Home audio Podkategoria: Home audio

 • Inteligentny Dom Home Control KNX EIB Automatyka Sterowania Budynkiem »

  Inteligentny dom łączy wszystkie domowe instalacje w jeden spójny system. Oświetlenie, ogrzewanie, klimatyzacja, alarm, Audio/Video, rolety, automatyka bramowo-garażowa, nawadnianie ogrodu, HVAC, zostają połączone w jeden integralny system. Zarządzanie tak skomplikowaną automatyka domowa jest nadzwyczajnie proste i intuicyjne, może odbywać się w różny sposób: dotykowy panel usytuowany w dowolnym miejscu w domu, pilot radiowy, telefon komórkowy lub komputer który pozwala nadzorować pracę inteligentnego domu niezależnie od miejsca w którym akurat się znajdujesz. Zaskoczy Cię potencjał, jaki posiada Twój własny dom, a elastyczność systemu gwarantuje zmianę funkcjonalności w każdym momencie bez rujnowania wykończonych apartamentów. Inteligentny system automatycznie reguluje intensywność i barwę oświetlenia, aby zapewnić doskonałe samopoczucie domowników. Inteligentny dom zadba również o utrzymanie temperatury na ulubionym poziomie oraz obniży podczas nieobecności w trosce o nasz portfel oraz o ekologię. Na dobre samopoczucie domowników duży wpływ ma jakość powietrza wewnątrz domu, system rekuperacji cały czas będzie czuwał aby otaczające nas powietrze było świeże bez konieczności otwierania okien. Każdy z parametrów możemy zmienić w intuicyjny sposób jednym dotknięciem panelu dotykowego z wizualizacją systemu automatyki domu. Technologia KNX pozwala kontrolować zużycie energii elektrycznej i cieplnej, w zależności od Państwa potrzeb i możliwości, z troską o środowisko naturalne.

  Data dodania: 20 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Audio Design - kino domowe Łódź »

  AudioDesign Łódź – modne kino domowe. Naszym celem jest zadowolenie i satysfakcja klienta. Do każdego podchodzimy jednostkowo, gwarantujemy fachową pomoc w wyborze sprzętu rtv z naszej licznej oferty. W naszym katalogu znajdują się amplitunery, wzmacniacze, odtwarzacze oraz głośniki poważanych i rozpoznawalnych na całym świecie firm – Jbl, Nad, Harman Kardon, Akg, Onkyo, Paradigm, Monitor Audio. Wszystkie nasze produkty są oryginalne, nowe, pełnowartościowe. Doceniamy stałych klientów, dlatego udzielamy rabatów już po pierwszych zakupach. Udzielamy również zniżek na większe zamówienia i rozdajemy gratisy! Oferujemy szybką i bezpieczną wysyłkę towaru w 24!

  Data dodania: 10 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Domofony Laskomex »

  Nasze instalacje robimy z należytą kulturą oraz sumiennością. Współpracujemy z największymi producentami urządzań systemów alarmowych jakim jest SATEL. Systemy domofonowe to dzisiaj norma na osiedlach wielomieszkaniowych czy domkach jednorodzinnych. System kontroli dostępu zdoła także współpracować z systemami alarmowymi i CCTV. Zapora drogowa stosowana jest tam, gdzie poziom ochrony obiektu jest bardzo wysoki.

  Data dodania: 17 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Domofony Genway »

  Ostatnio niestety coraz w wielu przypadkach dochodzi aż do różnego rodzaju zagrożeń. Również nasze mieszkania nie są bezpieczne. Powoduje to, iż powinno się nabyć ogląd innymi słowy zbliżony duchem uporządkowanie zabezpieczeń. Jest owo układ wprawny z tej racji wymóg nadzwyczaj fachowego stworzenia, ażeby być ogółem chronionym. Jednostka Genway spośród powodzeniem oferuje kontrahentom własne produkty od czasu niezupełnie 20 lat. To de facto mnóstwo w charakterze na firmę w tej branży. Konfirmacja doświadczenia jest między innymi owo, iż przedsiaębiorstwo posiada pozwolenie unii europejskiej. W prywatnej spisie produktów/usług jednostka ma w szczególności takie urządzenia moja osoba domofony, ogląd, oględziny dostępu oznacza to telewizja przemysłowa.

  Data dodania: 13 11 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Home audio

Home audio - nowa strona:

Adres: