Usługi Podkategoria: Usługi

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »
 • Przeprowadzki Wrocław tanio »

  Planujesz przeprowadzkę. Poznaj ceny przeprowadzek we wrocławiu. Porównaj koszty i cennik na Przeprowadzki międzynarodowe, krajowe, prywatne i firm. Wejdź już dziś. Napisz i poproś o darmową wycenę przeprowadzek. Na tym nie koniec specjalnie dla Ciebie mamy indywidualną ofertę promocyjną – poproś o nią już dziś i ciesz się najtańszą przeprowadzką we Wrocławiu, a może i w Polsce.

  Data dodania: 11 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pogrzeb Wrocław »

  Promowana strona prezentuje ofertę zakładu pogrzebowego. Firma jest obecna na rynku funeralnym we Wrocławiu od 60 lat, działa w oparciu o wysokie standardy etyczne zawodu przedsiębiorcy pogrzebowego. Firma prowadzi całodobowy transport zwłok z mieszkań i domów, zajmuje się organizacją pogrzebów tradycyjnych (tradycyjna trumna drewniana) oraz kremacji (urny aluminiowe, z drewna, kamienne, miejsca w murowanych kolumbariach lub na cmentarnych polach urnowych). Przedsiębiorstwo profesjonalnie obsługuje ceremonie pogrzebowe (przeprowadzając kondukty), zajmuje się sprzedażą akcesoriów pogrzebowych, bezpłatnie doradza w sprawach związanych z pochówkiem.

  Data dodania: 15 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pranie dywanów Poznań »

  Pranie tapicerki Poznań, dokładnie tak samo jak pranie dywanów Poznań, jest usługą ułatwiającą życie kierowcom. Nareszcie nie należy umawiać się i czekać wielu godzin na myjni samochodowej w kolejce do prania tapicerki. Wystarczy zadzwonić pod odpowiedni numer, umówić na dogodną dla siebie godzinę, a osoba zajmująca się praniem tapicerki przyjedzie do klienta, wypierze tapicerkę śpiesznie i z ogromnym skutkiem. Dzięki temu możliwe jest oszczędzenie zarówno czasu, jak również pieniędzy. Pranie dywanów Poznań to usługa, która stanowi znaczne udogodnienie dla osób z niej korzystających. Dzięki korzystaniu z usługi prania dywanów Poznań, nie potrzeba konieczności samodzielnego zwijania, transportowania i oddawania dywanu do pralni. Osoba zajmująca się praniem dywanów zjawia się w mieszkaniu lub biurze o umówionej godzinie i własną pracą dokonuje czyszczenia wybranych tkanin, za pomocą technik,maszyn i środków najbardziej w tym celu odpowiednich. Można też oddać dywan do naszej pralni dywanów.Posiadamy własny transport.Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową, na której znajdą Państwo szczegóły naszej oferty usługowej, obejmującej między innymi pranie dywanów, tapicerek i wykładzin oraz inne pokrewne usługi Karcher Poznań

  Data dodania: 19 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi cateringowe Warszawa »

  Jeśli mamy ochotę na sushi często jedziemy do japońskiej jadłodajni. Niestety niesamowicie rzadko możecie zamówić wspomnianego rodzaju potrawy w opcji cateringowej, a to okazuje się ogromną niedogodnością dla kupujących, jacy wielbią kuchnię Japonii jak również chcieliby opisywaną posiąść na przygotowywanym przyjęciu.

  Data dodania: 27 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kalendarze 2012 Basco zaprasza »

  Oferta naszej firmy obejmuje kalendarze reklamowe. Wykonujemy głownie takie modele jak kalendarze ścienne oraz kilka ciekawych wariantów takich propozycji jak kalendarze biurkowe w postaci takich wzorów jak terminarze, domki, planery i biuwary. Wśród ściennych zapraszamy do zapoznania się z ofertą na kalendarze trójdzielne - nasz coroczny hit. Równie praktyczne i poręczne są oferowane przez nas kalendarze jednodzielne z reklamową główką i stopką zadrukowana indywidualna grafiką klienta.

  Data dodania: 11 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dezynsekcja Warszawa »

  Mieszanie wody i chloru dokładnie, a następnie pozostawia na 2 do 3 godzin. Przechowuj wodę w zbiorniku, sztucznym zbiorniku pokryte lub inne uszczelnione czystego pojemnika w celu ochrony przed recontamination.Spring, staw, odkomarzanie strumień lub studni, która jest mętna (pochmurny lub zawierających cząstki) muszą być gotowane na pięć minut przed użyciem jej do picia; co lód, sok lub formuła dziecka; lub foods.Chlorine prania lub innego racjonalnie dostępnych środków dezynfekcyjnych nie będzie działać prawidłowo, jeśli woda jest mętna.Chlor nie zawsze mogą przeniknąć zawieszone cząstki, które mogą ukryć i chronić organizmy, które powodują choroby.

  Data dodania: 27 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Bramka sms za darmo »

  Często zdążają się sytuacje, gdy twój telefon odmawia Ci posłuszeństwa? Zepsuł się lub wyładował? Są takie chwile, iż w danej minucie smartphone jest nadrzędny, jego istnienie jest bezcenne ponieważ np.: należy załatwić znaczącą kwestię, umówić spotkanie. Uśmiechnij się istnieje niezwykle wspaniała, profesjonalna bezpłatna bramka sms. Podkreślam bezpłatna bramka. Właściciel wyżej nadmienionej bramki nie nalicza kosztów, nie trzeba płacić za sms. Wysyłać możesz sms do wszystkich sieci bez żadnych ograniczeń. Wystarczy, że wprowadzisz numer telefonu osoby, do której chcesz wysłać informacje oraz treść wiadomości, którą chcesz wysłać oraz numer nadawcy. To wszystko czego od Ciebie wymagamy.

  Data dodania: 14 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • ARCHIWIZACJA DOKUMENTÓW - PRIME-PROGRESS »

  ARCHIWIZACJA DOKUMENTÓW

  Główne czynniki mające kluczowe znaczenie na niższą cenę naszych usług:

  - bez pośrednictwa i podwykonawców – nawet 50% taniej,
  - nie doliczamy 23% VAT – rozliczenie następuje na podstawie rachunku,
  - brak zbędnej wewnątrzfirmowej rozbudowanej struktury organizacyjnej,
  - materiały archiwizacyjne prosto od producenta,
  - własne narzędzia pracy.


  NASZA OFERTA:

  1. archiwizacja dokumentów i ich porządkowanie z ewidencją elektroniczną,
  2. wprowadzanie danych do komputera (akta osobowe, wnioski, inne dane na życzenie Klienta),
  3. Brakowanie dokumentów i ich niszczenie zakończone wystawieniem certyfikatu zniszczenia,
  4. obsługa archiwów u Klienta,
  5. doradztwo w sprawie przechowalnictwa,
  6. materiały archiwizacyjne - pudła bezkwasowe, teczki bezkwasowe, pudła archivboxy, klipsy archiwizacyjne,
  7. Gwarancja na wykonaną usługę.

  Dlaczego warto? Oprócz atrakcyjnej ceny, jako współpracownicy wykonywaliśmy usługi archiwizacyjne dla szkół, przedszkoli, różnego rodzaju firm i instytucji prywatnych i państwowych, spółek giełdowych, funduszy, fundacji, banków, fabryk i wielu innych jednostek.

  Mają więc Państwo gwarancję wykonania usługi na najwyższym poziomie.

  Szanując czas Klienta dostosowujemy się do Jego potrzeb (równocześnie z zachowaniem obowiązujących przepisów i aktów prawnych).

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą

  PRIME-PROGRESS – Archiwizacja dokumentów
  Paweł Wrzosek
  tel. 883 066 070
  e-mail: biuro@prime-progress.pl
  www.prime-progress.pl

  ZOBACZ OFERTĘ NA NASZEJ STRONIE:
  Archiwizacja dokumentów
  Usługi archiwizacyjne
  Dlaczego warto? SPRAWDŹ

  Data dodania: 24 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Katalog firm »

  Wielokrotnie potrzebujemy usług zakładów świadczących usługi. Kiedy remontujemy dom, potrzebujemy murarza, kiedy popsuje się telewizor szukamy elektromechanika. Zapisując się na szkolenia korzystamy z usług firm edukacyjnych. Zamierzając zjeść dobry obiad przebywając na delegacji poszukujemy firmy świadczącej usługi gastronomiczne - baru. Aby móc szybko poszukać potrzebną firmę usługową mieszkańcy regionu śremskiego mają internetowy katalog firm usługowych. Jest to wygodny baza informacji, bo daje szansę błyskawicznego znalezienia adresu do zakładu. Wstawia się na przykład do wyszukiwarki ciąg znaków: „Śrem żłobki”, „Śrem przedszkola” czy „Śrem Thang Loi” i w efekcie otrzymujemy firmy z katalogu razem z zestawem potrzebnych danych, aby móc być obsłużonym przez firmę.

  Data dodania: 13 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wrocław czyszczenie wykładziny »

  Denerwują Cię plamy, silne zabrudzenia, brudny dywan w Twoim biurze, mieszkaniu bądź na tapicerce auta? Zaproś doświadczoną ekipę od usuwania takich problemów! Nasz zakład z powodzeniem działa na rynku czyszczenia wykładzin, tapicerek, profesjonalnego mycia powierzchni marmurowych oraz z gresu i prac porządkowych, poremontowych, od wielu lat.

  Data dodania: 13 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szafki ubraniowe »

  Zajmujemy się sprzedażą mebli biurowego, szafek metalowych, szkolnych. Oferowane za pośrednictwem nas umeblowanie biurowe i pracownicze, umeblowanie metalowe: szafki metalowe lub szafki ubraniowe, są towarami od lat sprawdzającymi się w profesjonalnych wdrożeniach. Ich forma potwierdza zadowolona rzesza własnych nabywców. Współpracujemy tylko z znakomitymi dostarczycielami. Oferujemy dodatkowo szafki na zlecenia osobiste, konstytuowane przez najważniejszych naszych pracowników.

  Nasze szafki charakteryzują się:
  - zróżnicowaną liczebnością i rozmiarem modułów w segmencie,
  - wielkością dostosowaną do wzrostu dzieci,
  - zamek z kodem szyfrowym: bardzo prosty w obsłudze, pewny, eliminujący problem gubienia kluczy przez użytkowników,
  - bezpieczeństwem w użytkowaniu poprzez mocny montaż do konstrukcji budynku,
  - możnością umieszczenia motywów graficznych na drzwiach szafek,
  - wielofunkcyjnością - we środku szafki możemy umieścić również podręczniki edukacyjne jak i odzież.

  Data dodania: 11 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Parking okęcie »

  Nasza firma gwarantuje ludziom podróżującym samolotem miejsca parkingowe w niewielkiej odległości od portu lotniczego Okęcie w Warszawie. O ile jesteś zmuszony posłużyć się takim rodzajem transportu i nie wiesz gdzie zaparkować swojego samochodu, to zdaj się na nas. Nasz parking jest stale strzeżony, zabezpieczony ogrodzeniem, z oświetleniem i co najistotniejsze jest w sąsiedztwie lotniska Okęcie, do którego gwarantujemy Państwa transport. Na naszej stronicy natraficie Państwo szczegóły naszej oferty.

  Data dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Firma sprzątająca warszawa »

  Sporo pracodawców rezygnuje z własnych sprzątaczek. Koszty duże, wydajność przeciętna. Lepiej zlecić takie prace zewnętrznej firmie, która oddeleguje na miejsce specjalistów, którzy błyskawicznie i niskim kosztem wykonają powierzone im zadanie. Takimi usługami trudni się Clean Day. Firma działa na terenie Warszawy i okolic. Świadczy wszelkie możliwe usługi porządkowe, od mycia okien, przez czyszczenie magazynów, na porządkowaniu osiedli skończywszy. Clean Day to wysoka jakość usług, o czym najdobitniej świadczy fakt, że przeszło 80% klientów zyskują z polecenia.

  Data dodania: 23 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Księgowy online »

  Instytucje często szukają odpowiedniej dla nich formy prowadzenia księgowości. Jak wiemy rachunkowość to bardzo ważna sprawa dla każdej instytucji i na pewno nie jednokrotnie winniśmy prowadzić ją systematycznie i bez żadnych pomyłek. Nie jesteśmy w stanie skorzystać z pomocy biur księgowych, które zawsze poprowadzą księgowość za odpowiednią cenę. Nie wszystkie instytucje pragną w taki sposób prowadzić księgowość i w każdej sytuacji mogą skorzystać z programu internetowego księgowość online. Taka forma księgowości internetowej jest formą z której coraz częściej korzystają przedsiębiorstwa. Ta forma rachunkowości online jest szczególnie polecana dla małych i średnich firm.

  Data dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tartak Krosno - tarcica, deski, drewno opałowe krosno »

  Nasza firma Tartak Krosno mieści się w miejscowości Krosno - woj. podkarpackie w dzielnicy Polanka.
  Od samego początku funkcjonowania wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych nowych i stałychklientów. Teraz dzięki ponad dwudziestoletniemu doświadczeniu z łatwością dostosowujemy się do oczekiwań nawet szalenie wymagających nabywców.
  W naszej ofercie znajdują się nie tylko typowe artykuły tartaczne ale także drewno opałowe krosno, meble ogrodowe, pergole, zadaszenia, altany krosno, bez problemu wykonujemy też projekty indywidualne według pomysłu odbiorcy.
  Gwarantujemy wysoką jakość surowców, własny transport i rozładunek a także profesjonalne doradztwo.

  Data dodania: 18 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Blog Rzeczoznawcy »

  Posiadamy ogromną wiedzę z procesów kalkulacyjnych M21, Audapad Plus, Audatex, Audapad, Eurotax, Info-Ekspert, Cennik Rzemiślniczy, Audashare itp. Zaliczyliśmy dużo szkoleń dodatkowo wykonanaliśmy dziesiątki tysięcy kosztorysów. Przez kilkanaście lat z rzędu egzekwowaliśmy całkowitą likwidację strat dla Sopockiego Towarzystwa Ubezpieczeń Ergo Hestia S.A. oraz Towarzystwa Ubezpieczeń i Reasekuracji Warta S.A. rozpocząwszy od odbierania kompletnej dokumentacji szkodowej, poprzez czynienie oględzin z robieniem obszernych ekspertyz technicznych oraz wykonywaniem do nich wyliczeń a skończywszy na korespondencji z urzędami oraz tworzeniem decyzji prawidłowo z O.W.U. lub stosownie z Kodeksem Cywilnym.

  Data dodania: 03 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Archiwizacja dokumentów »

  Nasza firma Ad Akta Sp. z o.o. rozpoczęła działalność w roku 2002 a obecnie jest jedną z największych firm archiwizacyjnych działających na terenie środkowej Polski. Specjalizujemy się w kompleksowym zarządzaniu dokumentacją. We wszystkich naszych działaniach dostosowujemy się do potrzeb i wymagań klientów, ich wewnętrznych procedur i regulaminów. Naszym klientom oferujemy również usługi dedykowane tj. usługi i rozwiązania przygotowywane na indywidualne zlecenie klientów dostosowane do ich specyfiki działania. Jeśli jesteś zainteresowany przechowywaniem dokumentów ich archiwizacją lub też niszczeniem zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 17 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rzeczoznawca Olsztyn »

  Centrum rzeczoznawstwa i likwidacja szkód Holms Pomoc Ubezpieczeniowa powstało w 2005 roku zatrudniamy w naszej firmie cztery doświadczone osoby, które bardzo dobrze znają się na rzeczy. Realizujemy weryfikacje aut, skuterów, ciągników rolniczych, maszyn budowlanych również jakichkolwiek przyczep. Pracownicy naszej firmy pogłębiają oraz wymieniają się wiedzą z innymi rzeczoznawcami. Obszar naszego działania jest bardzo duży jesteśmy wstanie dojechać w każdą część polski.

  Data dodania: 03 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ochrona osób Warszawa »

  Jeżeli myślisz, że wiesz wszystko o ochronie osób i mienia w Polsce, jesteś w błędzie. Jeśli nie wierzysz, odwiedź naszą stronę internetową. Jesteśmy firmą do zadań których zalicza się: ochrona osób, mienia, ochrona osobista w tym również ochrona dzieci. Staramy się być profesjonalnym wykonawcą zleconych nam przez osoby prywatne i firmy państwowe usług zgodnie w obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 10 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Okręgowa Stacja Kontroli Pojadów w Koronowie EMARBIS »

  OKRĘGOWA STACJA KONTROLI POJAZDÓW EMAR-BIS W KORONOWIE OFERUJE - wszystkie typy pojazdów, wszystkie rodzaje przeglądów, przeglądy pojazdów z gazem, pierwsza rejestracja w Polsce, przeglądy powypadkowe, przeglądy przyczep i naczep

  Data dodania: 06 12 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Usługi

Usługi - nowa strona:

Adres: