Windykacja Podkategoria: Windykacja

 • Restrukturyzacja - jak pozbyć się długów »

  Jak pozbyć się długów oferuje wsparcie ludziom zadłużonym - konsekwentnie dopełniamy odpowiednią strategię negocjacyjną z wierzycielami. Nie odpuszczamy ciężkich tematów. Kilkanaście lat doświadczenia w branży windykacyjnej czyni nas liderami tudzież wpływa na naszą skuteczność. Wiemy co zrobić z długami, jak spłacić twoje zadłużenia bądź uczynić uchylenie się od zapłaty. Czynimy wykup długu, oddłużanie firm, sprzeciw od nakazu zapłaty, konsolidacja zobowiązań, antyegzekucja, antywindykacja - BTE Bankowy Tytuł Egzekucyjny. Bardzo serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 10 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja zagraniczna »

  Gdy firma eksportuje produkty ewentualnie usługi przypuszczalnie natknie sie na nieuczciwego kontrahenta, który usiłował będzie spożytkować znajomość miejscowego prawa aby nie uregulować należność. Windykacja międzynarodowa jest konieczna przedsiębiorstwom, które eksportują swoje artykuły lub świadczą usługi i spotykały się w swojej działalności na nierzetelnego partnera. Przedsiębiorcom bardzo trudno będzie kierować samodzielnie windykacją poza granicami kraju. Korzystając z platformy zagranicznej windykacji przedsiębiorstwo poprzez współpracownika platformy funkcjonującego w jednym z 64 krajów świata - może skutecznie odebrać wierzytelność, bez konieczności wiedzy na temat miejscowego prawa a nawet języka.

  Data dodania: 01 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Firmy windykacyjne »

  Firma PRIMUS oferuje usługi w dziedzinie obsługi wierzytelności. Nasza specjalność to m.in. odzyskiwanie należności oraz mediacje i wywiad. Zajmujemy się tym, co wszystkie firmy windykacyjne, ale zapewniamy wyższą jakość. Systematyczny kontakt z klientem gwarantuje jasny przepływ informacji. Na ofertę składają się miesięczne raporty pisemne oraz ustne raporty z postępów. Z korzyścią dla naszych klientów ograniczamy formalności do minimum. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu gwarantujemy usługi na najwyższym poziomie.

  Data dodania: 30 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Krajowa Giełda Długów »

  Krajowa Giełda Długów pozwala na założenie darmowego konta, dzięki któremu możliwe stanie się publikowanie informacji o długach powstałych w obrocie gospodarczym. Zamieszczenie wpisu zawierającego informacje o długu oraz dane dłużnika jest skutecznym środkiem motywującym do spłaty należności. Giełda umożliwia odzyskanie pieniędzy bez ponoszenia kosztów klasycznej windykacji.

  Data dodania: 14 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja »

  Dla każdego człowieka biznesu ważna jest płynność finansowa, dlatego gdy współpracownicy zalegają z płatnościami, rodzi się problem. Spółka Jatex ma rozległe doświadczenie w odzyskiwaniu długów, działa na rynku od 15 lat i zdobyła wiele usatysfakcjonowanych klientów. Działania spółki mają na początek hamować powstawanie negatywnych zjawisk w przepływach finansowych, dlatego w spisie jej produktów jest windykacja, monitoring należności czy faktoring. Każde zgłoszenie traktujemy indywidualnie, dlatego niewątpliwie będziesz zaspokojony z wykonanej usługi. Wybierz najlepszą usługę dla siebie i rozpocznij odzyskiwać swoje długi już dziś!

  Data dodania: 27 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja należności »

  Euler Hermes tworzy z innymi firmami międzynarodową spółkę ubezpieczeniowo-finansową. Jego oferta obejmuje ubezpieczenia i windykację należności, gwarancje ubezpieczeniowe oraz opinię na temat kondycji materialnej podmiotów gospodarczych. Firma świadczy usługi na wysokim poziomie i dostosowuje je do jednostkowych potrzeb swoich klientów. Gwarantuje firmom najlepsze rozwiązania ubezpieczeniowe i informacje, które zaprocentują w przyszłości szybkim rozwojem oraz potwierdzą trafność decyzji biznesowych.

  Data dodania: 17 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja wierzytelności »

  Firma windykacyjna EGB to doświadczona grupa osób działających w sektorze windykacji zadłużeń. Od wielu lat odzyskujemy należności od nierzetelnych klientów, dłużników zarówno gospodarczych jaki i prywatnych. Dzięki zebranemu przez nas doświadczeniu gwarantujemy odzyskiwanie należności w postawionych wcześniej terminach.

  Data dodania: 24 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja długów obrót wierzytelnościami »

  Windykacja długów i obrót wierzytelnościami. Profesjonalnie zajmujemy się także skupem oraz sprzedażą długów. W przypadku windykacji długów krajowej jak i zagranicznej nie pobieramy żadnych opłat wstępnych. Naszym zarobkiem jest prowizja od skutecznie odzyskanej kwoty. Swoim klientom kredytujemy ( opłacamy ) koszty związane z opłatami sądowymi.
  W naszej ofercie jest także monitoring płatności. Są to działania mające na celu zapobieganie powstawaniu należności przeterminowanych. Aby temu zapobiec prowadzimy ich analizę należności pod kątem wymagalności, celem uzyskania aktualnej informacji o dokonanych wpłatach oraz sprawdzenie przyszłych należności.

  Data dodania: 16 07 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Windykacja

Windykacja - nowa strona:

Adres: