Certyfikaty Podkategoria: Certyfikaty

 • Świadectwa energetyczne »

  Świadectwa energetyczne, kosztorysy, projekty. Firma Projekt-Technika zaprasza do współpracy klientów indywidualnych i inwestorów oferując wykonywanie fachowo i profesjonalnie dokumentacji inwestorskiej dla mieszkań, budynków mieszkalnych jedno i wielorodzinnych, budynków użyteczności publicznej. Oferujemy także profesjonalne doradztwo i zaopatrzenie w materiały budowlane. Od 2009 roku budujemy swoją pozycję lidera na rynku, Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Termowizja »

  Realizujemy badania kamerą termowizyjną obejmujące wykrywanie mostków termicznych, wykrywanie oraz identyfikacja zawilgoceń, ocenę zagrożenia zagrzybieniem, wykrywanie usterek ogrzewania, wykrywanie niedrożności instalacji grzewczych. Wystawiamy też certyfikaty energetyczne paszporty energetyczne oraz realizujemy badania społeczne (badania percepcji inwestycji wśród społeczności lokalnej, ewaluacja projektów unijnych, badania rynku).

  Data dodania: 29 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tanie mieszkania warszawa »

  Jeśli poszukujesz lokalu w pełnej zieleni i spokojnej okolicy blisko centrum Warszawy z dogodnym dojazdem, zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny www. Znajdziecie Państwo na niej wszystkie niezbędne informacje dotyczące rozkładu mieszkań, dokładnej lokalizacji. Jeśli jesteście zainteresowani obejrzeniem konkretnego mieszkania, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem, a nasi pracownicy dopasują się do konkretnej dogodnej dla Was godziny. Nasza korporacja oferuje również poradę w załatwieniu formalności kredytowych na dogodnych zobowiązaniach. Wszystkich zaciekawionych zapraszamy do kontaktu z nami telefonicznego czy meilowego. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania i pokazać Państwu nowo powstające osiedla domków czy mieszkań w jak najciekawszy sposób.

  Data dodania: 11 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Royal Audit - Portal Nowoczesnych Technologii »

  Royal Audit Portal Nowoczesnych Technologii dedykowany jest zagadnieniom związanym ze zrównoważonym rozwojem, ekologią i energooszczędnością, promocji nowoczesnych i innowacyjnych technologii oraz transferowi wiedzy do biznesu. Portal prezentuje nowoczesne technologie i wynalazki naukowe. Główne obszary tematyczne portalu nowoczesnych technologii to wiadomości i artykuły z takich zakresów, jak: zrównoważony rozwój, energooszczędność, nowoczesne technologie, nauka, odnawialne źródła energii, energooszczędne materiały i rozwiązania, budownictwo ekologiczne, budownictwo energooszczędne, kalkulatory on-line.

  Data dodania: 21 05 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Certyfikaty

Certyfikaty - nowa strona:

Adres: