nudne wkuwanie słówek!
  Aplikacja ta posiada również słownik języka angielskiego, dzięki czemu możesz sprawdzić znaczenie każdego interesującego Cię słówka, czy to na zajęciach językowych lub czytając obcojęzyczną książkę. Każde słówko możesz zapisać w programie i powtarzać je wraz z innymi.
  Prosty w obsłudze i domyślny program do nauki słówek Voowl jest doskonałym i innowacyjnym narzędziem, który oszczędza Twój czas, a zarazem przynosi szybkie i trwałe efekty. Nauka języków obcych w dzisiejszych czasach jest bardzo ważna dla każdego z nas, dlatego nie zwlekaj i pobierz najlepszy program do nauki słówek jakim jest Voowl!

  Data dodania: 18 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Polish courses for foreigners »

  We offer highly specialized, professional Polish language courses for foreigners run by experienced language instructors with references. Courses are based on program always tailored for individual needs and expectations.

  Data dodania: 04 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Angielski z dojazdem - nauka angielskiego »

  Angielski z dojazdem - nauka angielskiego to strona internetowa skupiająca się na nauce angielskiego. Na tej stronie znajdziesz wiele cennych porad i uwag odnośnie stosowania słów i zwrotów. Tematy na stronie to na przykład: To co…, Ciekawe wyrażenia – I’d better…, Wszystko, co…, Nauka słownictwa z piosenek – ćwiczenia, Nauka słownictwa z piosenek, Hear vs. listen to, Experience vs. an experience, Draw – drawer – drawers, Konkretny, konkret, Part from vs. part with. Dzięki tym poradom zaczniesz poprawnie używać angielskiego. Pamiętaj o częstym odwiedzaniu strony. Strona jest aktualizowana. Pod adresem http://angielskizdojazdem.waw.pl Zapraszamy wszystkich chętnych.angielski z dojazdemangielski blogangielski nauka

  Data dodania: 06 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Bukva - Korepetycje z języka rosyjskiego w Warszawie »

  Bukva – korepetycje z języka rosyjskiego w Warszawie. Zajęcia prowadzi native speaker z Moskwy posiadający profilowe wykształcenie. Zajęcia obejmują wszystkie poziomy zaawansowania - początkujący, średniozaawansowany, zaawansowany. Bukva oferuje lekcje ukierunkowane na naukę języka ogólnego, języka biznesu, języka naukowego, przygotowania do egzaminów. Skuteczna nauka języka rosyjskiego w atrakcyjnej cenie jest gwarantowana. Zajęcia są prowadzone zarówno indywidualnie, jak i w małych grupach. Istnieje możliwość dojazdu do ucznia. Dla osób pragnących oszczędzić swój czas i pieniądze są oferowane zdalne zajecia przez Skype.

  Data dodania: 02 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Warszawa »

  Szkoła English For You proponuje kursy języka angielskiego na obszarze Warszawy. Jej oferta adresowana jest zarówno do osób indywidualnych, jak i klientów instytucjonalnych. Spotkania odbywają się w systemie dualnym: z polskim prowadzącym oraz z native speakerem. English For You to rzetelna instytucja, która posiada wiele certyfikatów udowadniających jakość usług. Przygotowuje kursantów do egzaminu maturalnego oraz testów TELC, FCE i CAE, nie wymagając jednocześnie dodatkowych opłat. Zajęcia odbywają się w małych zespołach.

  Data dodania: 24 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Metoda Callana Poznań »

  Na omawianej stronie swoją propozycję opublikowała zlokalizowana w Poznaniu szkoła LOGOS Architektura Umysłu, zajmująca się wsparciem w rozwijaniu kompetencji językowych dzieci oraz dorosłych. Podczas zajęć doświadczeni trenerzy wykorzystują nowatorskie narzędzia metodyczne, w tym uznaną w wielu krajach Metodę Callana. Jeśli Twoja pociecha ma trudności ze skupieniem uwagi lub odrabianiem zadań domowych, sposoby proponowane przez LOGOS są doskonałym rozwiązaniem. Dzieci uczestniczą w zabawach psychopedagogicznych oraz twórczych warsztatach.

  Data dodania: 29 04 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Kursy językowe

Kursy językowe - nowa strona:

Adres: