Video Podkategoria: Video

 • Zestawy do podsłuchu »

  Oferujemy akcesoria do inwigilacji a także podsłuch, nadajniki podsłuchowe jaki i podsłuch GSM i spyphone. W sklepie do nabycia poza tym dyktafon, mini kamery szpiegowskie, lokalizatory GPS a nawet rejestratory samochodowe. Jeśli podejrzewasz, że możesz być podsłuchiwany w naszym sklepie kupisz wykrywacz podsłuchu czy też wykrywacz kamer oraz zagłuszacz GSM.

  Data dodania: 12 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Producent VIZ-ART. Ekrany projekcyjne. »

  Od 14 lat działalności VIZ-ART specjalizuje się w tworzeniu najlepszych rozwiązań, potwierdzonych oryginalnym designem ekranów projekcyjnych oraz automatyką do projektorów i TV plazmowych. Misją VIZ-ART jest dostarczanie najlepszych rozwiązań stosowanych w wymagających realizacjach. Produkty zaprojektowane i wykonane przez Zespół naszych pracowników mają być funkcjonalne i trwałe. Produkt VIZ-ART polecany jest przez Integratorów Kina Domowego i renomowane Salony Audio Video. Produkty z oferty VIZ-ART cieszą się uznaniem wymagających Klientów i prestiżowych realizacji.

  Data dodania: 26 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Mini kamery szpiegowskie »

  Nadzorowanie GPS, podsłuch telefonu komórkowego czy podobnie podsłuch komputera proponuje prowadzony przez nas sklep detektywistyczny. W naszej ofercie znajdziecie oprócz tego narzędzia podsłuchowe takie jak podsłuchy GSM, dyktafon mini kamery. Oprócz tego mamy zróżnicowane urządzenia takie jak wykrywacze podsłuchów, wykrywacz kamer lub zagłuszacz. Świadczymy dodatkowo usługi mające na celu wykrywanie podsłuchu.

  Data dodania: 13 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Salon Hi-Fi »

  Kino domowe, a oprócz tego sprzęt hi fi stają się coraz zwyklejsze ale i coraz bardziej zróżnicowane. Z tego względu trudno wybrać coś dla siebie. Living Sound to nie tylko sklep, to również kadra fachowców i audiofili, którzy szczegółowo powiedzą np. o audio physic, a ponadto poradzą co i za jak wiele zakupić. Duży wybór, a oprócz tego miła obsługa sprawiają, że sam pobyt w sklepie staje się autentyczną przyjemnością, nie mówiąc już o chwili zakupu własnego sprzętu.

  Data dodania: 19 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • VIZ-ART Audiowizualne Instalacje w Kościele »

  Firma VIZ-ART produkuje i wykonuje kompletne systemy audio-wizualne w Kościołach. Znakomita jakość, oraz dyskrecja instalacji wyróżnia producenta VIZ-ART na rynku. Firma jest doświadczonym dostawcą urządzeń do budowli sakralnych. Jako pierwsza firma na polskim rynku realizuje projekty stworzone według indywidualnych potrzeb. W VIZ-Art projektowane są innowatorskie rozwiązania automatyki audiowizualnej umożliwiające bezprzewodową projekcję pieśni kościelnych. Projektując systemy nagłośnienia kościoła VIZ-ART wykorzystuje bezprzewodowe głośniki i mikrofony uzyskując znakomitą jakość dźwięku bez kabli.

  Data dodania: 15 06 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Video

Video - nowa strona:

Adres: