Restrukturyzacja - jak pozbyć się długów

Jak pozbyć się długów oferuje wsparcie ludziom zadłużonym - konsekwentnie dopełniamy odpowiednią strategię negocjacyjną z wierzycielami. Nie odpuszczamy ciężkich tematów. Kilkanaście lat doświadczenia w branży windykacyjnej czyni nas liderami tudzież wpływa na naszą skuteczność. Wiemy co zrobić z długami, jak spłacić twoje zadłużenia bądź uczynić uchylenie się od zapłaty. Czynimy wykup długu, oddłużanie firm, sprzeciw od nakazu zapłaty, konsolidacja zobowiązań, antyegzekucja, antywindykacja - BTE Bankowy Tytuł Egzekucyjny. Bardzo serdecznie zapraszamy.

Szczegóły strony jakpozbycsiedlugow.pl:

Podlinkuj stronę jakpozbycsiedlugow.pl:

Restrukturyzacja - jak pozbyć się długów

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 11

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Windykacja wierzytelności »

  Firma windykacyjna EGB to doświadczona grupa osób działających w sektorze windykacji zadłużeń. Od wielu lat odzyskujemy należności od nierzetelnych klientów, dłużników zarówno gospodarczych jaki i prywatnych. Dzięki zebranemu przez nas doświadczeniu gwarantujemy odzyskiwanie należności w postawionych wcześniej terminach.

  Data dodania: 24 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja »

  Dla każdego człowieka biznesu ważna jest płynność finansowa, dlatego gdy współpracownicy zalegają z płatnościami, rodzi się problem. Spółka Jatex ma rozległe doświadczenie w odzyskiwaniu długów, działa na rynku od 15 lat i zdobyła wiele usatysfakcjonowanych klientów. Działania spółki mają na początek hamować powstawanie negatywnych zjawisk w przepływach finansowych, dlatego w spisie jej produktów jest windykacja, monitoring należności czy faktoring. Każde zgłoszenie traktujemy indywidualnie, dlatego niewątpliwie będziesz zaspokojony z wykonanej usługi. Wybierz najlepszą usługę dla siebie i rozpocznij odzyskiwać swoje długi już dziś!

  Data dodania: 27 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wirtualne Biuro, Warszawa »

  Wiemy jakie są koszty rozpoczęcia działalności firmy, wynajęcia lokalu czy prowadzenia sekretariatu. Wychodzimy na przeciw Twoim oczekiwaniom
  Wirtualne Biuro to rozwiązanie właśnie dla Ciebie.

  Dzięki niemu będziesz mieć dostęp do biura w prestiżowej lokalizacji centrum Warszawy (Mokotowska 15A) dla swojej firmy bez ponoszenia zbędnych kosztów najmu powierzchni biurowej. Dodatkowo usługa ogranicza do minimum koszty obsługi sekretariatu. Wirtualne Biuro to rozwiązanie nowoczesne, wygodne i tanie.

  W pakiecie ADRESS - udostępniamy możliwość rejestracji firmy czy spółki pod prestiżowym adresem w ścisłym centrum Warszawy 50 m. od metra politechnika.

  w pakiecie BASIC - udostępniamy możliwość rejestracji firmy czy spółki pod prestiżowym adresem w ścisłym centrum Warszawy 50 m. od metra politechnika. Oraz:

  - obsługa telefonów przychodzących (bez własnego nr tel.)
  - odbieranie korespondencji przychodzącej
  - przesyłanie skanów korespondencji, odbiór osobisty lub wysyłka raz w miesiacu pocztą
  - informacje o nadejściu korespondencji poprzez e-mail
  - odbieranie faksów
  - nadawanie faksów, wcześniej przesłanych mailem lub listownie 50 gr/str + koszt wg. taryfy TP.

  Ponadto pakiety: STANDARD i VIP

  Dostęp do SALI KONFERENCYJNEJ z pełnymi mediami.

  Biuro wykończone w wysokim standardzie - Twoja renoma i prestiż w oczach klientów.

  Data dodania: 06 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja długów obrót wierzytelnościami »

  Windykacja długów i obrót wierzytelnościami. Profesjonalnie zajmujemy się także skupem oraz sprzedażą długów. W przypadku windykacji długów krajowej jak i zagranicznej nie pobieramy żadnych opłat wstępnych. Naszym zarobkiem jest prowizja od skutecznie odzyskanej kwoty. Swoim klientom kredytujemy ( opłacamy ) koszty związane z opłatami sądowymi.
  W naszej ofercie jest także monitoring płatności. Są to działania mające na celu zapobieganie powstawaniu należności przeterminowanych. Aby temu zapobiec prowadzimy ich analizę należności pod kątem wymagalności, celem uzyskania aktualnej informacji o dokonanych wpłatach oraz sprawdzenie przyszłych należności.

  Data dodania: 16 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Anteny-sat.pl »

  Gdy potrzebujesz montażu telewizora na ścianie, Kraków Twoim miastem, to odwiedź adres anteny-sat.pl, a następnie zadzwoń do nas, żeby wyznaczyć naszej firmie wykonanie tej usługi w atrakcyjnej cenie. Poza tym trudnimy się instalacją naziemnych anten jak i satelitarnych oraz nastrajaniem domowego sprzętu kinowego. Poszukujesz speca od wspomnianych usług, już go odszukałeś. Montaż telewizora w Krakowie jest naszą specjalnością. Zrealizowaliśmy już dziesiątki instalacji - wiemy o co w tym chodzi.

  Data dodania: 11 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja należności »

  Euler Hermes tworzy z innymi firmami międzynarodową spółkę ubezpieczeniowo-finansową. Jego oferta obejmuje ubezpieczenia i windykację należności, gwarancje ubezpieczeniowe oraz opinię na temat kondycji materialnej podmiotów gospodarczych. Firma świadczy usługi na wysokim poziomie i dostosowuje je do jednostkowych potrzeb swoich klientów. Gwarantuje firmom najlepsze rozwiązania ubezpieczeniowe i informacje, które zaprocentują w przyszłości szybkim rozwojem oraz potwierdzą trafność decyzji biznesowych.

  Data dodania: 17 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Firmy windykacyjne »

  Firma PRIMUS oferuje usługi w dziedzinie obsługi wierzytelności. Nasza specjalność to m.in. odzyskiwanie należności oraz mediacje i wywiad. Zajmujemy się tym, co wszystkie firmy windykacyjne, ale zapewniamy wyższą jakość. Systematyczny kontakt z klientem gwarantuje jasny przepływ informacji. Na ofertę składają się miesięczne raporty pisemne oraz ustne raporty z postępów. Z korzyścią dla naszych klientów ograniczamy formalności do minimum. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu gwarantujemy usługi na najwyższym poziomie.

  Data dodania: 30 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Odzież wełniana »

  Firma Nordre zajmuje się produkcją najwyższej jakości ubrań termoaktywnych. W ofercie naszego sklepu znajduje się odzież wełniana i odzież z włókien poliestrowych. Szczególnej uwadze naszych klientów polecamy ciepłą, miękką i wygodną odzież i bieliznę z wełny merynosów. Gwarantujemy bogaty wybór wzorów i kolorów. Nasze ubrania cieszą się dużym zainteresowaniem zarówno wśród zawodowych polarników, jak i entuzjastów górskich wędrówek. Pełen wykaz proponowanych produktów znajduje się na naszej witrynie www.

  Data dodania: 06 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Krajowa Giełda Długów »

  Krajowa Giełda Długów pozwala na założenie darmowego konta, dzięki któremu możliwe stanie się publikowanie informacji o długach powstałych w obrocie gospodarczym. Zamieszczenie wpisu zawierającego informacje o długu oraz dane dłużnika jest skutecznym środkiem motywującym do spłaty należności. Giełda umożliwia odzyskanie pieniędzy bez ponoszenia kosztów klasycznej windykacji.

  Data dodania: 14 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja zagraniczna »

  Gdy firma eksportuje produkty ewentualnie usługi przypuszczalnie natknie sie na nieuczciwego kontrahenta, który usiłował będzie spożytkować znajomość miejscowego prawa aby nie uregulować należność. Windykacja międzynarodowa jest konieczna przedsiębiorstwom, które eksportują swoje artykuły lub świadczą usługi i spotykały się w swojej działalności na nierzetelnego partnera. Przedsiębiorcom bardzo trudno będzie kierować samodzielnie windykacją poza granicami kraju. Korzystając z platformy zagranicznej windykacji przedsiębiorstwo poprzez współpracownika platformy funkcjonującego w jednym z 64 krajów świata - może skutecznie odebrać wierzytelność, bez konieczności wiedzy na temat miejscowego prawa a nawet języka.

  Data dodania: 01 07 2014 · szczegóły wpisu »