Biura rachunkowe Podkategoria: Biura rachunkowe

1 · 2 · następna strona »
 • Księgowy online »

  Instytucje często szukają odpowiedniej dla nich formy prowadzenia księgowości. Jak wiemy rachunkowość to bardzo ważna sprawa dla każdej instytucji i na pewno nie jednokrotnie winniśmy prowadzić ją systematycznie i bez żadnych pomyłek. Nie jesteśmy w stanie skorzystać z pomocy biur księgowych, które zawsze poprowadzą księgowość za odpowiednią cenę. Nie wszystkie instytucje pragną w taki sposób prowadzić księgowość i w każdej sytuacji mogą skorzystać z programu internetowego księgowość online. Taka forma księgowości internetowej jest formą z której coraz częściej korzystają przedsiębiorstwa. Ta forma rachunkowości online jest szczególnie polecana dla małych i średnich firm.

  Data dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Kraków »

  Nasze Biuro księgowe prowadzi obsługę rachunkową i doradztwo podatkowe dla firm, instytucji oraz dla osób fizycznych od 1993 roku. Naszą znajomość ustaw podatkowych systematycznie poszerzamy, poprzez czynny udział w profesjonalnych szkoleniach i wykładach branżowych. Biuro podatkowe Luka s.c. znajduje się przy ul. Łukasiewicza 1 na terenie Instytutu Nafty i Gazu w Krakowie. W ofercie usług mamy również pełny outsourcing kadr i płac. Usługi księgowe i doradztwo podatkowe dopasowujemy indywidualnie do potrzeb każdego klienta. Jakość wykonywanych przez nas usług jest stale na najwyższym możliwym poziomie. Nasza wiedza oraz licencje pozwalają nam na obsługę wszystkich rodzajów działalności gospodarczych w Polsce, zapraszamy. Wprowadź w wyszukiwarkę internetową biura rachunkowe to z pewnością znajdziesz naszą stronę www.

  Data dodania: 12 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe warszawa mokotów »

  Od lat dobrze funkcjonująca firma, która świadczy usługi z zakresu księgowości. Nasze dobre biuro rachunkowe cieszy się sporym zainteresowanie wielu klientów, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą. Właściciel firmy posiada Wpis na Listę Doradców Podatkowych, dzięki czemu funkcjonuje biuro rachunkowe warszawa mokotów. Serdecznie zapraszamy Państwo do odwiedzin - biuro rachunkowe warszawa wilanów. Po więcej szczegółów zapraszamy na naszą stronę.

  Data dodania: 08 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Grażyna Domachowska Rokietnica »

  Biuro rachunkowe świadczy pełen wachlarz usług księgowych oraz kadrowych dla małych, średnich i dużych firm, jak również osób prywatnych. Ponadto zajmujemy się usługami w dziedzinie grafologii czyli analizy autentyczności pisma ręcznego i podpisów. Kolejnym segmentem naszej oferty jest pomoc oraz doradztwo przy wypełnianiu wniosków o dotacje Unijne - na rozpoczęcie działalności gospodarczej (efs, fundusz pracy, pfron), na refundację stanowiska pracy dla pracodawców oraz szkoleń (kfs) dla pracodawców oraz pracowników.Serdecznie zapraszamy.http://biurodomachowska.pl/contact-us/http://biurodomachowska.pl/blog/facebook.com/biurodomachowska

  Data dodania: 08 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Księgowa wrocław »

  Zapraszamy: księgowa wrocław Księgowość jest gatunkiem katalogu praktykowanej poprzez podmioty gospodarcze, która ma sformułowaćcyfrowo finansowy stan i zmiany kompozycji majątkowych. Ukazuje także ich geneaologię, kolejność postepowań gospodarczych co więcejmonetarne wyniki działalności. Parametry oferowanych przez biuro rachunkowe usług idzie dochodzić na kilka sposobów. Zwykle nie rekomenduje się tego, by testować je na sobie, choć z przykrością muszę stwierdzić że i w ten sposób niejednokrotnie przekonujemy się, że wytypowane przez nas biuro wykazało się swoją nie fachowość w praktykowaniu powierzonych mu zleceń. Pojęcie księgowość wywodzi się ze średniowiecza, gdzie oznaczała prowadzenie rejestru w kształcie ksiąg wiązanych. ze wariacjami szablonów prowadzenia indeksu powiązanymi z przewrotem techniczną oraz podwyższeniem skali jej specjalności. Zapraszamy: księgi wrocław

  Data dodania: 06 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe warszawa »

  Jeżeli zamierzasz założyć własną działalność gospodarczą powinieneć sprawdzić adekwatne biuro rachunkowe warszawa. Próbując uporać się ze Tobie poświęcając własny czas, możesz natrafić na wiele trudności. W tym wypadku szkoda szkolić się na spersonalizowanych błędach. Warto poprosić o radę doświadczoną firmę świadczącą usługi księgowe warszawa. Na początku powinno się odnaleźć informacji o różnych firmach i sprawdzić czy są pochlebne.

  Data dodania: 12 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Nowy Sącz »

  Jeśli szukasz profesjonalnego biura rachunkowego, to niewątpliwie powinieneś wejść pod adres www.kancelariapf.pl. Pod tym adresem umieszczono najbardziej istotne informacje dotyczące firmy Kancelaria Podatkowo - Finansowa. Firma posiada biuro rachunkowe Nowy Sącz, zatem szczególnie do mieszkańców tych terenów kierujemy swoją ofertę. A należy jasno napisać, że możemy zagwarantować niezwykle wysoką jakość usług oraz atrakcyjne ceny. Naturalnie posiadamy wszelkie niezbędne certyfikaty i zezwolenia, więc śmiało możesz skorzystać z naszych usług doradztwa podatkowego i usług księgowych. Serdecznie zapraszamy zainteresowanych do zapoznania się z naszą ofertą!

  Data dodania: 09 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo podatkowe »

  Pełen zakres usług rachunkowo-prawnych proponuje Abicus Sp. z o.o. z Warszawy. Profil działalności tego biura rachunkowo-prawnego zapewnia kompleksowy zakres usług. Fachowcy od rachunkowości poprowadzą księgi podatkowe swoich klientów, zaś biuro prawne w pełni wesprze ich podczas procesu zakładania spółki akcyjnej. To oczywiście tylko część oferowanych przez Abicus usług. W ofercie znajduje się m.in. kompleksowa obsługa i zarządzanie płacami. Biuro Abicus to sprawdzony sposób na outsourcing dla firm. Dla ułatwienia stałej współpracy Abicus oferuje przystępne abonamenty na swoje usługi.

  Data dodania: 16 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Rzeszów »

  Istnieje różnica między księgowością a rachunkowością. Księgowość jest składnikiem rachunkowości. Natomiast rachunkowość to rodzaj ewidencji podatkowej. Motywem rachunkowości są procesy gospodarcze realizowane w zakładzie. Strategia zarządzania tymi mechanizmami jest zależne od formy przedsiębiorstwa. Nasza kancelaria to biuro rachunkowe, które zapewnia świadczenia rachunkowości i księgowości dla firm. Nasze biuro oferuje również usługi doradcze, oraz rozlicza KPiR. Księgi Przychodów i Rozchodów są stosowane przemiennie z ryczałtem. Najlepiej wykorzystać Księgę Przychodów i Rozchodów kiedy dochód jest mały, wydatki są wysokie, a obroty duże. W pozostałych przypadkach doradzamy zastosowanie ryczałtu. Biura rachunkowe Rzeszów to pewność usług na bardzo wysokim poziomie. Organizujemy także szkolenia dla klientów. Dla naszej kancelarii rozliczenia UE nie są problemem. Nasza współpraca z kontrahentem opiera się na podstawie umowy. Jesteśmy zapewnieniem bezpieczeństwa i tajności jakichkolwiek danych naszych petentów. Dodatkowym zapewnieniem bezpieczeństwa w Podkarpackiej Księgowości Rachunkowej jest użycie specjalnego oprogramowania do bezpiecznego przechowywania danych naszych interesantów. Mamy niezbędne umiejętności do prowadzenia ksiąg rachunkowych udokumentowane Certyfikatem księgowym.

  Data dodania: 05 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość kraków, biuro rachunkowe Kraków »

  Księgowość Kraków - Biuro księgowe KrakówRachmistrz.kraków.plJest to stronica przeznaczona rachunkowości w Krakowie i nie tylko. Jeżeli jesteś osobowością która ma kłopoty z sumowaniem datków, jeżeli brakuje ci czasu na czynienie niezbytecznej dokumentacji jeżeli zechciał byś zmniejszyć wydatki działania administracji to zacnie trafiłeś. Nasze Biuro księgowe Kraków przewodzi książce księgowe, spisy vat, listy ryczałtowe, proklamacje podatkowe, podatkowe książce zysków i rozchodów, obsługę kadrowo-płacowa, przetwarzanie zestawień żądanych przez GUS i różne resorty, uczestniczymy tak że osobowością świeżo ustanawiającym spółkę przy dopełnianiu potrzebnych papierów. Zerknij do nas i dowiedz się więcejBiuro księgowe Kraków Rachunkowość Kraków

  Data dodania: 09 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość »

  Wieliczka to miejsce, gdzie realizujemy szereg usług z zakresu podatków i rozliczeń. Chcesz wypełnić PIT, a nie wiesz jak to zrobić? Nie męcz się i nie ściągaj często wadliwych programów komputerowych do automatycznego wypełniania deklaracji podatkowych. My zrobimy całą procedurę za Ciebie! Zapraszamy do biura rachunkowego BIUK!

  Data dodania: 25 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Radom »

  Biuro Rachunkowe "WRZOS" usługi rachunkowe w Kozienicach. Obszar działania biura rachunkowego obejmuje Radom, Pionki, Garbatkę, Brzózę, Kozienice oraz okolice Kozienic. Prowadzimy księgowość firm, spółek, rozliczamy osoby prywatne. Nasza działalność obejmuje księgi przychodów-rozchodów, rozliczamy także VAT, prowadzimy kadry, rozliczamy ryczałty, ewidencje środków trwałych.

  Data dodania: 31 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Akcesoria dla dzieci »

  Sklep internetowy dla dzieci24 ma w asortymencie jedynie artykuły z atestem jakości i bezpieczeństwa. Wśród nowości foteliki samochodowe dla dzieci – o solidnej konstrukcji, wyposażone w wiele zabezpieczeń i regulowanych opcji. Każdy fotelik samochodowy dla dzieci jest na 2 letniej gwarancji. Płatność za pobraniem (kurierowi gotówką) albo przelewem po złożeniu zamówienia. Punkt odbioru osobistego: Zielonka, ul. Mazurska 17.

  Data dodania: 09 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Agnieszka Lizińska Lębork »

  Biuro Rachunkowe Agnieszka Lizińska zajmuje się prowadzeniem ksiąg handlowych (podatkowych), sporządzaniem sprawozdań finansowych, sporządzaniem wniosków kredytowych, sporządzaniem analiz ekonomiczno - finansowych, prowadzeniem podatkowej księgi przychodów i rozchodów (PKPiR), ewidencji związanych z podatkiem VAT, naliczaniem płac itp.

  Data dodania: 14 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsze biura rachunkowe w Tarnowie »

  Biuro rachunkowe Anna Sowa funkcjonuje już 5 lat. Spółka energicznie się rozkręca a pracownicy stale podnoszą swoje umiejętności. Propozycja biura księgowego obejmuje usługi rachunkowe i personalne. Do tego zajmuje się też rozliczeniami podatkowymi i przedstawicielstwem firm w tym aspekcie. Referat ma wymagany Certyfikat księgowy a także polisę OC. Głównym celem personelu jest satysfakcja klienta. Zdobyta wiedza i wprawa umożliwiają usługi z najwyższej półki. Gabinet jest otwarty pon-pt 8-16.

  Data dodania: 01 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Gliwice »

  Profesjonalne Biuro Finansowo-Księgowe PRI Maria Milczanowska to cenione biuro rachunkowe świadczące usługi na rzecz podmiotów gospodarczych i osób fizycznych. Siedzibą firmy są Gliwice, ale obszar działalności obejmuje Śląsk i Małopolskę. Adresatami oferty są klienci poszukujący niezawodnej obsługi księgowej i podatkowej. Zakres proponowanych usług obejmuje m.in. prowadzenie ksiąg rachunkowych, doradztwo podatkowe, obsługę kadrowo-płacową. W skład zespołu biura wchodzą doświadczeni i rzetelni specjaliści.

  Data dodania: 10 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prowadzenie księgowości Bielsko Biała »

  Rozliczenia podatkowe i rozliczenia z ZUS są dla Państwa coraz bardziej skomplikowane? Firma się powiększa, a Wy chcecie się zająć swoim profilem działalności zamiast czasochłonną księgowością? Zapraszamy do współpracy. Gwarantujemy terminowość, profesjonalizm i rzetelność. Jesteśmy do Państwa dyspozycji z zakresu obsługi kadr i płac, usług windykacyjnych i obsługi prawnej.

  Data dodania: 10 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Wrocław »

  Tax Support biuro rachunkowe Wrocław oferuje kompleksową obsługę księgową dla podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych w zakresie rachunkowości, podatków i kadr.Jesteśmy młodą rozwijającą się firmą. Podstawowym obszarem naszej działalności jest kompleksowa obsługa przedsiębiorców w zakresie usług księgowych, kadrowo-płacowych oraz doradczych. Współpracę realizujemy na zasadach partnerskich i odpowiednim zrozumieniu specyfiki działalności naszego klienta. Dzięki temu możliwe jest właściwe zorganizowanie prac i dostosowanie rozwiązań do jego wymagań. Powierzane nam zadania wykonujemy z pełnym profesjonalizmem oraz rzetelnością zapewniając całkowitą poufność. Nasza kompleksowa oferta dostosowywana jest do potrzeb każdego klienta indywidualnie. Jednocześnie bierzemy pełną odpowiedzialność prawną i finansową za prawidłowość i rzetelność prowadzonej dokumentacji finansowo księgowej.

  Data dodania: 26 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Kraków »

  Kancelarię Bilans określa przede wszystkim znaczne doświadczenie i szeroki zasób wiedzy, przez to gwarantujemy najwyższy poziom świadczonych przez nas usług. Nasze biuro rachunkowe znajduje się blisko centrum grodu Kraka. Jeśli jesteś właścicielem przedsiębiorstwa i pragniesz, aby Twoja dokumentacja księgowa była prowadzona w sposób dbały to wybierz nas. Zajmiemy się rozliczeniem z US, ZUS-em i pozostałymi urzędami. Mamy pełne przekonanie, że z każdym biznesmenem jesteśmy w stanie udanie współdziałać.

  Data dodania: 31 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Gorzów »

  Biuro rachunkowe Iwona Suś posiada wieloletnie doświadczenie z zakresu obsługi księgowej oraz rachunkowej firm. Działamy na terenie miasta Gorzów Wielkopolski i mamy doświadczoną kadrę pracowników pomagających w rozpoczęciu działalności gospodarczej, a dodatkowo optymalizacji kosztów prowadzenia korporacji. Zaufało nam wielu kontrahentów, jako biuro rachunkowe w gorzowie posiadamy rentowne ceny usług też dla spółek dopiero zaczynających działalność. Po szczegóły zapraszamy na naszą witrynę www.

  Data dodania: 24 02 2013 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biura rachunkowe

Biura rachunkowe - nowa strona:

Adres: