Radca Prawny Łódź Ius&Lex

Firma Ius & Lex proponuje profesjonalną pomoc prawną zarówno dla firm jak i dla osób fizycznych. Jako kancelaria prawnicza mamy też doświadczenie w kontaktach z podmiotami państwowymi i fundacjami.
Nasi klienci mają sposobność w zależności od oczekiwań wybrać relację o dłuższym czasie trwania jak i zarezerwować pojedyncze konsultacje, doskonałe na rozwiązanie poszczególnego tematu legislacyjnego. Kancelaria Prawna Ius & Lex mieści się w mieście Łódź, ale obsługę oferujemy na terenie całego kraju.
W naszej kancelarii każdy radca prawny jest przypisany do Państwa zagadnienia odpowiednio do jego działki. Adekwatnie do gatunku zagadnienia oferujemy pomoc z zakresu prawa spadkowego, lub pracy. Partnerują nam też specjaliści od prawa nowych technologii.

Szczegóły strony kancelaria-prawnicza-lodz.eu:

Podlinkuj stronę kancelaria-prawnicza-lodz.eu:

Radca Prawny Łódź Ius&Lex

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Porady prawne Kraków »

  Kancelaria Kohut specjalizuje się w udzielaniu porad prawniczych zarówno klientom prywatnym, jak i klientom firmowym. Gwarantujemy kompleksową oraz profesjonlną obsługę prawniczą na wysokim poziomie. Wieloletnie doświadczenie oraz umiejętności zdobyte w trakcie wielu lat działalności zapewniają efektywne załatwienie każdej sprawy wymagającej ingerencji doświadczonego prawnika. Nasza kancelaria znajdziecie Państwo w Krakowie przy ul. Friedleina 4-6, pok. 110, jednakże z chęcią podejmiemy współpracę z podmiotami w innych częściach Polski. Zapraszamy do odwiedzenia naszej kancelarii osobiście bądź do wejścia na naszą witrynę www w celu zaznajomienia się z ofertą naszej kancelarii.

  Data dodania: 18 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia katowice, szkolenia sprzedaży, miękkie, otwarte, zamknięte, kraków »

  Jesteśmy sprawdzonym partnerem z bogatym doświadczeniem na rynku ogólnopolskim. Nasza siedziba mieści się w Zabrzu. Dysponujemy licznym gronem fachowców, specjalistów z różnych dziedzin. Nasi Trenerzy doskonale łączą teorię z praktycznym podejściem do zadania. Dzięki wspólnej wiedzy, doświadczeniu oraz wysokiej etyce stanowimy twórczy ZESPÓŁ. Organizujemy specjalistyczne szkolenia, treningi i warsztaty w systemie otwartym oraz w systemie zamkniętym na terenie całego kraju. Misją firmy jest inspirowanie do myślenia w kategorii sukcesu osobistego i organizacji, którą realizujemy poprzez: doradzanie firmom jak rozwiązywać problemy i podnosić swoją konkurencyjność na rynku, pomoc w rozwoju osobistym i osiąganiu sukcesów zawodowych.

  Data dodania: 13 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Podanie o pracę »

  O ile masz problemy ze sporządzeniem CV lub aplikacji jakim jest list motywacyjny, to sprawdź nasz wortal cvzafree.pl. Strona zawiera wskazówki oraz podpowiedzi jak akuratnie utworzyć swoje dokumenty aplikacyjne oraz jak napisać cv, iżby były bardzo specjalistyczne a także akumulujące atencję osoby rekrutującej oraz darmowe cv Wzór każdego CV można spożytkować do własnych potrzeb, wystarczy jedynie, że we zalecone rubryki naniesiesz własne dane i skończone. Nie potrzeba mnóstwo wysiłku aby stworzyć godziwe i czytelne dokumenty aplikacyjne.

  Data dodania: 15 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Nowy Sącz »

  Jeśli szukasz profesjonalnego biura rachunkowego, to niewątpliwie powinieneś wejść pod adres www.kancelariapf.pl. Pod tym adresem umieszczono najbardziej istotne informacje dotyczące firmy Kancelaria Podatkowo - Finansowa. Firma posiada biuro rachunkowe Nowy Sącz, zatem szczególnie do mieszkańców tych terenów kierujemy swoją ofertę. A należy jasno napisać, że możemy zagwarantować niezwykle wysoką jakość usług oraz atrakcyjne ceny. Naturalnie posiadamy wszelkie niezbędne certyfikaty i zezwolenia, więc śmiało możesz skorzystać z naszych usług doradztwa podatkowego i usług księgowych. Serdecznie zapraszamy zainteresowanych do zapoznania się z naszą ofertą!

  Data dodania: 09 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dobre autoalarmy w Krakowie »

  Firma MASTER z Krakowa trudni się zakładaniem systemów alarmowych (Kraków) i monitoringu. Jednostka działa już więcej niż 20 lat i nieustannie się rozwija. Dodatkowo zakład projektuje i naprawia alarmy (Kraków) i nagłośnienie obiektów. Para się też monitorowaniem pojazdów. Bez przerwy czynne jest pogotowie naprawcze. Można telefonować w razie potrzeby przez cały tydzień. Zespół fachowców z chęcią zrealizuje każde zamówienie i postara się, aby zaspokoić kontrahenta. Powinno się założyć telewizję przemysłową (Kraków), aby umożliwił kontrolę mieszkania i firmy.

  Data dodania: 10 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Bardzo mocne dźwigniki »

  GAUS produkuje urządzenia do transportowania towaru. Oferta spółki zawiera dźwigniki, dźwigi towarowe i pomosty. Oprócz tego znajdziemy tutaj paleciaki i części wymienne. Spółka zajmuje się także konsultingiem, serwisem i robi modele na życzenie. Wszystkie wyroby charakteryzuje najwyższa klasa i atrakcyjna cena. Wykwalifikowany personel wykona z zapałem każde zamówienie. Spora praktyka i bogate zaplecze techniczne umożliwiają nabywcom zupełną satysfakcję. Oferta od niedawna mieści dodatkowo towary o nazwie LUPA Polska.

  Data dodania: 12 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Zabrze »

  Na promowanej stronie www znajdziemy ofertę usług prawniczych kancelarii Cognitor. Zaprezentowana jest tam np. obsługa prawna w zakresie zastępstwa procesowego. Oferta ta obejmuje np. obsługę w zakresie prawa handlowego. Kancelaria zapewnia solidność w wykonaniu wszelkich usług. Zainteresowaniem wśród klientów cieszą się usługi prawne w zakresie prawa cywilnego. Ważne miejsce w ofercie zajmuje obsługa prawna wszelkich podmiotów, np. osób prawnych. Na witrynie znajdziemy informację o usługach w zakresie postępowania egzekucyjnego.

  Data dodania: 30 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dokumentacja cen transferowych art 9a »

  Dokumentacja cen transferowych - czy firma ma obowiązek jej sporządzania? Zacznijmy od TESTU (poniżej lub na stronie art9a.pl) składającego się z trzech krótkich pytań. Jeżeli odpowiedź brzmi TAK zapraszamy do pilnej lektury strony oraz współpracy z zespołem www.art9a.pl
  Więcej informacji o dokumentacji cen transferowych na stronach art9a.pl
  Czy Państwa firma wykonała jakiekolwiek transakcje, przepływy finansowe z organizacjami z krajów stosujących szkodliwą konkurencję podatkową określonych w rozporządzeniu Ministra Finansów?
  Odpowiedź:
  Tak – jesteście Państwo zobowiązani do sporządzania dokumentacji Cen Transferowych
  Nie – proszę przejść do następnego pytania
  Czy jesteście Państwo podmiotem powiązanym wg Art. 11 Ustawy pdop?
  Odpowiedź:
  Tak –proszę przejść do następnego pytania
  Nie – nie macie Państwo obowiązku sporządzania dokumentacji Cen Transferowych
  Czy łączna kwota transakcji z podmiotami powiązanymi wynikająca z umowy lub rzeczywiście zapłacona przekraczała równowartość w skali roku:
  1) 100 000 euro – jeżeli wartość transakcji nie przekracza 20 proc. kapitału zakładowego, określonego zgodnie z art. 16 ust. 7 ustawy o CIT, albo
  2) 30 000 euro – w przypadku świadczenia usług, sprzedaży lub udostępnienia wartości niematerialnych i prawnych, albo
  3) 50 000 euro – w pozostałych przypadkach
  Odpowiedź:
  Tak – macie Państwo obowiązek sporządzania dokumentacji Cen Transferowych
  Nie – nie macie Państwo obowiązku sporządzania dokumentacji Cen Transferowych.
  www.art9a.pl

  Data dodania: 07 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • STREFA WYCEN, Wycena Nieruchomości, Rzeczoznawca Majątkowy »

  Jeśli potrzebujesz profesjonalnej usługi rzeczoznawcy Skierniewice Warszawa Strefa-wycen będzie najlepszym wyborem. Zajmuję się wyceną nieruchomości w Warszawie, wyceną nieruchomości w Skierniewicach oraz jestem rzeczoznawca majątkowym. Obsługuje tereny: Warszawa, Łódź, Skierniewice, Sochaczew, Łowicz, Mszczonów, Żyrardów, Rawa Mazowiecka. Posiadam niezbędne dyplomy do prowadzenia działalności rzeczoznawcy majątkowego, które zostały mi nadane przez Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej. Swoje doświadczenie zdobyłem pracując w państwowych jak i prywatnych firmach. Moja ciągła nauka oraz obserwacja pozwoliły mi na stworzenie własnej firmy zajmującej się wyceną nieruchomości. Obszar moich działań to wyceny nieruchomości dla różnorodnych potrzeb, m.in:
  - Zabezpieczenia kredytu bankowego
  - Kupna, sprzedaży, zamiany, zniesienia współwłasności
  - Postępowań administracyjnych: sprzedaż nieruchomości, opłaty planistyczne, opłaty adiacenckie, odszkodowania za nieruchomości przejęte pod drogi, aktualizacja opłaty z tytułu użytkowania wieczystego
  - Podatkowo-skarbowych
  - Ubezpieczeń
  - Określenia wysokości odszkodowania i wynagrodzenia z tytułu ustanowienia służebności przesyłu
  - Wniesienia aportu

  Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie oraz z pełnym profesjonalizmem. Rzeczoznawca majątkowy pełnieni funkcje osoby zaufania publicznego, służącej szerszemu interesowi społeczeństwa, także ręczę za swoje usługi. Wiem jak ważna jest funkcja osoby zajmująca się wyceną, więc podchodzę z pełną odpowiedzialnością i sumiennością do swojej pracy. Zapraszam do współpracy. www.strefa-wycen.pl

  Data dodania: 15 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Poczuj business, znajdź motywację! Coaching Master. »

  W razie, gdy czujesz, że potrzebujesz inspiracji, pragniesz poprawić swą efektywność w pracy, ogólnej organizacji, to koniecznie już dzisiaj winieneś postawić na szkolenia coaching Coaching Master. Nasze szkolenia mają na celu uruchomić motywacje a także chęć do działania. Szczegóły na stronie: www.coaching-biznesowy.eu.

  Data dodania: 06 08 2015 · szczegóły wpisu »