Biznes Ekonomia Kategoria: Biznes Ekonomia

Biznes Ekonomia - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Tania pomoc drogowa w Knurowie »

  Nasza jednostka powstała w 2007 roku i od początku egzystowania jest istniejąca w specjalności motoryzacyjnej.Od 2010 roku naszym przeważającym zadaniem oraz pasją jest znacznie zauważana pomoc drogowa Ruda Śląska.Kilkuletnie zaznanie w specjalności pomocy drogowej Gliwice wywołało, że nasze usługi zaświadczamy fachowo oraz na najwyższym poziomie przy zachowaniu nie wygórowanych cen.Położenie naszej firmy na pograniczu Gliwic i Zabrza (przy DTŚ, A1 i A4) oraz rozlokowanie floty pojazdów lawet Ruda Śląska wywołuje, że jesteśmy do państwa dyspozycji w czasie nie dłuższym niż 30 min na terenie właściwie całej aglomeracji śląskiej.Jako nieliczni jesteśmy rzeczywiście dyspozycyjni 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu 365 w roku.Transportujemy także różnego typu maszyny budowlane, rolnicze, przemysłowe, wózki widłowe oraz wszystko co zmieści się na platformach jak auto-laweta Bytom.

  Data dodania: 19 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Radca Prawny Łódź Ius&Lex »

  Firma Ius & Lex proponuje profesjonalną pomoc prawną zarówno dla firm jak i dla osób fizycznych. Jako kancelaria prawnicza mamy też doświadczenie w kontaktach z podmiotami państwowymi i fundacjami.
  Nasi klienci mają sposobność w zależności od oczekiwań wybrać relację o dłuższym czasie trwania jak i zarezerwować pojedyncze konsultacje, doskonałe na rozwiązanie poszczególnego tematu legislacyjnego. Kancelaria Prawna Ius & Lex mieści się w mieście Łódź, ale obsługę oferujemy na terenie całego kraju.
  W naszej kancelarii każdy radca prawny jest przypisany do Państwa zagadnienia odpowiednio do jego działki. Adekwatnie do gatunku zagadnienia oferujemy pomoc z zakresu prawa spadkowego, lub pracy. Partnerują nam też specjaliści od prawa nowych technologii.

  Data dodania: 14 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Grudziądz »

  Natalia Lamkowska Nieruchomości do biuro zajmujące się obrotem nieruchomościami w Grudziądzu oraz najbliższej okolicy. W ofercie biura znajdziesz nie tylko mieszkania oraz domy na sprzedaż czy do wynajęcia, ale również lokale przeznaczone na gabinety oraz działki. Z biurem korzystnie i bezpiecznie również sprzedasz swoją nieruchomość. Sprawdź ofertę!

  Data dodania: 31 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalny konsulting i szkolenia coaching »

  Szkolenia coaching realizowane w Coaching Club są poświęcone zarówno dla zaczynających jak i zaznajomionych z tematem. Obejmują zagadnienia ogólne a także poszczególne sfery coachingu. Klientom którzy zajmują stanowiska kierownicze polecamy kursy business coaching, skupiające się na obszarze zarządzania i motywacji.
  Przygotowany przez Coaching Club program nauczania obejmuje zakres warsztatów i teoretyczny, które między innymi opierają się przeanalizowaniu wskazanych case study. Dzięki temu szkolenia coaching doskonale wdrażają do niezależnej aktywności.

  Data dodania: 26 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Zarabianie na Dascoin - dascoingroup.com »

  Dascoingroup.com to zespół osób - niezależna ekipa, która kładzie nacisk na wzajemną współpracę oraz pomoc o DasCoin. Działamy praktycznie od samego początku powstania projektu o kryptowalucie DasCoin. Wolność finansowa lub network marketing to coraz to powszechniejsze pojęcia, jakie dopuszczają na zarabianie DasCoin poprzez kryptowalutę. Należąc do naszego teamu będziesz na bieżąco zawiadamiany o każdych ciekawostkach tudzież kursie DasCoin, będziesz miał bezpośrednie wsparcie oraz poparcie ludzi związanych z kryptowalutą DasCoin. Zapraszamy.

  Data dodania: 10 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Restrukturyzacja - jak pozbyć się długów »

  Jak pozbyć się długów oferuje wsparcie ludziom zadłużonym - konsekwentnie dopełniamy odpowiednią strategię negocjacyjną z wierzycielami. Nie odpuszczamy ciężkich tematów. Kilkanaście lat doświadczenia w branży windykacyjnej czyni nas liderami tudzież wpływa na naszą skuteczność. Wiemy co zrobić z długami, jak spłacić twoje zadłużenia bądź uczynić uchylenie się od zapłaty. Czynimy wykup długu, oddłużanie firm, sprzeciw od nakazu zapłaty, konsolidacja zobowiązań, antyegzekucja, antywindykacja - BTE Bankowy Tytuł Egzekucyjny. Bardzo serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 10 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Poradnik budowlany »

  Jak przygotować się do budowy Jak znaleźć rzetelnych wykonawców Jak uzyskać dobrą cenę Jak zbudować dom bez nadmiernego stresu
  Jak przygotować się do budowy? Jak znaleźć rzetelnych wykonawców? Jak uzyskać dobrą cenę ? Jak zbudować dom bez nadmiernego stresu?
  Jak się wybudować i nie zwariować to książka, poradnik, w której znajdziemy informacje, porady budowlane, o czym warto wiedzieć przed podjęciem trudnej decyzji budowlanej.
  154 strony praktycznej wiedzy o budowie domu.

  Napisana prostym językiem przez osobę, która zbudowała dom i postanowiła podzielić się swoją wiedzą

  Data dodania: 27 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • AutoVan Skuteczna ochrona lakieru »

  Auto detailing wykonywany przez nasz warsztat to kompleksowa pielęgnacja samochodu – gwarantujemy pakiet mycia wnętrza oraz powłoki lakierniczej pojazdu. Środki o unikalnej formule maksymalizują zabezpieczenie lakieru, dzięki czemu jest on niewrażliwy na warunki klimatyczne oraz trudne zabrudzenia.
  Wszelkie usługi prowadzimy przy zastosowaniu tylko przetestowanych past. Dzięki temu możesz być pewny że ochrona lakieru jest nie tylko niezawodna ale i ekonomiczna. Kosmetyki unikalnych molekuł sprawiają, że powierzchnia jest odporna na oddziaływanie kwasów organicznych i plamy.

  Data dodania: 20 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • FTL TRANSPORT SPEDYCJA - FTLFTL »

  Nasza Firma została założona w 1998 roku. W ciągu 19 lat istnienia na rynku,FTL TRANSPORT SPEDYCJA stała się posiadającą nowoczesny tabor, obsługujący klientów z całej Unii Europejskiej. Naszą specjalizacją stały się: transport ekspresowy po całej Europie oraz transport całopojazdowy.Naszym Klientom oferujemy:obsługę przesyłek od kartonu do ładunku wielotonowegocodzienne połączenia z większością krajów europejskichkrótkie terminy dostawwspółpracę z lokalnymi liderami rynku spedycyjnegoskanowanie przesyłek na każdym etapie transportuśledzenie statusu przesyłki oraz bieżący dostęp do dokumentów z dostawy w serwisieobsługę projektów konsolidacyjnychnowoczesną flotę transportową w połączeniach międzynarodowychprofesjonalną obsługę umożliwiającą bezpośredni kontakt z opiekunem Klienta.ftl-transport.com/

  Data dodania: 09 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • KPPV - Wycena nieruchomości Wrocław »

  Przedsiębiorstwo KPPV Krzysztof Pawlaczek jest to Rzeczoznawca Majątkowy Wrocław mający upoważnienia zawodowe nr 6366 nadane poprzez Ministra Infrastruktury i Rozwoju w obszarze wymierzania nieruchomości. KPPV oznacza najwyższej postaci usługi w charakterze wycen nieruchomości Wrocław. Codzienną robotę formułują nasze zalety i cele, jakie przed sobą postawiliśmy. Wspieramy się na przekonaniu, iż nasze zalety również osobne wyjście do interesanta dopuszczą nam stać się specjalistą w domenie rozliczania posiadłości, który będzie wyznaczał prekursorską - klarowną jakość naszych usług.

  Data dodania: 28 02 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Biznes Ekonomia